2:1
2:0
- : -

SK B.U.H. Praha - FBC Rakovník A 6:5pn
2. Jakub Gregor, 18. Jan Severa, 20. Vladimír Mareš, 27. Václav Akrman, 31. Václav Akrman, N Jan Severa - 7. Jakub Koláček, 9. Jakub Koláček, 9. Petr Čech, 10. Jakub Kochánek, 17. Lukáš Pyskatý; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Zdeněk Šafránek ? - Martin Vyskočil ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:0;

Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #10 Pavel Vincík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #11 Jakub Kochánek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #5 Jan Severa a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #69 Lukáš Pyskatý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #8 Vladimír Mareš a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:02
Timeout SK B.U.H. Praha
32:17
Vyloučen hráč #18 Lukáš Lajvr družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
31:01
Vyloučen hráč #12 Marek Pospíšil družstva FBC Rakovník A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:55
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #13 Václav Akrman bez asistence (5:5).
26:20
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #13 Václav Akrman bez asistence (4:5).
24:00
24:00
23:36
Vyloučen hráč #33 David Šrámek družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
19:46
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #8 Vladimír Mareš bez asistence (3:5).
17:10
Vyloučen hráč #18 Lukáš Lajvr družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
17:01
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #5 Jan Severa, asistoval #27 Jiří Galajda (2:5).
16:28
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #69 Lukáš Pyskatý, asistoval #21 Tadeáš Kyncl (1:5).
12:00
12:00
09:11
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #11 Jakub Kochánek, asistoval #25 Kryštof Svoboda (1:4).
08:48
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #26 Petr Čech, asistoval #8 Jakub Koláček (1:3).
08:05
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #88 Václav Vích (1:2).
06:41
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #26 Petr Čech (1:1).
01:54
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #76 Jakub Gregor, asistoval #33 David Šrámek (1:0).