6:2
0:1
- : -

Spartak Pelhřimov B - Snipers Třebíč B 6:3
16. Matěj Jirků, 21. Martin David, 22. Matěj Jirků, 23. Jiří Žák, 27. Martin Kos, 29. Jiří Žák - 26. Filip Dvořák, 27. Adam Svoboda, 44. Josef Pařízek; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Aleš Václavík -3 - Jakub Veselý ?; po třetinách: 0:0, 6:2, 0:1;
45:00
43:47
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #33 Josef Pařízek z trestného střílení (6:3).
30:00
30:00
28:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #3 Martin Kos (6:2).
28:05
Vyloučen hráč #43 Jan Pacal družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování florbalky.
26:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #3 Martin Kos, asistoval #2 Jiří Žák (5:2).
26:23
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #73 Adam Svoboda, asistoval #85 Filip Dvořák (4:2).
25:12
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #73 Adam Svoboda (4:1).
24:46
Vyloučen hráč #3 Martin Kos družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:19
Vyloučen hráč #2 Jiří Žák družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za blokování florbalky.
22:09
21:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #68 Matěj Jirků bez asistence (3:0).
20:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #43 Martin David, asistoval #3 Martin Kos (2:0).
18:37
Vyloučen hráč #31 Lukáš Bartes družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
15:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #68 Matěj Jirků, asistoval #48 Michal Šulc (1:0).
15:00
15:00
13:05
Vyloučen hráč #3 Adam Korba družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování florbalky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B:
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Aleš Václavík; hráči v poli: Michal Šulc, Jiří Žák, Martin Kos, Luděk Charouzek, Libor Čech