0:3
2:6
- : -

PSKC Okříšky-Rudíkov - Spartak Pelhřimov B 2:10
41. David Kučera, 43. Marcel Pospíšil - 12. Martin Kos, 18. Jiří Žák, 25. Jiří Žák, 27. Martin David, 37. Jan Holas, 38. Jiří Žák, 40. Jiří Žák, 41. Jan Holas, 42. Jan Holas, 42. Jan Holas; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Filip Caha ? - Aleš Václavík -2; po třetinách: 0:1, 0:3, 2:6;
45:00
42:27
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #78 Marcel Pospíšil, asistoval #21 Tomáš Kotačka (2:10).
41:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #16 Jan Holas, asistoval #48 Michal Šulc (1:10).
41:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #16 Jan Holas, asistoval #3 Martin Kos (1:9).
41:00
Vyloučen hráč #44 Libor Čech družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za sekání.
40:47
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #55 David Kučera, asistoval #48 Jan Koukal (1:8).
40:05
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #16 Jan Holas, asistoval #43 Martin David (0:8).
39:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #16 Jan Holas (0:7).
37:46
36:06
30:00
30:00
26:20
Vyloučen hráč #97 Matěj Kutílek družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za sekání.
26:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #43 Martin David, asistoval #16 Jan Holas (0:4).
24:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #3 Martin Kos (0:3).
17:53
15:00
15:00
11:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #3 Martin Kos, asistoval #16 Jan Holas (0:1).
09:51
Vyloučen hráč #21 Tomáš Kotačka družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov B: brankář: Aleš Václavík; hráči v poli: Michal Šulc, Jiří Žák, Martin Kos, Matěj Kutílek, Libor Čech