0:2
2:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FLORBAL LITOMYŠL 2:5
35. Jakub Hejhal, 45. Jakub Hejhal - 1. Daniel Novotný, 10. Tomáš Nykl, 11. Max Holásek, 16. Daniel Novotný, 19. Jakub Renza; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Erik Zoubek; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 10 - Jiří Večeře 16; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:0;
Komentář domácích Rázl František (Trenér):
První polovina zápasu z naší strany ustrašená a bez důrazu,druhá půlka odlišna aod té se odrazíme do dalšího utkání.Děkuji klukům za týmovost v celém zápase
Komentář hostů Macek Marek (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 11:3
45:00
44:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jakub Hejhal, asistoval #85 Adam Balek (2:5).
41:47
A další šance Jakuba Hejhala. Po střele dorážel a trefil horní tyč.
40:34
Celou třetinu tlačí Litomyšl ale i Náchod se do útoku dostává.
38:13
Klička na Jakuba Jirečka Maxovi Holáskovi nevyšla.
37:50
Střela Jakuba Hejhala končí pouze v boční síti.
36:54
Hra se přelévá ze strany na stranu.
34:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jakub Hejhal, asistoval #10 Daniel Havel (1:5).
25:42
Náchod hraje v plném počtu. Začíná jim krátká přesilovka.
24:16
Poprvé máme dneska hru 4 na 4. Uvidíme jak s tím oba týmy naloží.
24:15
Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:41
I třetí přesilovka bude pro Litomyšl.
23:40
Vyloučen hráč #34 Jakub Jireček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:05
Litomyšl zůstává na přesilovkách stoprocentní. I druhou přesiloku využil.
18:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #96 Jan Majtner (0:5).
17:07
I druhá přesilovka patří Litomyšli.
17:06
Vyloučen hráč #34 Jakub Jireček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za opakované přestupky.
15:07
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Daniel Novotný, asistoval #96 Jan Majtner (0:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 1:7
15:00
10:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #21 Tomáš Řehůřek (0:3).
09:04
Litomyšl využívá první přesilovku zápasu.
09:03
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #11 Daniel Novotný (0:2).
07:13
První přesilovku zápasu si zahraje Litomyšl.
07:12
Vyloučen hráč #19 Jakub Hejhal družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
02:39
Ani po gólu tlak Litomyšli neupadá.
00:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Erik Zoubek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Adam Balek, Jakub Jireček, Jakub Hejhal, Jiří Jebavý, Adam Kosař