2:0
1:4
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:8
8. Adam Burýšek, 9. Jakub Štůsek, 24. Petr Kittel, 34. Marek Polášek, 51. Ondřej Smékal - 6. Dominik Klimscha, 8. Petr Stejskal, 10. Patrik Posselt, 13. Dominik Klimscha, 45. Dominik Klimscha, 55. Kryštof Malina, 59. Marek Klečka, 60. Jáchym Kuběna; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2 + Patrik Hegar 4:1; využití: 1:3; diváků: 97; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 21 - Kryštof Bezděk 19; po třetinách: 2:4, 2:0, 1:4;
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:59
A Opava vítězí 8:5.
59:56
Hegar je nespokojený a jde za sudím. Ten je ale rozzlobený.
59:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #41 Michal Šubert (5:8).
59:30
Poslední půlminuta do konce.
58:50
Za chvíli začne poslední minuta zápasu a domácí mají ve čtyřech šancí na vyrovnání pramálo.
58:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #88 Vojtěch Repček (5:7).
57:01
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
57:01
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2+2 minuty za hrubost.
57:01
A Hegar poslal hráče hostí tvrdě za mantinel.
55:00
Pokud chtějí domácí zvítězit, musí za maximálně pět minut dát alespoň branku.
54:46
Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
54:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina bez asistence (5:6).
54:46
Hráč hostů Petr Malina šel sám na bránu domácích a vstřelil šestý gól hostí.
54:46
A domácí si berou timeout.
52:16
Oba týmy chtějí moc zvítězit. A jde to vidět i na nasazení hráčů, kteří nevynechají jediný souboj.
50:49
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #78 Marek Lípový (5:5).
50:49
Ondřej Smékal srovnává na 5:5.
49:00
A hosté z Opavy hrají ve čtyřech!
48:49
Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:06
Hodně lidí mylně srovnává florbal s hokejem. A i přestože to jsou dva odlišné sporty. Hráčům to tu dnes klouže jako kdyby byli na ledové ploše.
45:47
Dominik Klimscha má hattrick!
44:51
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #41 Michal Šubert (4:5).
42:08
Rožnovští hráči šli do protiútoku, branku ale přestřelili. Stejně tak po chvíli činili i hosté z Opavy.
40:15
"Právě začala třetí třetina!" zní z mikrofonů.
40:00
40:00
Pokud se ptáte, co zajímavého se děje o přestávce, tak v celku nic. Jen druhého brankáře hostů jsem viděl si žonglovat na lavičce náhradníků. A že mu to šlo!
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
39:33
Do konce zbývalo 7 sekund. Rožnovští po standartní situaci ale bránu netrefili.
39:22
Au, to byl přece faul! Štůsek je po kontaktu s protihráčem na zemi!
38:10
Na brankáře Rožnova Jiřího Škrobáka šla střela. Chytil ji a hodil rožnovským útočníkům. Hráč Opavy ale byl u míče dříve.
36:28
Štůsek těsně přestřelil.
33:24
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #77 Petr Burýšek (4:4).
33:24
Halou se rozeznívá gólová píseň a fanoušci slaví. Je srovnáno! Stav utkání je 4:4.
32:25
A Polášek nedal tutovku!
30:10
Hosté vystřelili z vlastní poloviny na bránu Sršňů, míček ale byl od brány daleko jako tučňák a prezident Egypta.
28:37
Hra je opět na polovinách obou týmů a přesunuje se sem a tam. Jen jsme teď pár minut neviděli střelu.
24:00
Rožnovští snižují na 3:4. K vyrovnání už chybí pouze jeden gól, ale to už si snadno spočítáte, pokud jste dávali v matematice pozor.
23:35
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #2 David Žniva (3:4).
21:25
Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
20:05
Dámy a pánové, chlapci a děvčata, je tu druhá třetina!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:12
20:00
19:33
Rozhodně to dnes není jasný zápas, i přesto, že Opava vede o dva góly, tak je to vyrovnaný mač.
18:24
Rožnovská zeď Jirka Škrobák odrazil míček nohou za mantinely.
17:55
Hra je zatím celý zápas nahorů a dolů.
16:30
Marek Lípový přesóloval celé hřiště, branka z toho nakonec nebyla.
13:35
Míček líznul tyč brány domácích. Poté Škrobák předvedl výborný zákrok.
12:24
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #64 Daniel Kružel (2:4).
12:20
Brankář hostů se za bránou motal s míčem tak, že ostatní nevěřícně kroutili hlavami.
11:25
Rožnov jde do protiútoku, nakonec z toho ale nic nebude.
10:45
Ondřej Smékal se motal s míčkem za bránou soupeře, poté nahrál Plandorovi, ten ale přestřelil.
09:35
A jak jsme se minule branek moc nenabažili, tak teď musí fanoušci zářit štěstím.
09:14
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #91 Jan Rabinský (2:3).
08:45
Rožnov srovnal! Stav utkání je 2:2.
08:34
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek bez asistence (2:2).
07:30
V rychlém časovém sledu po sobě padly tři branky a opavští vedou 2:1.
07:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #57 Patrik Posselt (1:2).
07:02
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Burýšek, asistoval #31 Daniel Drápala (1:1).
05:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (0:1).
04:49
Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
04:00
Opavští narazili do obránce domácích a posunuli mantinely o pár desítek centimetrů. Místní pomocníci ale vše pohotově spravili.
00:30
Chvíli po začátku zápasu se domácí dostali ke střele, k bráně ale měla daleko...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Jan Rabinský, Karel Boželník, Marek Klečka, Patrik Posselt, Petr Stejskal
00:00
Line-up domácích 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: David Žniva, Marek Lípový, Petr Burýšek, Marek Polášek, Petr Kittel
00:00
Vážení florbaloví nadšenci, vítáme vás v rámci 5. kola Národní ligy na utkání tradičních rivalů Rožnova a Opavy. Hosté prožívají letos nejúspěšnějí vstup do Národní ligy za svou historii. Tým pod dlouhodobým vedením hrající trenéra a bývalého ostrostřelce, Michala Trunkáta, prozatím zaznamenal čtyři výhry a je těsně druhý v tabulce za dalším překvapením soutěže, Aspery ze Šumperka.

Opavané před sezónou poměrně výrazně posílili svůj kádr, zejména rebelujícími hráči z nedalekého MVILu Ostrava, ale také navrátilci z FBC Ostrava či hráči z regionálních klubů. Tito hráči vhodně doplnili základní osu hráčů a nyní v Opavě disponují kvalitními třemi pětkami hráčů a v zápasech to jde poznat.
00:00
Sršni během letní přestávky také nelenili, nicméně jejich příchody a odchody jsou vesměs vyvážené. U Valachů tak jde hlavně o to kádr patřičně sehrát směřovat jako každoročně svou formu směrem k vyřazovacím bojům. Jejich kádr navíc postupně během zimních měsíců doplní tradiční opory, který rozjezd sezóny, vzhledem ke svým přírůstkům v rodinách, již tradičně využívají v záložních týmech, kde jsou více než poitnmakery, ale zejména sponzory kasy směrem k závěrečné vzhledem ke svým bodovým příspěvkům.

Ale za chvíli už tu máme samotné utkání, přejeme všem příjemný prožitek, gólovou nadílku a my u zapisovatelského stolku věříme také v úspěch domácích Sršňů.
00:00
Dobrý den, zdravíme všechny hráče, rozhodčí, milovníky florbalu a všechny ostatní, kteří sledují tento zápas! Přejeme příjemnou zábavu.