2:3
1:2
- : -

FBK Atlas Blansko - TJ Sokol Jaroměř 6:9
3. Vojtěch Fedra, 11. Jakub Fedra, 16. David Čermák, 36. Lukáš Kučera, 37. Jakub Fedra, 57. Jakub Fedra - 6. Tomáš Hejzlar, 8. Tomáš Hejzlar, 10. Filip Krigovský, 15. Tomáš Hejzlar, 21. Daniel Kroupa, 24. Vojtěch Výborný, 35. Tomáš Hejzlar, 52. Michal Nožička, 60. Michal Nožička; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Dan Lošťák; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 113; zásahy brankářů: Jan Opletal 12, David Tenora 13 - Dušan Völgyi 8, Jiří Veinfurter 19; po třetinách: 3:4, 2:3, 1:2;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Bohužel poslední krok k našemu cíli nám nevyšel. Po celou dobu jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Nakonec rozhodli zkušenosti, které my zatím těmito těžkými zápasy sbíráme. Takové zápasy potřebujeme hrát častěji. Gratulace soupeři k postupu, rozhodčím a děkujeme moc našim úžasným fanouškům, kteří nás neuvěřitelně podporovali a vytvořili v hale skvělou atmosféru!!!
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Zápas ve vysokém tempu s výraznou diváckou kulisou jsme dovedli k vítěznému konci. Sice jsme celý zápas vedli, ale soupeř nás svoji nebezpečností a odolností prověřil, zejména po fyzické stránce. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 14:12
60:00
59:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (6:9).
56:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (6:8).
51:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #24 Vojtěch Výborný (5:8).
49:02
FBK Atlas Blansko plně dominuje téměř nenechá své protihráče ani rozehrát
46:41
Hráč číslo 11 z týmu TJ Sokol Jaroměř netrefuje bránu po krásné nahrávce od svého spoluhráče
45:31
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
45:31
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
36:55
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #32 František Fedra (5:7).
35:38
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:7).
34:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (3:7).
32:49
TJ Sokol Jaroměř rozehrává výhozem přes celé hřiště
31:24
David Tenora zachraňuje první střelu po jeho nástupu na hřiště
30:09
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #19 Lukáš Kučera.
26:41
Vyloučen hráč #13 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:53
FBK Atlas Blansko se oklepává ze dvou rychlých branek
23:50
TJ Sokol Jaroměř nastupuje do 2. třetiny v rychlém tempu
23:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #71 Daniel Kroupa (3:6).
20:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #81 Tomáš Veinfurter (3:5).
15:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #57 David Čermák, asistoval #8 Radek Kunstmüller (3:4).
14:55
14:32
I v oslabení 1. formace Blanska vytváří šance bohužel nedostatečné gólu
13:28
Vyloučen hráč #7 Martin Hatala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
12:53
Jiří Kroutil neproměnil svoji prskavku
10:55
Neuvěřitelnou souhrou mění Atlas Blansko stav utkání
10:54
09:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #71 Daniel Kroupa (1:3).
09:10
Vojtěch Polách ukazuje svou formu a v oslabení ukazuje svou užasnou střelu
08:41
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.