2:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Kanonýři Kladno 5:6
18. Robin Papírník, 33. Patrik Hájek, 39. Jan Šik, 48. Matěj Sobek, 58. Jan Baštýn - 4. Matěj Čika, 18. Dominik Horák, 24. Lukáš Spurný, 40. Dominik Prudil, 42. Jan Karel Matějka, 55. Ferdinand Tomášek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Filip Beran 20 - Jakub Janoušek 15; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:2;
Komentář domácích Klán Martin (Trenér):
Od začátku opatrný zápas, který postupně gradoval, škoda smolného gólu na konci druhé třetiny. Zápas poté nahoru dolu, dnes vyhrál šťastnější tým. Hratelný výsledek do odvety, zítra si jdem pro CE ligu.
Komentář hostů Buk Jan (Asistent trenéra):
Herně se nám dnes nedařilo, navíc jsme většinu zápasu neměli dostatečný přístup. Soupeř nás překonal v bojovnosti.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:16
Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:16
Sobek fauloval za brankou hostů a ti tak mají další přesilovou hru.
58:48
Beran předvedl skvělý zákrok po pohledné kombinaci hostů.
58:40
Timeout FbC Plzeň
57:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #20 Jan Šik (5:6).
57:49
Baštýn trefuje přesně k pravé tyči a snižuje tak na rozdíl jednoho gólu.
56:13
Po faulu hostů měli rozehrávku domácí, nic z ní ale nevytěžili.
54:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #98 Šimon Procházka (4:6).
54:18
Procházka získal míček na středu, okamžitě nahrál Tomáškovi, který se trefil přesně k pravé tyči.
53:10
Timeout Kanonýři Kladno
51:51
Hurt chtěl vybídnout spoluhráče ke střele, ten ale s jeho úmyslem nepočítal, a tak se míčku zmocnili domácí.
51:09
Šik zkusil přízemní střelu, ta ale těsně minula branku.
49:21
Kaasovi nevyšla střela, a proto budou rozehrávat hosté.
47:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #75 David Janovský (4:5).
47:09
Vyčíchlo nejdříve skvěle získal míček, ten nahrál Janovskému, který okamžitě prodlužoval na Sobka, který se nemýlil. Domácím zbývá k vyrovnání jedna branka.
46:12
Varta se sice snažil Spurnému odebrat míček, ten ale i tak zvládl zakončit, ovšem mimo.
45:05
Hurt sice nejdříve získal míček, pak se mu ale nepovedla přihrávka a tak domácí rychle získali míček zpět.
44:19
Denisov zkusil vystřelit k přední tyči, Janoušek ale neměl problémy.
43:20
Janoušek vyrazil střelu maskou.
42:28
Čika střílel ze středu, Denisov ho ale stihl zablokovat.
41:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Jan Karel Matějka, asistoval #69 Hugo Hübner (3:5).
41:21
Matějka po křižné nahrávce trefuje přesně pod horní tyčku a hosté tak vedou o dva góly.
41:00
Žežula skvěle odebral míček.
40:01
Vyčíchlo i napotřetí v úvodním buly třetiny úspěšný.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:13
40:00
39:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #15 Matěj Čika (3:4).
39:59
V poslední vteřině 2. třetiny trefuje kapitán hostí přesně k tyči a vrací tak Kladnu vedení zpět.
39:42
Skvělý blok Varty.
39:34
Vyloučen hráč #75 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #23 Adam Denisov (3:3).
38:53
Šik pověsil nádhernou střelu do pravého horního rohu, a srovnal tak stav zápasu.
38:02
Šikovu zblokovanou střelu chtěl dorazit Baštýn, na míček ale nedosáhl.
36:29
Denisov se ocitl sán na středu, střela mu ale nesedla.
34:48
Po Vartově zablokované střele měli hosté v oslabení protiútok, Beran ale připraven.
33:38
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:38
Domácí navíc minutu po snížení získávají výhodu další přesilovky.
32:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (2:3).
32:38
Hájek dostal míček za záda hostujícího brankáře, a snižuje tak opět na rozdíl jedné branky.
31:44
Nahrávka vzduchem, která mířila z florbalky hostů, skončila za mantinelem a rozehrávat tak budou domácí.
30:42
Janovského nahrávka přesně našla Vyčíchla, ten ale těsně minul branku.
29:48
Beran kryje střelu hostů levou rukou.
29:05
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
29:05
Ta bohužel pro ně ale netrvá dlouho, protože Mrvík fauloval na středu.
28:53
Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
28:53
I domácí si zahrají svojí první početní převahu.
27:03
Sobek předvedl výbornou techniku při zpracování vzdušné nahrávky, usoudil ale, že nemá dostatečnou podporu spoluhráčů, a tak radši v klidu rozehraje.
24:59
Šik předvedl skvělý návrat a navíc dokázal protihráči odebrat míček, který posouvá spoluhráči, aby uklidnil hru.
23:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #81 Martin Čermák (1:3).
23:40
Beran sice vykryl střelu i první dorážku hostů, na druhou dorážku už ale nedosáhl a hosté tak vedou o tři branky.
22:58
Levý střílel z velkého úhlu, branku ale netrefil.
22:05
Kaas prověřil brankáře dobrou střelou od pravého mantinelu, hostující gólman si s ní ale hravě poradil.
21:17
Mrvík zkoušel najít Šika před brankou, nahrávka ale nebyla přesná.
20:01
I v druhé třetině budou díky vyhrané buly jako první kontrolovat míček domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:33
Situaci dva na jednoho vyřešil Janovský střelou, tu si ale brankář pohlídal.
17:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #66 Robin Papírník, asistoval #21 Jiří Levý (1:2).
17:56
Domácí rychle odpovídají na využitou přesilovku hostů a snižují tak na rozdíl jedné branky.
17:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (0:2).
16:51
Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:51
Po faulu Vyčíchla u střídačky hostů mají Kanonýři k dispozici první přesilovou hru v zápase.
14:34
Šikova střela od pravého mantinelu trefila jen připraveného brankáře hostů.
13:10
Hajšman zachyboval v rozehrávce, naštěstí pr něj byl napadajícím hráčem faulován a domácí tak zůstanou v držení míčku.
11:39
Čermák dostal nahrávku před branku, míček letící vzduchem ale umístil jen za mantinel.
10:42
Beran likviduje střelu hostí výborným zákrokem.
08:48
Hájek přečetl umýsl hostů, předskočil jednoho z nich a okamžitě nahrál Vyčíchloviu, proti jeho střele ale vystoupil blok.
06:20
Domácí se díky své rozehrávce dostali do dobré pozice, nahrávku před branku ale uklidil do bezpečí jeden z obránců.
05:18
Hurt zkusil vystřelit, jeho střela ale byla zablokována.
03:56
Po faulu domácích mělo Kladno rozehrávku od pravého mantinelu, domácí ale okamžitě získávají míček.
03:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #81 Martin Čermák (0:1).
03:08
Tečovaná střela Čiky končí přesně v horním rohu a hosté se tak dostávají do vedení.
01:15
O první střelu zápasu se postaral domácí Baštýn, mířil ale mimo.
00:01
Úvodní buly zápasu vítězně pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Josef Nový, Ferdinand Tomášek, Matěj Čika, Dominik Prudil, Martin Čermák
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Vojtěch Mrvík, Vítek Vyčíchlo, Matěj Sobek
00:00
Dobrý den, vítejte na online přenosu 1. utkání vyřazovací části CE ligy juniorů, ve kterém se představí domácí tým proti Kanonýrům z Kladna. Utkání nám tačne přibližně za čtvrt hodiny.