0:0
0:2
- : -

FBC FAT PIPE Vipers Most - Viking TJ Kobylisy 2:3
9. Michal Varšáni, 10. Samuel Jiří Mikač - 5. Jan Beck, 32. Tadeáš Rychetský, 38. Jakub Holas; rozhodčí: Barbora Suková - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Adam Semsch 5 - Daniel Molčan 21; po třetinách: 2:1, 0:0, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 6:4
45:00
43:33
Timeout FBC FAT PIPE Vipers Most
37:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #54 Jakub Holas, asistoval #99 Matěj Král (2:3).
31:51
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (2:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:2
30:00
21:34
Vyloučen hráč #32 Michal Varšáni družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:46
Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:2
15:00
09:16
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #72 Samuel Jiří Mikač bez asistence (2:1).
08:50
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #11 Karel Bednář (1:1).
04:43
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #46 Jan Beck, asistoval #54 Jakub Holas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Suková a Vojtěch Šveiger.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy:
00:00
Line-up domácích FBC FAT PIPE Vipers Most: brankář: Adam Semsch; hráči v poli: Jakub Beneš, Jiří Horák, Samuel Jiří Mikač, Jakub Vysoudil, Vojtěch Vorlíček