1:3
0:4
- : -

Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:10
19. Jan Kocurek - 5. Ondřej Šimík, 13. Jakub Rohel, 15. Erik Tomaško, 23. Jan Bura, 24. Erik Tomaško, 29. Štěpán Kowalik, 35. Štěpán Kowalik, 37. Vít Lestyan, 39. Jan Drozd, 41. Václav Babík; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Herda ? - Adam Strážnický ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 0:4;
45:00
42:47
Vyloučen hráč #75 Vít Lestyan družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
40:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #36 Tomáš Rucki (1:10).
38:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #20 Jan Bura (1:9).
36:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan, asistoval #11 Jan Drozd (1:8).
34:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #66 Václav Babík (1:7).
33:31
Vyloučen hráč #7 Jakub Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #27 Jan Sitora (1:6).
24:37
Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
23:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #23 Ondřej Adamec (1:5).
22:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura bez asistence (1:4).
18:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (1:3).
15:00
15:00
14:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #25 Sebastián Hachlica (0:3).
12:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #25 Sebastián Hachlica (0:2).
04:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Ondřej Šimík, asistoval #66 Václav Babík (0:1).