3:0
0:3
- : -

Fbc Strakonice - Spartak Pelhřimov 3:5
23. Jan Staněk, 36. Tomáš Mareš, 40. Vojtěch Houska - 6. Petr Zajíček, 19. Petr Zajíček, 41. Viktor Vlach, 51. Petr Zajíček, 60. Petr Zajíček; rozhodčí: Petr Holeček - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Vaníček ? - Libor Domkář -3; po třetinách: 0:2, 3:0, 0:3;
Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí):
Dneska to bohužel nevyšlo.Vyrovnaný zápas s kvalitním soupeřem z vyšší soutěže který měl v závěru více štěstí.Děkujeme divákům za návštěvu a soupeři za utkání.
Strakonice Ole.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Z naší strany dvě třetiny bez nasazení, hodně špatná obrana. V první třetině mohl soupeř dát pět branek a mohlo být po zápase. Varování nám nestačilo a soupeř ve druhé třetiny utkání otočil. Až závěrečná třetina byla z naší strany poměrně dobrá. Soupeř i v menším počtu bojoval až do konce a nedal nám nic zadarmo. Díky soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v ligové sezóně.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #27 Václav Fučík (3:5).
58:33
Timeout Fbc Strakonice
50:52
50:09
Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za opakované přestupky.
40:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #7 Dan Kalina (3:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:6
40:00
39:26
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:2).
35:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš bez asistence (2:2).
22:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #66 Adam Štěpánek (1:2).
20:18
Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Kryštof Smejkal, Petr Zajíček, Jan Knězů, Václav Fučík