0:2
4:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Sokol Jaroměř 7:8
8. Tadeáš Glánzner, 12. Max Holásek, 13. Adam Vajrauch, 32. Max Holásek, 32. Adam Vajrauch, 44. Tomáš Řehůřek, 45. Adam Vajrauch - 1. Tobias Jung, 3. Otto Völgyi, 4. Sára Horčičková, 13. Tobias Jung, 25. Otto Völgyi, 26. Tobias Jung, 35. Tobias Jung, 39. Patrik Adámek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Adam Severa 18 - Vojtěch Fof 26; po třetinách: 3:4, 0:2, 4:2;
Komentář domácích:
Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů:
Děkujeme soupeři a pořadatelskému stolku, který nám pomohl udělat zápas zábavnější, kluci konečně dělali to co měli a přes ztrátu koncentrace jsem vyhráli, díky kluci. Poprosil bych o doučení slušného chování.
45:00
Střely ve 3. části: 9:10
45:00
44:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Adam Vajrauch, asistoval #77 Max Holásek (7:8).
44:00
Právě probíhá poslední minuta tohoto dramatického zápasu.
43:28
Timeout TJ Sokol Jaroměř
43:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Řehůřek bez asistence (6:8).
41:31
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
38:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek bez asistence (5:8).
37:10
Oba týmy hrají v plném počtu.
35:14
Hladina testosteronu je v tomto utkání velmi vysoko.
35:07
Vyloučen hráč #72 Tadeáš Glánzner družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
35:07
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
34:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #15 Jan Jiran (5:7).
31:35
31:35
Litomyšl zdramatizovala dneší utkání... Snižuje na rozdíl jedné branky.
31:05
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek bez asistence (4:6).
31:05
Max Holásek snižuje na rozdí dvou branek po nádherně umístěné střele.
30:01
Právě byla zahájena poslední třetina dnešního turnaje ve Vysokém Mýtě.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:6
30:00
29:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
26:22
Domácí Bulva trefuje spojnici hostující branky.
25:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #31 Otto Völgyi (3:6).
24:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Otto Völgyi z trestného střílení (3:5).
22:25
Hostující Adámek se z ničeho nic objevil v bezprostřední brankové příležitosti, avšak branku soupeře přestřelil.
21:01
Litomyšl nabídnuté příležitosti nevyužila a Jaroměř již hraje v plném počtu.
19:01
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:01
Hráči Jaroměře ztrácí nervy a nabízí Litomyšli přesilovou hru pět na tři.
18:14
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Dostál družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:01
Právě byla zahájena druhá třetina tohoto utkání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:10
15:00
14:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
12:34
12:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung z trestného střílení (2:4).
11:30
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #6 Adam Vajrauch (2:3).
11:30
Z mírného tlaku Litomyšle se stává doslova tlak drtivý, který vyústil v druhou branku domácích.
09:14
Brankář Jaroměře vytáhl bravurní zákrok.
08:39
Litomyšl se dostává do mírného tlaku.
07:28
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #72 Tadeáš Glánzner, asistoval #88 Matěj Dvořák (1:3).
07:18
Hostující Karban z besprostřední blízkosti přestřeluje branku soupeře.
04:51
Litomyšl hrozí z brejkových situací, ale hostující brankář zatím drží čisté konto.
03:30
Jaroměř se velmi rychle ujímá vedení o tři góly.
03:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Sára Horčičková, asistoval #18 Patrik Adámek (0:3).
02:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Otto Völgyi, asistoval #77 Tobias Jung (0:2).
00:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #2 Adam Klobučar (0:1).
00:01
Právě bylo zahájeno poslední utkání dnešního turnaje ve Vysokém Mýtě mezi FLORBAL Litomyšl a TJ Sokol Jaroměř.