3:2
3:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - Florbal Team Sokol Nebušice 9:6
9. Ondřej Janata, 12. Jan Pozler, 12. Lukáš Parduba, 17. Martin Tomanec, 20. David Mühlbach, 24. David Mühlbach, 31. Ondřej Neužil, 34. Martin Tomanec, 42. Jakub Batěk - 7. Jakub Rok, 13. Lukáš Kášek, 26. Michal Smutný, 30. Jan Krejčí, 41. Michal Smutný, 42. Ondřej Jilemnický; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 3:2;
45:00
44:59
Tohle je pro dnešek všechno, Medy vítězně posunul brýle a jde se domů. Gratulujeme soupeři k bojovnému výkonu, mrk mrk.
41:23
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #98 Ondřej Jilemnický, asistoval #10 Jan Krejčí (9:6).
41:06
Dejv se promíchal až před soupeřovu branku a poslal míček Barnymu, ten s lehkým úšklebkem ztrestal gólmana. Z Nebušické střídačky můžeme slyšet hlasité sténání, Medy otevřel zelenou..
41:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #21 David Mühlbach (9:5).
40:36
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #10 Jan Krejčí (8:5).
40:06
Barnyho lambáda na trestném střílení bohužel ke gólu nevedla.
40:05
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy B neproměnil #42 Jakub Batěk.
39:08
Vyloučen hráč #2 Jan Pozler družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #37 Martin Tomanec, asistoval #6 Ondřej Kunc (8:4).
30:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #21 David Mühlbach (7:4).
30:00
30:00
29:01
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #10 Jan Krejčí, asistoval #93 Tadeáš Nedoma (6:4).
25:40
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #99 Lukáš Kášek (6:3).
23:44
Vyloučen hráč #6 Ondřej Kunc družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za vysoká florbalka.
23:33
A další branka od Dejva, Medy slaví a kupuje lístky na Oktoberfest!
23:03
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #88 Ondřej Neužil (6:2).
19:53
Dejv vyslal ze svojí hole absolutní jedovku, gólman neměl nárok! S touhle brankou dnes uklízečka starosti mít nebude, tam je vymeteno!
19:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #42 Jakub Batěk (5:2).
16:05
15:43
Černil napřáhl ke střele, ale selhala mu mířidla. Míček končí na střeše Šatna aréy.
15:00
15:00
12:42
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #28 Jaroslav Paznocht (3:2).
11:55
Kobylky se po 2 rychlých gólech ujímají vedení! Medy si otevřel třetí pivko..
11:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #37 Martin Tomanec (3:1).
11:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #2 Jan Pozler, asistoval #21 David Mühlbach (2:1).
08:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #96 Ondřej Janata bez asistence (1:1).
06:58
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #12 Milan Černil (0:1).
05:31
Štefl v kobyliské přesilovce předvádí po úniku hráče hostí fantastický zákrok! (Takzvaně "na Bíbu")
04:01
Vyloučen hráč #11 Jakub Rok družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
00:01
Dobrý den z Šatna arény, zdravíme evropské domácnosti, továrny v dopoledním provozu, bary a restaurace, mateřské školky a prezidetskou kancelář. Zápas právě začal.