2:0
2:4
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - Viking TJ Kobylisy 5:6
11. Adam Hrdina, 28. Michal Mašek, 29. Vojtěch Dobeš, 37. Tomáš Zuska, 42. Tobiáš Uhřík - 5. Adam Kropík, 14. Lukáš Frantík, 32. Adam Kropík, 33. Alexander McIntosh, 36. Tadeáš Rychetský, 45. Jáchym Kymla; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: David Křeček ? - Štěpán Pokorný ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:4;
45:00
44:53
Kymla propálil Křečka, který se mohl rozčilovat jak chtěl, ale chytit to nemohl - Kobylisy víteží.
44:52
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (5:6).
44:00
Poslední minuta zápasu.
43:16
Královák v tlaku, Kobylisy se zatím brání dobře.
41:26
Vteřinu před koncem přesilovky Královák srovnává.
41:25
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (5:5).
40:27
Královák se zatím marně snaží překonat obranu Kobylis.
39:28
Přesilovka pro Královák, po následné standartce leží Vítek Komorný a odchází po svých.
39:27
Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:15
Pokorný zasahuje.
38:43
Tedy se rozběhl jako Bolt v nejlepších letech, ale jeho následné zakončení skončilo jen v rukou Křečka.
37:44
Vítek Komorný zkoušel štěstí, jen těsně minul.
37:20
Tedy s Márou Dostálem kombinovali, ale trefili pouze hráče Králováku před jejich brankou.
36:15
Královák snižuje a využívá přesilovku.
36:14
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
36:14
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #17 Tomáš Zuska, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (4:5).
36:00
Tedy krásně zachytl přihrávku Králováku a nekompromisně zavěsil.
35:58
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (3:5).
35:13
Scott přiběhl k mantinelu jako tank na hráče Králováku a jde si sednout. Přesilovka pro Královák.
35:12
Vyloučen hráč #35 Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
34:05
Hráč Králováku na zemi a asi jeho tatínek hned poučoval rozhodčí, že takhle ne. Bohužel nejsme na basketu, tenhle sport trochu bolí.
32:54
Alex se zase trefil!!! Natáhl z půlky a jeho dělobuch skočil za bezmocným Křečkem. Kobylisy znovu vedou.
32:53
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #4 Alexander McIntosh, asistoval #52 Vít Komorný (3:4).
31:37
Komorný rozehrál na Kropíka, ten konečně nic nevymýšlel, jen vystřelil a od tyčky zaplul balónek do klece.
31:36
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #52 Vít Komorný (3:3).
31:00
Bohouš se nám taky probral, snad to bude mít stejný efekt jako proti Tigers.
28:50
Pokorný teď zachránil Kobylisy od dalšího gólu.
28:01
Když nedá Mašek, tak Dobeš už jo. Královák poprvé ve vedení.
28:00
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #8 Vojtěch Dobeš, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (3:2).
27:51
Mašek z Králováku je při chuti, ale naštěstí pro Kobylisy bez úspěchu.
27:33
Mašek teď chtěl překvapit Pokorného, ale gólman Kobylisy byl v pozoru.
27:05
Hned co jsem to dopsal, tak Královák srovnává díky Maškovi, který jednoduše vyběhl a zavěsil.
27:04
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #8 Vojtěch Dobeš (2:2).
27:01
Královák je teď v tlaku a Kobylisy se brání všemi dostupnými prostředky.
25:55
Alex nám tu zníčil mantinely. To se moc často nevidí, že Alex skončí po souboji na zemi.
24:59
Kobylisy přesilovku nevyužili..
24:17
Střela Rychetského končí jen za mantinelem a Tedym na podlaze.
23:50
Kobylisy zatím neohrozili branku Králováku, jeden náznak od Komorného byl, ale jen do bloku.
23:00
Kobylisy mají výhodu přesilové hry. Zase se řešila nová pravidla po odloženém vyloučení, doufáme, že se to všichni do konce sezóny naučí.
22:59
Vyloučen hráč #19 Tomáš Rada družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
21:45
Kobylisy mají teď výhodu v odloženém vyloučení.
21:17
Kuba Holas již po několikáte za 2. třetinu v akci při úklidu povrchu.
20:35
Scott se nádherně snažil najít Dostála před opuštěnou klecí, ale Dostál netrefil balónek.
18:15
Kobylisy se ubránili, ale upřímně Královák nic neukázal, jen jak napřahovat jako Chára při All-Star Game v NHL při tvrdosti střely.
17:28
Hráči Králováku v přesilovce napřahují až pánu Bohu do oken, ale zatím je střílí za sítě u zdi haly.
16:43
Královák zatím tlačí, ale střílí do bloků Kobylis.
16:11
Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
16:11
Vyloučení na straně Kobylisy a Bohoušek je zase v ráži.
15:01
Uvodní buly 2. třetiny pro Kobylisy.
15:00
15:00
14:15
Krásná akce po ose Kropík -> Komorný -> Bajer, ale u Bajera to bohužel skončilo, jelikož nebyl připraven zasunou do prázdné klece.
14:00
Poslední minuta 1. třetiny.
13:34
Frantík posílá Kobylisy znovu do vedení, dneska je při chuti.
13:33
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #90 Šimon Železný (1:2).
12:55
Kymla znovu vyzkoušel Křečka, ale ten je pozorný.
12:35
Bajer pouze do pupku Křečka.
11:58
Pokorný napravil své zaváhání u gólu a vytáhl střelu, která mířila do šibenice.
10:36
Královák srovnává, Hrdina přiběhl zpoza brány a překonal Pokorného.
10:35
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #41 Adam Hrdina bez asistence (1:1).
10:18
Královák se úspěšně proútočil ke konci jejich oslabení.
09:25
Zatím se spíše Kobylisy ve vlastní přesilovce brání.
08:30
V přesilovce Kobylis, klasika - brejk hostí a krásný zákrok Pokorného.
08:14
Další přesilovka pro Kobylisy.
08:13
Vyloučen hráč #25 Tiep Van Nguyen družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
07:13
Nádherná akce Vítka Komorného, ale jeho krásná přihrávka na Bajera nebyla proměněna v gól. Před Bajerem byla úplně prázdná klec, kterou dneska hají Křeček, gólman z NFL.
06:43
Filip Kobliha je odnášen ze hřiště. Nevypadá to dobře.
06:36
Alex blokuje jasný gól.
06:00
Kobylisy jsou teď lepší na bálonku, ale nedokáží svůj tlak přetavit v gólovou tečku.
05:25
Bajer na zemi a zase se musí uklízet povrch.
04:45
Kobylisy využívají přesilovku, když se prosadil Adam Kropík.
04:44
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (0:1).
04:27
Kobylisy se snaží překonat obranu Králováku, ale zatím bez úspěchu.
02:53
Přesilovka pro Kobylisy, která vznikla po dřevorubecké sekeře hráče Králováku.
02:52
Vyloučen hráč #8 Vojtěch Dobeš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.