3:1
2:0
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:3
10. Tomáš Řehůřek, 17. Viktor Olšinár, 23. Max Holásek, 28. Tomáš Nykl, 31. Tomáš Nykl, 45. Tomáš Nykl - 5. Adam Vejrek, 10. Šimon Vacek, 24. Šimon Vacek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Antonín Živný; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Eliška Křivková 14 - Vojtěch Petera 8; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:0;
Komentář domácích Macek Marek (Trenér):
V první třetině jsme byli ještě na cestě, pak jsme se zvedli a dotáhli zápas tam, kam jsme chtěli. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
V první polovině jsme byli lepší, ale neproměněné šance nás stály výsledek. Děkujeme soupeři i diváků.
45:00
Střely ve 3. části: 6:6
45:00
44:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #96 Jan Majtner (6:3).
40:51
Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
40:51
Máme tu na obou stranách fauly s trestem na 2 minuty za sekání. Nyní uvidíme hru 4 na 4.
40:33
Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
39:10
Petera chytá jednu střeku za druhou.
37:53
Rtyně úspěšně ubránila přesilovku Litomyšle.
35:53
Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:53
Začiná se to vyhrocovat, Vacek v očích rozhodčích fauloval.
30:30
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #43 Lukáš Hochbergr (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
29:40
Hra se velmi zrychlila a Rtyně se snaží dorovnat.
27:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl bez asistence (4:3).
27:03
Můžeme vidět na obou stranách velké napadání.
23:58
Rtyně využila přesilovky a dorovnala tak skóre.
23:57
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (3:3).
22:25
Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra na zemi.
22:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #25 Matěj Dvořák (3:2).
21:05
Litomyšl neproměňuje přesilovku.
18:57
Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra na zemi.
17:29
Brankář Rtyně zachraňuje spostu šanci.
16:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Viktor Olšinár, asistoval #12 Tomáš Nykl (2:2).
09:48
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #77 Max Holásek (1:2).
09:47
Litomyšl se dočkala prvního gólu.
09:33
09:15
Litomyšl teď zkouší prostřelit bránu Rtyně, ale Petera všechno vychytá.
04:55
Opět krásná akce Vejrka a Vacka, tentokrát končí gólem.
04:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (0:1).
02:25
Krásná akce Vejrka a Vacka, bohužel nekončí gólem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Lukáš Hejna, Šimon Vacek, Nikola Brejtrová, Adam Vejrek