2:0
2:0
- : -

Spartak Pelhřimov B - ASK Bystřice n.P. 5:4
12. Kryštof Smejkal, 22. Martin David, 26. Kryštof Smejkal, 33. Jiří Žák, 40. Martin David - 7. Roman Mach, 12. Josef Šilhán, 13. Ondřej Dvořák, 13. Dominik Cisár; rozhodčí: Petr Stejskal - Filip Novák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martin Domanský ? - Mikuláš Haluška ?; po třetinách: 1:4, 2:0, 2:0;
45:00
43:45
Timeout ASK Bystřice n.P.
41:12
Vyloučen hráč #48 Michal Šulc družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za sekání.
39:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #43 Martin David, asistoval #17 Jan Knězů (5:4).
32:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #17 Jan Knězů (4:4).
30:00
30:00
25:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #5 Kryštof Smejkal, asistoval #18 Luděk Charouzek (3:4).
25:26
Vyloučen hráč #17 Radek Šejnoha družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za blokování florbalky.
21:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #43 Martin David, asistoval #68 Matěj Jirků (2:4).
15:00
15:00
13:20
Vyloučen hráč #10 Petr Zavadil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
12:48
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #12 Dominik Cisár, asistoval #3 Pavel Kuda (1:4).
12:36
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #9 Tomáš Trentin (1:3).
11:56
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #14 Josef Šilhán bez asistence (1:2).
11:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #5 Kryštof Smejkal, asistoval #17 Jan Knězů (1:1).
10:21
Vyloučen hráč #17 Radek Šejnoha družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
06:06
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #18 Roman Mach, asistoval #7 Ondřej Dvořák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.:
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Martin Domanský; hráči v poli: Michal Šulc, Jiří Žák, Jan Knězů, Luděk Charouzek, Kryštof Smejkal