2:3
3:0
- : -

SOKOLI Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:4
25. Adam Šmíd, 28. Adam Šmíd, 47. Adam Šmíd, 55. Ivo Teichman, 60. Martin Zozulák - 12. Jiří Besta, 24. Štěpán Kaleta, 31. Rostislav Gattnar, 39. Adam Delong; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 264; zásahy brankářů: Martin Haleš 21 - Denis Jasiok 16; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:0;
60:00
60:00
60:00
60:00
Nejlepší hráč hostů se k pozápasovým rozhovorům nedostavil.
60:00
Střely ve 3. části: 6:4
60:00
59:59
A máme tu překvapení. Domácí vítezí.
59:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #47 Adam Šmíd (5:4).
59:18
Podruhé ve hře video. Tentokrát to nic nezměnilo na gólu Pardubic. Důvod je jednoduchý: před poukazovaným zákrokem došlo k přerušení hry.
57:46
Šebesta trefil tyč.
57:24
Velká šance Pakosty, přihrával Nezval. Míč skončil v síti, za brankou.
55:58
V tomto čase došlo k faulu Vítkovic, rozhodčí ale nezapískali, hra plynula dále asi půl minuty, padnul gól Vítkovice. Pardubice využily možnosti videa, kvůli vysoké holi či hře rukou Gattnara. Zákrok Gattnara nebyl z videa patrný, nicméně rozhodčí si vzpomněli na zákrok na Teichmana. Gól proto neplatí.
55:56
Střela do tyčky hráč #17 Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
55:20
Střela do tyčky hráč #11 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice .
55:15
Velká šance domácích, po přihrávce Šmída na střed volný Pakosta, trefil Jasioka do masky.
54:08
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #84 Marek Ďopan (4:4).
52:57
Protiútok domácích nadvakrát uspěšně nezakončil Zozulák.
52:01
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #72 Adam Delong.
52:01
"Záchrannou" brzdu domácích nepotrestal z trestného střílení Delong.
51:34
Matejčík natáhnul a trefil pouze připravený blok Ďopana.
49:57
Besta našel Matejčíka, ten přestřelil bránu Pardubic.
48:34
Po střele Hataly nebezpečná teč Fukaly. Haleš reflexivně chytá.
46:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #15 Martin Zozulák (3:4).
46:58
Zozulák našel Šmída přes celou šířku, a Sokol snižuje.
46:05
Palčinský podruhé, výsledek stejný.
45:53
Palčinský v šanci, Haleš chytá.
44:30
Rychlý protiútok Pardubice, Šmíd poslal na střed Buriana. Stav nezměněn.
43:21
Střela Kohouzka přímo do Jasioka.
40:33
Delong skončil na zemi po souboji s Burianem, dožadoval se zapískání rozhodčího. Marně.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:11
40:00
38:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:4).
38:08
Fukala získal miček v rohu, následně ho nahrál na střed Delongovi. Výsledek víte.
37:05
Šmíd střílel pouze do bloku Šebesty.
36:02
Vyloučen hráč #72 Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
34:45
Třetí lajna Vítkovic rozvážně kombinuje. Domácí zatím dobře brání.
32:25
Tentrokrát v akci mladší z bratrů Gattnarových. Uvolnil se na střed, ale Haleš chytá. Následně výhoz, a ztráta míčku domácích.
32:19
Střela do tyčky hráč #65 Adam Zubek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
30:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #18 Ondřej Sidunov (2:3).
30:33
Gattnar st. pohotově dorazil středu Sidunova.
29:19
Šmíd prováhal, místo zakončení volil přihrávku na Zozulák, míček získali hosté.
27:34
27:34
Zozulákovi sice sjel míček z čepel při nájezdu, to ovšem neplatilo u jeho přihrávky Šmída, jehož "nepovedená" střela skončila za zády Jasioka.
27:26
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #15 Martin Zozulák.
27:26
Šindler hrál rukou, nájezd domácích.
24:31
Vyrovnat mohl Teichman, ale vůbec netrefil branku.
24:15
24:15
Domácí efektivně zakončili protiútok. Zozulák našel Šmída, který vymetl pavučiny v brance Jasioka.
23:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #14 Lukáš Fukala (0:2).
23:04
Nenápádná střela Kalety od mantinelu skončila v síti domácích.
20:36
Do dobré šance - střely ze středu - se dostal Zozulák. Tesně minul bránu Jasioka.
20:01
Startuje druhá perioda, kterou rozjel Burian přihrávkou vzduchem. Míček ale získaly Vítkovice.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:10
20:00
19:55
Domácí na závěr podrželi míček, snaha o poslední rychlé zakončení nevyšla.
17:30
Brejk 3v1 Vítkovic zastavil Burian.
17:02
Šmíd se uvolnil na střed po zpracování skákavého míčku. Pokus byl zblokován.
15:12
Rychlá kombinace Vítkovic se zakončením Fukala ze středu, míček lapil Haleš.
14:43
Střela do tyčky hráč #86 Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
14:28
Zubek se opět uvolnil na střed, tentokrát vystřelil. Jen do připraveného bloku Žáčka.
13:50
Haleš teď marně reklamoval seknutí do helmy od Šebesty.
13:22
Starší Gattnar zkusil střelu z první, pouze do boční sítě.
12:44
Vyloučen hráč #16 Marek Viterna družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
11:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #86 Marek Matejčík (0:1).
11:11
Matejčík našel na středu Bestu, ten se nemýlil. Hosté jdou do vedení.
09:55
Zvoní tyč na Halešovou brankou po zakončení hostů.
09:03
Opět zbytečná ztráta domácích na půlce, následně Viterna výborně zblokoval zakončení Vítkovic ze středu.
08:11
Ďopan namazal Bestovi, jehož následnou střelu domácí zblokovali.
05:48
Po střele Vítkovic nebezpečná dorážka.
04:38
Rostislav Gattnar se pokusil obtočit kolem branky, Haleš tam nebyl připraven, ale míček šel od tyčky do středu hřiště.
03:22
Další kontr Pardubice, bez nebezpečného zakončení.
01:39
Protiútok domacího Žáčka vyrazil Jasiok na mantinel.
00:05
Vítkobice zkusili ihned vysoké napadání. Míček nezískali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Adam Zubek, Adam Delong, Martin Gattnar, Michal Pažák, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Nezval, Jakub Burian, Martin Zozulák, Přemek Pakosta, Adam Šmíd
00:00
Pěkné čtvrteční odpoledme, začíná zápas mezi domácími Sokoli a hostujícími Vítkovicemi.