1:2
0:4
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Mohelnice 4:7
1. Adam Anděl, 6. Filip Zips, 13. Patrik Lošťák, 17. Jakub Lasovský - 11. Alex Vytopil, 18. Štefan Bubela, 26. David Horák, 32. Tomáš Paprsek, 37. Alex Vytopil, 42. David Horák, 45. Tomáš Mekyska; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 0 + Adam Hurdálek 4 + TT:0; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Vojtěch Coufal -6 - Vojtěch Hrachovina -4; po třetinách: 3:1, 1:2, 0:4;
45:00
44:33
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #11 Jan Vykydal (4:7).
41:28
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #79 Tobiáš Svozil (4:6).
36:41
Timeout SK K2 Prostějov
36:41
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #13 Alex Vytopil, asistoval #83 David Horák (4:5).
31:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Paprsek, asistoval #25 Petr Pátek (4:4).
30:00
30:00
25:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #13 Alex Vytopil (4:3).
17:06
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #5 Štefan Bubela, asistoval #44 Tomáš Mekyska (4:2).
16:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #52 Jakub Lasovský, asistoval #1 Vojtěch Coufal (4:1).
16:27
Vyloučen hráč #11 Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov na 2+2 minuty za špatné vybavení.
16:27
Vyloučen hráč #11 Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov do konce utkání - technický trest.
15:40
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil #10 Lukáš Stach.
15:00
15:00
12:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #13 Patrik Lošťák bez asistence (3:1).
10:09
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #13 Alex Vytopil z trestného střílení (2:1).
05:46
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #69 Filip Zips, asistoval #33 Adam Anděl (2:0).
00:23
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #10 Lukáš Stach (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Havlena a Petr Holan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Vojtěch Hrachovina; hráči v poli: Jan Vykydal, Tobiáš Svozil, Tomáš Mekyska, Alex Vytopil, David Horák