0:5
0:2
- : -

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:8
12. Adéla Částečková, 29. Karolína Šimková, 30. Vendula Podsedníková, 36. Dagmar Hradilová, 36. Tereza Smetanová, 37. Barbora Poláchová, 41. Adéla Mozdřenová, 59. Nela Kubalčíková; rozhodčí: Jakub Kantor - Petr Jindra; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 22 - Eliška Gereková 15; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:2;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Mrzí nás, že jsme dnes nedokázali vstřelit gól, který jsme si zasloužili. Jinak jsme rádi, že se pomaličku posouváme a přibližujeme i velkým týmům hrající 1. ligu juniorek.
Komentář hostů Miklas Ondřej (Trenér):
Zase pro nás klasicky těžký úvod, kdy nám trvá, než začneme některé situace řešit rychleji, přesněji, logičtěji a tím pádem gólověji. Ve druhé třetině se nám to už začalo dařit lépe, konec konců se to dá říct i o té třetí, byť se příděl gólů zastavil
60:00
Střely ve 3. části: 5:12
60:00
58:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková bez asistence (0:8).
51:23
Byť tomu výsledek nenasvědčuje, domací Hujerová v bráně dnes drží svůj tým před větším přídělem golů.
40:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #78 Adéla Mozdřenová bez asistence (0:7).
40:23
Kratochvílová se teď sklouzla po kolenou jak fotbalista při oslavě golu. Až na to, že žádný gol neslavila.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:12
40:00
36:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Barbora Poláchová, asistoval #89 Blanka Gajdošová (0:6).
35:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Tereza Smetanová, asistoval #24 Karolína Šimková (0:5).
35:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #17 Tereza Smetanová (0:4).
32:16
Vyloučen hráč #17 Julie Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
29:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková bez asistence (0:3).
28:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #6 Dagmar Hradilová (0:2).
28:39
Čehylová pohotově vypíchla míček hráčce Vítkovic a Sparta je na míčku.
27:11
Sparta teď lehce v problémech, Hujerová to v bráně hasí.
18:12
Další situace, kdy si rozhodčí sjednal pořádek! Hostující trenér Patrik David měl průpovídky, načež ho rozhodčí vemi rázně uzemnil. Za to rozhodčí sklidil potlesk.
16:58
Tak a je to tady! Rozhodčí si sjednává pořádek a volá si k sobě hostující Podsedníkovou, která protestova proti jeho rozhodnutí.
16:15
Vostřáková natáhla ke střele téměř na polovině hřiště, hostující brankářka tak tak vyráží.
14:17
Vostřáková si může oddechnout, gol za její prohřešek nepadnul.
13:34
Sparta zatím brání vemi poctivě, záda jim kryje Hujerová v bráně.
12:18
Vyloučen hráč #57 Nikola Vostřáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
12:17
Vostřáková fauluje a míří na trestnou lavici!
11:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #27 Barbora Poláchová (0:1).
11:32
Částečková otevírá skore zápasu.
08:23
Domácí Pecinová J. střílí, Sikorová blokuje.
07:07
Drýáková dává gol, rozhodčí neuznává. Diváci nesouhlasí.
03:34
Vostřáková usměrnila míček a dostala se i k zakončení, Gereková v bráně opět připravená.
01:12
První šanci měla na florbalce Adriana Vebrová, brankářka hostů však připravema.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Petr Jindra.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Eliška Gereková; hráči v poli: Bára Slušná, Adéla Mozdřenová, Nela Kubalčíková, Jana Horečková, Vendula Podsedníková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Julie Pecinová, Karolína Sembdnerová, Lucie Dryáková, Adriana Vebrová, Nikola Vostřáková