2:0
- : -
FD Teplice

FB Hurrican Karlovy Vary - FD Teplice 13:0
1. Martin Barna, 4. Jakub Hofman, 6. Martin Barna, 9. Jakub Hofman, 12. Martin Barna, 15. David Pacourek, 16. Rudolf Voják, 17. Tadeáš Pokorný, 21. Rudolf Voják, 22. Radim Šlechta, 29. Adam Němec, 44. Jaroslav Krechňák, 45. Adam Němec; rozhodčí: Lukáš Kešner - David Scholz; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Marek Matějka 22 - Zdeněk Pošík 4, Matyáš Dřevěný 15; po třetinách: 6:0, 5:0, 2:0;
45:00
Střely ve 3. části: 10:6
45:00
44:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #69 Josef Terla (13:0).
43:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #21 Šimon Stockner (12:0).
34:19
Vyloučen hráč #9 Jaroslav Vojíř družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:9
30:00
28:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #3 Tadeáš Pokorný (11:0).
25:18
Vyloučen hráč #91 Vítek Pechman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi.
23:06
Vyloučen hráč #43 Rudolf Voják družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zvedání florbalky.
21:38
Timeout FD Teplice
21:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #81 Radim Šlechta bez asistence (10:0).
20:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #41 Marek Owczarzy (9:0).
16:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #3 Tadeáš Pokorný bez asistence (8:0).
15:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják bez asistence (7:0).
14:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #73 David Pacourek, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (6:0).
13:24
Vyloučen hráč #71 Stepan Pronin družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
11:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Martin Barna, asistoval #43 Rudolf Voják (5:0).
08:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Jakub Hofman z trestného střílení (4:0).
06:31
Vyloučen hráč #12 Adam Němec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi.
05:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Martin Barna, asistoval #41 Marek Owczarzy (3:0).
03:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Jakub Hofman, asistoval #3 Tadeáš Pokorný (2:0).
00:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice:
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Marek Matějka; hráči v poli: Ondřej Kakrda, Vojtěch Ježek, Rudolf Voják, Marek Owczarzy, Martin Barna