- : -
FD Teplice
FbC Plzeň

FD Teplice - FbC Plzeň 4:5pn
1. Matěj Novák, 14. Ondřej Duben, 18. Ondřej Duben, 39. Ondřej Duben - 15. David Smrčka, 17. Pavel Souček, 23. Richard Nový, 39. Václav Konečný, N Robin Papírník; rozhodčí: Luděk Lejba - Jaromír Péc; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Dřevěný 22 - Jakub Svoboda 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #28 Richard Nový a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FD Teplice hráč #11 Ondřej Duben a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #67 Robin Papírník a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FD Teplice hráč #73 Matyáš Drobný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #41 Daniel Denisov a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
38:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #8 Václav Konečný bez asistence (4:4).
38:01
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #71 Stepan Pronin (4:3).
35:02
Vyloučen hráč #11 Ondřej Duben družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:29
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:8
30:00
22:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #28 Richard Nový, asistoval #44 Štěpán Malý (3:3).
17:57
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben bez asistence (3:2).
16:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #71 Pavel Souček bez asistence (2:2).
16:49
Vyloučen hráč #9 Jaroslav Vojíř družstva FD Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:8
15:00
14:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 David Smrčka, asistoval #17 Štěpán Nosek (2:1).
13:31
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben bez asistence (2:0).
03:54
Vyloučen hráč #74 Matěj Kopal družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
01:48
Vyloučen hráč #67 Robin Papírník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:50
Branku družstva FD Teplice vstřelil #97 Matěj Novák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Jaromír Péc.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň:
00:00
Line-up domácích FD Teplice: hráči v poli: Jakub Kudrna, Ondřej Duben, Matyáš Drobný, Matěj Novák, Ondřej Rejcha