1:1
3:1
- : -

EAV SK Jihlava - IBK Hradec Králové 9:2
3. Jitka Vilišová, 5. Agáta Kalinová, 13. Kristýna Běhounková, 16. Terezie Šustrová, 20. Kateřina Bícová, 40. Agáta Kalinová, 52. Hanka Krčálová, 54. Hanka Krčálová, 57. Markéta Jašková - 40. Denisa Drahokoupilová, 44. Adéla Kozlová; rozhodčí: Michal Pazderník - Petr Jindra; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Daniela Václavková 32 - Aneta Kašparová 22; po třetinách: 5:0, 1:1, 3:1;
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér):
Po první relativně dobře odehrané třetině jsme v druhé části mírně polevili. S výkonem hráček jsem spokojený. Soupeřům děkuji za zápas a těším se na další.
Komentář hostů Netolický Štěpán (Asistent trenéra):
Dnes nám chyběl dostatek koncentrace na výkon jakého jsme za normálních podmínek schopni. Od toho se odrážela naše kvalita rozehrávky a přihrávek obecně v prvních dvou třetinách a celkově náš herní výkon. Zlepšení plnění taktických pokynů, které si říkáme a maximální koncentrace na zápas, který máme před sebou nám určitě přinese ovoce! Díky soupeři za zápas.
57:36
Vyloučen hráč #67 Natália Fernézová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:13
Týmy hrají opět v plném počtu.
56:19
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #64 Klára Šulová (9:2).
55:13
Vyloučen hráč #65 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
55:13
Vyloučen hráč #93 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
53:28
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #58 Agáta Kalinová (8:2).
53:27
Krčálová H. skóruje a do hattricku jí chybí pouhý jeden gól!
51:21
Timeout IBK Hradec Králové
51:21
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #65 Kateřina Bícová (7:2).
50:38
Bícová míjí prázdnou bránu.
49:25
Hra se přiostřuje a atmosféra na hale houstne.
47:08
Vyloučen hráč #25 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
47:02
Hru doprovází více a více faulů.
43:52
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová z trestného střílení (6:2).
43:51
Letsgo, máme tu nájezd.
41:59
Bícová střílí téměř z nulového úhlu. Branku netrefuje.
39:58
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #58 Agáta Kalinová, asistoval #11 Tereza Vytisková (6:1).
39:57
Dvě sekundy do konce druhé třetiny a Jihlava navyšuje skóre na 6:1!
39:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #93 Denisa Drahokoupilová bez asistence (5:1).
39:44
Hradec skóruje!
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.
37:28
Jihlava ubránila další přesilovku a hraje v plném počtu.
35:28
Vyloučen hráč #35 Veronika Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
35:27
Jihlavská trestná ani nestačila vychladnout a je zde další vyloučení.
34:54
Nepovedená nahrávka Šulové málem končí vlastním gólem. Václavková pohotově pokus blokuje.
34:23
Šulová se dostává do jisté šance, míček jí sjíždí.
32:33
Na hale je momentálně tak 10°C:)))
31:38
Tři velké šance hostů, ani jedna gólem nekončí.
30:46
Jašková promáchla, na míčku Hradec.
29:55
Tomášková střílí, Krčálová blokuje.
27:31
Hradec se dostal ke střele, následoval výborný blok domácích.
25:18
Hradci se nepovedlo využít přesilovky. Jihlava hraje opět v plném počtu.
23:18
Vyloučen hráč #17 Dominika Dvořáková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
23:18
A jde se vylučovat:(
21:28
Hra se zatím odehrává převážně na polovině domácích.
19:44
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #65 Kateřina Bícová bez asistence (5:0).
19:43
Bícová skóruje a navyšuje skóre na 5:0!
19:00
Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
15:07
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #63 Terezie Šustrová, asistoval #17 Dominika Dvořáková (4:0).
15:06
EAV SK Jihlava si na své konto připisuje další povedený gól!
12:56
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková, asistoval #23 Hanka Krčálová (3:0).
12:55
Jihlava opět skóruje! Tentokrát v podání obránkyně Běhounkové.
12:23
Hradec si svými nepřesnými nahrávkami vytváří nepříjemné šance.
11:25
Domácí kombinují na vlastní půlce.
10:17
Krásná souhra sester Krčálových, branku se jim ovšem vstřelit nedaří.
08:29
Némethová se pokouší zakončit, branku míjí o centimetry.
08:10
Míček zatím drží více domácí tým.
06:10
Krásný zákrok brankářky domácích.
04:47
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #58 Agáta Kalinová, asistoval #23 Hanka Krčálová (2:0).
04:46
EAV SK Jihlava opět skóruje!
02:02
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #8 Jitka Vilišová, asistoval #17 Dominika Dvořáková (1:0).
02:01
Výborná souhra jihlavských hráček přináší ovoce!
01:52
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým IBK Hradec Králové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Petr Jindra.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Natália Fernézová, Anna Miholová, Veronika Kyšková, Lucie Tomášková, Simona Némethová
00:00
Line-up domácích EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Kristýna Běhounková, Agáta Kalinová, Hanka Krčálová, Kateřina Bícová, Veronika Krčálová