2:1
2:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary BLUE - FbC Plzeň white 4:2
1. Marek Owczarzy, 11. Adam Němec, 14. Matěj Hnátek, 26. Marek Owczarzy - 8. Matyáš Grulich, 23. Matyáš Grulich; rozhodčí: Vladislav Klouda - Miroslav Horník; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Denny Šimon -2, Denny Šimon ? - Matyáš Nosek ?, Daniel Chaloupka ?; po třetinách: 2:1, 2:1;
26:00
Střely ve 2. části: 8:8
26:00
25:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #6 Denny Šimon (4:2).
25:00
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary BLUE
22:48
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #84 Matyáš Grulich, asistoval #23 David Smrčka (3:2).
16:41
Vyloučen hráč #18 Tomáš Turek družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za sekání.
13:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #39 Matěj Hnátek bez asistence (3:1).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #6 Denny Šimon družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE
10:49
Vyloučen hráč #17 Štěpán Nosek družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #12 Adam Němec bez asistence (2:1).
07:39
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #84 Matyáš Grulich, asistoval #13 Daniel Denisov (1:1).
00:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #41 Marek Owczarzy bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Klouda a Miroslav Horník.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň white:
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary BLUE: brankář: Denny Šimon; hráči v poli: Ondřej Kakrda, Vojtěch Ježek, Jakub Ďurian, Adam Němec, Marek Owczarzy