0:2
3:2
- : -

Panthers Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 4:5
12. Matěj Vavroušek, 41. Antonín Ježek, 48. Matěj Vavroušek, 56. Vojtěch Wojnar - 14. Adam Zahraj, 29. Daniel Nicklas, 39. Ivan Tomčo, 43. Daniel Nicklas, 57. Petr Torma; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Buzík -5 - Kryštof Ernst -4; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:2;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
Kdo dnes vynechal netradiční poharovy zapas od 21 h na Zličíně, tak přišel o atraktivni florbalovou show! Hráli jsme bez zábran ve vysokém tempu a favorita pod velkým tlakem tlačili až do poslední vteřiny.
Dnes jsme složili slib, který chceme plnit i v naší lize.
Komentář hostů Mandler Marek (Trenér):
​Dobrý zápas, ve kterém jsme pro výhru museli pracovat do posledních vteřin. Směrem k lize, jsme mohli vyzkoušet i jiné alternativy sestavy. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
58:32
Timeout Panthers Praha
56:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #82 Petr Torma, asistoval #10 Daniel Nicklas (4:5).
56:29
Petr Torma se střelou po nahrávce Nicklase z volného úderu dostává za záda domácího brankáře.
55:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #65 Matěj Vavroušek (4:4).
55:12
A Panthers krásnou akcí Wojnara a Vavrouška dorovnávají!
54:48
Vavroušek si prokličkoval přes dva hráče, trefuje ale pouze břicho Ernsta.
47:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek bez asistence (3:4).
47:44
Solo akce Matěje Vavrouška, který se prosmíkl z poza brány a zakončil za záda hostujícího brankáře. Kontaktní branka je tady a my se můžeme těšit na hektický závěr.
47:20
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
47:20
Karlovy Vary se v přesilovce pokouší vytvořit tlak, ale zatím ani jednou nevystřelili.
45:49
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:31
Na hřišti se bojuje na každé straně. Panterům schází trocha toho štěstíčka.
42:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (2:4).
42:29
Hosté po dlouhém tlaku dávají branku.
40:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek bez asistence (2:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:00
Zbývá nám minuta do konce druhé třetiny a napětí na hřišti výrazně roste.
38:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Ivan Tomčo bez asistence (1:3).
37:44
Wojnar v zakončení backhandem trefuje pouze tyčku.
37:16
Domací teď na poslední chvíli hasí šanci Karlových Varů.
36:49
Šroubek střílí, ale míček se od golmana hostí odraží za mantinel.
35:27
Domácí hrají v plném počtu.
34:12
Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:27
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
32:54
Hráči hostujícího týmu, jsou teď i přes hru v oslabení více na balónku.
31:45
Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
30:32
"Ty vado von tam běží jak tupec" konstatuje kapitán Panthers Praha.
30:32
Jelikož to byl Zdrubecký, tak lepší by bylo Zdrubec....
28:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #82 Petr Torma (1:2).
26:01
Buzík v dalším ukázkovém zákroku.
25:19
Domácí ztrácí balón z volného úderu, ale hosté bránu míjí.
24:25
David Navrátil teď v zakončení, ale trefuje pouze připraveného Ernsta.
20:00
20:00
Zhodnocení první třetiny z pohledu zdravotníka: "Zatím bezproblémobvý zápas, doufejme že to tak bude i pokračovat."
20:00
Střely v 1. části: 8:9
20:00
19:59
První třetina nám nabídla spoustu sportovních a emočních okamžiků.
18:15
Ernst na druhé straně taky perfektně zasahuje.
17:43
Fantastický zákrok od Buzíka.
17:30
Hala není úplně nejlepší, ale atmosféra je fantastická.
17:00
Hra je v obrovském tempu, oba týmy do tohoto zápasu dávají maximum.
15:40
Za vyrovaného stavu se hra pomalu vyrovnává.
13:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #93 Ondřej Hurt (1:1).
11:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (1:0).
05:13
Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
05:13
Domácí čeká první přesilová hra v tomto utkání.
03:20
Domácí jsou více na balónku a mají více ze hry.
00:01
Úvodní buly 4.kola pohárů vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Martin Koubek, Ondřej Hurt, Tomáš Smolka, Adam Zahraj, Jan Lang
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Jan Kšír, Antonín Ježek, Vojtěch Wojnar, Matouš Hrubý, Matěj Vavroušek