4:0
- : -
FBS Olomouc
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
Dlouho očekávaný zápas s těžkým soupeřem, který nás posouvá dál a je vždy velkou motivací k práci. Proti včerejšku jsme udělali změny v jednotlivých řadách a na naší hře to bylo znát. Pozitivní byla i střelecká potence, včera nám to nepadalo, dnes jsme to odčinili, doufám, že se budeme dále zlepšovat.
Děkuji soupeřkám za zápas a těším se na přístí týden, kdy se spolu opět potkáme, tentokrát v dorostenecké kategorii.
Komentář hostů David Patrik (Vedoucí):
Klasické utkání v Olomouci. V první třetině se bojíme hrát, ve druhé zjistíme, že to jde, ale nejsme schopní trefit ani jednou prázdnou bránu. V poslední třetině Olomouc dovršila svou lekci z produktivity. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:56
Timeout FBS Olomouc
59:56
Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
59:16
Utkání se již v poklidu dohrává.
58:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Sára Endlicherová, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (9:0).
57:50
Horčičková zkusila střelu, ale pouze do bloku.
53:55
Hodulíková vykopla nohu a skvěle zneškodnila střelu hostů.
52:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Sára Endlicherová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (8:0).
52:51
Endlicherová přehodila Kolářová a završuje osmičku.
51:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #63 Veronika Mrázková (7:0).
50:41
Logrová tvrdě poslala Podsedníkovou do mantinelu, rozehrávat budou Vítkovice.
49:05
Gajdošová prověřila Hodulíkovou a i nadále zatápí v olomoucké obraně.
46:39
Hodulíková byla nepřijemně zasažena do prstu, ale po drobném ošetření se vrací zpět do hry.
41:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #71 Klára Horčičková (6:0).
41:41
Mrázková z předbrankového prostoru zužitkovala nahrávku Horčičkové.
40:52
Krupičková se ocitla v dobré pozici, ale nedokázala skórovat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:3
40:00
39:36
Vyloučen hráč #28 Natálie Jedličková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
38:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #48 Lucie Majerová (5:0).
38:38
Stoklásková se zjevila nehlídaná před hostující svatyní a svým druhým gólem v dnešním zápase naděluje bůra svému protějškovi.
37:04
Krupičková shodila na Vaculovou, která střelou z první nedokázala překonat Kolářovou.
34:57
Logrová opět skvěle získala míček a založila útočnou akci.
32:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #75 Klára Hodulíková (4:0).
32:09
Stoklásková se s tím v samostatném úniku nepárala a nekompromisně zavěsila.
29:54
Brančíková vyslala nebezpečnou střelu z otočky, ale nedokázala skórovat.
29:05
Logrová projela celé hřiště rychle jako TGV, ale ke gólu to nevedlo.
27:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Michaela Zmrzlá, asistoval #71 Klára Horčičková (3:0).
27:32
Zmrzlá propálila z velké dálky vše co se dalo a Kolářová loví potřetí míček ze své branky.
27:01
Hodulíková měla teď co dělat, aby vytěsnila nebezpečnou střelu Gajdošové.
26:20
Vaculová trefila Mojovou v bloku, na míček se dostávají hosté.
23:17
Podsedníková trefila pouze Mrázkovou, od které se odrazil míček mimo hrací plochu.
21:01
Ševčíková mířila sama na branku po chybě Vítkovic, ale Kolářovou nepřekonala.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:3
20:00
19:59
Obrovská šance Martiníkové, která se v závěru třetiny ocitla před brankou Hodulíkové, ale přestřelila ji.
19:04
Vyloučen hráč #76 Kateřina Stoklásková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
18:17
Krupičková obrala Šimkovou o míček a uklidňuje hru.
16:25
Gajdošová zkusila překvapit Hodulíkovou ze standartky, ovšem neúspěšně.
15:44
Hodulíková si připisuje jednoduchý zákrok po útočném výpadu Poláchové.
15:11
Domácí nepouští Vítkovice k míčku a diktují tempo hry.
12:10
Krupičková svou střelou od modré nedokázala prostřelit Kolářovou.
11:23
Na Zmrzlou číhala prádzná branka, jenže nedokázala trefit skákavý míček.
09:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:0).
09:31
Vaculová propálila střelou z první Kolářovou a využívá tak přesilovou hru.
08:55
Vyloučen hráč #31 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
08:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (1:0).
08:40
Zerzánová se ocitla na středu volná a pověsila míček do sítě.
05:06
První výraznější šance FBS, Stoklásková usměrnila "centr" Logrové těsně mimo bránu Vítkovic.
04:43
Majerová faulovaná, hrát bude Olomouc.
02:54
Zerzánová do bloku, následný press Horčičkové byl úspěšný a na míčku opět domácí.
02:31
Ani jeden z týmů se nedokázal doposud dostat do nějaké větší šance, hraje se hodně nahoru dolu
01:10
Mrázková po zisku uklidnila hru a umožnila spoluhráčkám vystřídat.
00:40
Vítkovice se po startu utkání dostávají na balón.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Jana Kolářová; hráči v poli: Klaudie Pekárková, Amálie Burianová, Blanka Gajdošová, Vendula Podsedníková, Barbora Poláchová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Nikola Krupičková, Nela Dlouhá, Gabriela Vaculová, Šárka Zhébalová, Veronika Mrázková
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u sledování textového online přenosu 2. kola 1. ligy juniorek, ve kterém se představí domácí FBS Olomouc proti týmu z Vítkovic.