0:2
2:3
- : -

Viking TJ Kobylisy - ASK Lovosice - LFP 4:10
2. Vojtěch Rosen, 13. Mark McIntosh, 34. Vojtěch Rosen, 45. Šimon Šindelář - 5. Antonín Kabelka, 6. Filip Černý, 7. Jan Fousek, 8. Jan Svojše, 11. Adam Filip Hrdlička, 18. Adam Tritthart, 27. Jakub Vokál, 31. Jakub Vokál, 34. Adam Filip Hrdlička, 40. Filip Černý; rozhodčí: Pavel Šnajdr - Václav Váňa; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Lukáš Bydžovský 18 - Radek Dvořák 11; po třetinách: 2:5, 0:2, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 3:8
45:00
44:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 Šimon Šindelář, asistoval #99 Matěj Král (4:10).
43:12
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za vysoká florbalka.
42:16
Fotbalový odkop od brány právě předvedl Dvořák. Trefil ale pouze jemu nejblíže postavený mantinel.
39:20
Lovosice poprvé v sezoně nadělily svému soupeři10ti golovou nadílku. Zkompletoval jí Filip Černý.
39:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #10 Filip Černý, asistoval #16 Adam Tritthart (3:10).
37:47
Dvořák se právě opřel o horní tyčku svojí brány jakoby byl na baru a čekal na vychlazené pivo.
35:05
Suveréní výkon Lovosic právě potrhl Dvořák neskutečným zákrokem.
33:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #32 Jakub Vokál (3:9).
33:08
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #28 Vojtěch Rosen, asistoval #99 Matěj Král (3:8).
30:35
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál bez asistence (2:8).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:8
30:00
26:35
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #90 Sebastian Vincent Galia (2:7).
25:38
Vyloučen hráč #44 Šimon Šindelář družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
17:26
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #16 Adam Tritthart bez asistence (2:6).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:12
15:00
12:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #28 Vojtěch Rosen (2:5).
10:46
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (1:5).
07:20
Timeout Viking TJ Kobylisy
07:20
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #8 Jan Svojše, asistoval #6 Tomáš Roneš (1:4).
06:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #32 Jakub Vokál (1:3).
05:42
04:53
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #46 Antonín Kabelka, asistoval #10 Filip Černý (1:1).
01:42
00:58
Vyloučen hráč #27 Alexandr Grmela družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Šnajdr a Václav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Jan Fousek, Jakub Vokál, Adam Filip Hrdlička, Sebastian Vincent Galia, Tomáš Roneš