0:2
2:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Florbal Primátor Náchod  2:3
18. Tadeáš Glánzner, 20. Tadeáš Glánzner - 1. Vojtěch Majer, 3. Samuel Siwula, 16. Vojtěch Majer; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Patricie Šedivá; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Severa 4 - Josef Rychtera 8; po třetinách: 0:2, 2:1;
24:00
Střely ve 2. části: 7:3
24:00
21:46
Timeout Florbal Primátor Náchod
21:46
Vyloučen hráč #22 Tadeáš Glánzner družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:09
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
19:44
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #22 Tadeáš Glánzner, asistoval #74 Tomáš Dvořák (2:3).
17:30
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #22 Tadeáš Glánzner, asistoval #3 Radim Čáp (1:3).
16:54
Vyloučen hráč #45 Adam Voborník družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #18 Adam Jakl (0:3).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 3:4
12:00
02:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #67 Samuel Siwula, asistoval #28 Marek Flašar (0:2).
00:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Patricie Šedivá.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Josef Rychtera; hráči v poli: Marek Flašar, Jan Ježek, Samuel Siwula, Vojtěch Majer, Adam Pasler