4:1
0:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:5
22. Linda Hyksová, 27. Linda Hyksová, 32. Zuzana Štěrbová, 40. Zuzana Štěrbová - 6. Jaroslava Bálintová, 11. Lucie Hejnová, 27. Jitka Romančáková, 48. Helena Klazarová, 52. Jaroslava Bálintová; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Melisa Poláčková 26 - Monika Rubešová 21; po třetinách: 0:2, 4:1, 0:2;
Komentář domácích Prouzová Petra (Trenér):
První třetina céčkový horor, druhá nadechnutí proložené lajdáctvím, třetí... Stačilo odskočit na dvě branky, a že šance byly! Z mého pohledu zatím nejhorší vystoupení v sezoně, po kterém bylo nutné otevřít některé nepříjemné věci. Co oceňuji, je houževnatost týmu a určitá vítězná mentalita, od které se chceme odrazit dál.

Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Zvládli jsme vstup do uktání, který nám nastavil dobrou morálku po celou dobu. Velká škoda od nás, že jsme nedokázali proměnit více přesilovek. Ale jinak naše holky předvedly bojovný výkon a tak bude sladká cesta domů. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 6:11
60:00
59:50
A teď je tu břevno za zády Poláčkové.
59:39
Hattrick zahrozil i v oslabení. Po střele Wilczek zazvonilo břevno.
59:06
Rtyně drží míček ve své moci a nehodlá se ho jen tak vzdát.
59:01
Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
59:01
Linda Hyksová neudržela nervy na uzdě a dostává dvouminutový trest za nesportovní chování.
58:48
Hattrick v plném počtu.
58:10
Brankoviště v podání hostujícího týmu. Míček pro Hattrick.
57:40
Romančáková vzala odpovědnost na svá bedra a svou ranou ohorzila pouze obložení brněnské haly na VUT.
57:34
Skřivánková vzala míček do své moci a povedeným obranným pokusem míček odpravila na útočnou polovinu.
56:48
Vyloučen hráč #6 Zuzana Štěrbová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
56:48
Štěrbová faulovala na útočné polovině a je tu další přesilovka pro hosty.
55:47
Hattrick se snaží aktivně napadat hostující rozehrávku, ale zatím se jim to úplně nedaří.
54:03
Před branku se opět natlačila Hyksová, která místo střely volila pas na Štěrbovou, která však byla obsazena a zakončit nedokázala.
53:22
Macejáková svým krosem hledala Slovákovou, která na míček nedosáhla a musela se rychle vracet do obrany.
52:54
Orel Rtyně se usadil před brankou Hattricku a nezdá se, že by se odtam chtěl přesídlit.
52:17
Brněnská kapitánka Skřivánková se drala kupředu, ale byla faulovaná. Hattrick dostává k dispozici volný úder.
51:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Jaroslava Bálintová, asistoval #68 Jitka Romančáková (4:5).
51:17
Rtyně využívá přesilovou hru. Podobně jako v první třetině, tak i teď nabila Romančáková na levé křídlo, kde stála Jaroslava Bálintová, která rozvlnila síť za zády Poláčkové.
49:38
Vyloučen hráč #13 Zuzana Wilczek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:38
Na trestnou lavici opět míří brněnská Zuzana Wilczek a hosté mají možnost další přesilovku.
48:51
Vendula Schindlerová našla z volného úderu Kateřinu Rozenbergovou, která před volnou polovinou branky minula míček. Velká škoda pro domácí.
48:02
Poláčková si našla ránu od půlící čáry a skryla míček v rukavicích.
47:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (4:4).
47:16
A je srovnáno. Brejtrová posunula míček na Helenu Klazarovou, která měla na levém křídle dostatek prostoru, aby zamířila a poslala míček za záda Poláčkové.
46:26
Domácí v plném počtu.
45:49
Nádeníková si vedla míček poměrně dlouho a chystala si pozici ke střelbě, když už ji našla, tak míček poslala mimo branku.
45:43
Vysoká hokejka domácích. Volný úder pro hosty.
45:30
Rtyně nastěhovaná před Poláčkovou. Hattrick má co dělat, aby udržel své vedení.
44:25
44:25
Wilczek se dopustila sekání a Rtyně si zahraje přesilovku.
43:42
Rtyně se na několik vteřin usadila před brankou Poláčkové.
42:43
Michaela Schindlerová vypustila ze své hole parádní dělovku, ale její cíl byl pouze na těle jedné z bránících hráček.
42:36
Skřivánková za vlastní brankou umotala dvě protihráčky a vyrazila kupředu. Bohužel pro domácí však její záměr její spoluhráčky nepochopily a nechaly svou kapitánku osamocenou na útočné polovině, kde ji početní převaha hostujících hráček odzbrojila.
41:16
A opět Hyksová, tentokrát si při situaci jedné na jednu píchla míček okolo protihráčky a jednoruč zakončovala mezi nohy Rubešové, ta si ale tentokrát poradila.
40:38
Hyksová mohla navýšit vedení Hattricku, ale v situaci dvou na jednu nevyužila pas Štěrbové a odkrytou branku minula.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
39:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová bez asistence (4:3).
39:50
Hattrick obrací stav zápasu. Při přečíslení domácích vyplaval míček k Zuzaně Štěrbové, která tváří v tvář hostující gólmance věděla co dělat a poslal míček k bližší tyči.
39:01
Lenka Ondráčková měla na holi vedoucí gól, ale sama před odkrytou brankou nedokázala trefit prostor mezi třemi tyčemi.
37:26
Zuzana Wilczek měla hodně prostoru na levé straně, narovnala si míček ke střele a mířila dobře nad rameno gólmanky Rubešové, ta si ale dokázala poradit a míček vyrazila mimo branku.
36:35
Slováková při napadání faulovala. Rtyně se dostává k míčku.
35:25
Domácí přestáli tlak hostujícího týmu a zamířili kupředu. Hyksová opět hledala Štěrbovou, ale te byla obsazena a nedokázala zakončit.
34:22
Slováková napálila od mantilenu míček přímo na branku, kde operovala Kateřina Rozenbergová, které chyběl kousek k tomu, aby dorazila míček do sítě.
32:56
Domácí hráčky jsou při chuti a málem toho využila Štěrbová, když jen těsně nedosáhla na pas od Hyksové.
31:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová, asistoval #22 Michaela Skřivánková (3:3).
31:49
Hattrick srovnává. Kapitánka Skřivánková nejprve dostala míček před branku, ten se k ní ale vrátil a mohla tak nabít Zuzaně Štěrbové, která k asistenci přidává i branku v dnešním duelu.
31:27
Hosté v plném počtu.
31:15
Až teď se Hattrick dostává k míčku.
30:55
Romančáková našetřila u branky Hattricku cenné vteřinky.
29:58
Hattricku se nedaří usadit před brankou.
29:27
Vyloučen hráč #5 Viktorie Vylíčilová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
29:27
I Brňanky si zahrají přesilovku. Za sekání jde "sedět" Vylíčilová.
28:52
Poslední úsek hry rozproudil oba celky a diváci na VUT mohou vidět poměrně tvrdou a zajímavou hru.
26:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková bez asistence (2:3).
26:34
Rtyně si bere vedení zpět. Obrana Hattricku nezachytila náběh Jitky Romančákové, která se protlačila až před brankářku a dostala míček za záda Poláčkové.
26:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #6 Zuzana Štěrbová (2:2).
26:19
A máme srovnáno. A opět je u toho Linda Hyksová, která si před brankou našla pas od Zuzany Štěrbové a jen usměrnila míček do sítě.
25:46
I tentokrát zavařila Romančáková svému soupeři, ale ve spolupráci se svou spoluhráčkou nedokázala dostat míček do sítě. V první šanci zachránila Poláčkovou tyč, v tom druhém nepřenost.
25:23
Romančáková vzala míček u vlastní branky a snažila se probít k zakončení, ale její záměr její spoluhráčky nepochopily.
23:59
Nejprve ohrožovala branku Rtyně Wilczek, jejíž ránu Rubešová dokázala vyrazit. Následně se tlačila z levého křídla před branku Štěrbová, ale i jí dokázala Rubešová vychytat.
23:29
Romančáková vypálila z pravého křídla, ale branku Brna trefit nedokázala.
23:20
Hyksová měla na holi srovnání, ale po pasu od Slovákové si pustila míček daleko a její zakončení na dlouhou hůl skonřila na noze brankářky hostí.
23:11
Rtyně po inksované brance zabrala a dělá domácím velké potíže před brankou Poláčkové.
21:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (1:2).
21:37
Domácí Wilczek motala za brankou soupeřky tak dlouho, až se jí otevřel prostor pro přihrávku na Lindu Hyksovou, která dokázala přehodit brankářku Rtyně a poslat míček do sítě.
20:50
Romančáková faulována na ose hřiště. Volný úder pro hosty.
20:39
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:10
20:00
19:45
Rtyně opět usazená před brankou Hattricku.
19:10
Michaela Schindlerová předvedla výborný blok a ukončila veškeré jiskřičky naděje na závar před Poláčkovou tím, že poslala míček mimo hřiště.
18:39
Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
18:39
Hyksová poslala svou soupeřku do hrazení a hosté si zahrají další přesilovku.
17:56
Bálintová se tlačila do střely, ale brněnský tým ji dokázal odzbrojit. Následnou střelu hostující hráčky dokázala Poláčková vytěsnit nad branku.
17:32
Faul domácích na obranné polovině. Rtyně zůstává na míčku.
16:11
Velká šance Brňanek. Zuzana Wilczek vyzvala ke skórování Zuzanu Štěrbovou, která těsně minula.
15:55
Schindlerová faulována na brankovišti. Nebezpečný volný úder pro Hattrick.
15:28
Poláčková dvěma výbornými zákroky podržela svůj tým a Hattrick hraje v plném počtu.
14:14
Domácí přečkali tlak hostí i díky výbornému zákroku Poláčkové. Následně Hyksová vyhazuje až k brance hostí.
13:28
Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
12:45
Slováková vyzvala Praxovou ke střele, ale střela brněnské útočnice neměla ani potřebnou razanci, ani přesnost. K míčku se dostávají hosté.
11:52
Hyksová společně se Štěrbovou zatápí obraně hostujícího týmu, ale zatím se diváci v hale na VUT nedočkali větší šance na straně domácích.
10:06
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #68 Jitka Romančáková (0:2).
10:06
Rtyně jde do dvoubrankového vedení. Romančáková z osy vyslala míček do křídla na Lucii Hejnovou, která si věděla rady a přesnou ranou z první poslala míček do sítě.
08:59
Macejáková s Hyksovou postupovaly po levé straně, ale nedokázaly projít přes obranný val hostujících hráček. K míčku se tak dostává Rtyně.
07:45
Nebezpečný míček vyputoval z křídelního prostoru před branku Poláčkové, která si ve spolupráci s obranou dokázala poradit.
06:46
Hattrick se tlačí za vyrovnáním, domácí Praxová čekala na nahrávku Slovákové, ale ta k ní nakonec nedoputovala. K míčku se nakonec dostala Michaela Schindlerová, jejíž přihrávka našla hokejku Veroniky Praxové, která stříleným pasem hledala Slovákovou, ta však v adresovaném prostoru neoperovala. U míčku Rtyně.
05:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Jaroslava Bálintová, asistoval #18 Lucie Hejnová (0:1).
05:39
Máme tu první branku utkání. Brněnský celek si nedokázal pohlídat předbrankový prostor a po nahrávce Hejnové se prosazuje Jaroslava Bálintová.
04:39
Hyksová se drala po pravém křídle, protlačila se před brankářku hostí, ale ta si poradila a nohou podržela svůj tým.
03:59
Střela z úctyhodné vzdálenosti v podání jedné z hostujících hráček se dočkala bloku a míček končí v zámezí.
02:23
Šance Rtyně zůstává nevyužita, jelikož jedna z hostujících hráček před brankou promáchla.
01:35
Praxová poslala míček za branku na Macejákovou, která vracela míček do "ohně", bohužel pro Hattrick se tam nikdo nenacházel.
00:32
Úvodní šanci obstaraly hráčky domácích, ale k přímému ohrožení branky nedošlo.
00:01
Domácí tým vyhrál úvodní vhazování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Jitka Romančáková, Nikola Brejtrová, Jaroslava Bálintová, Lucie Hejnová, Lenka Ondráčková
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Melisa Poláčková; hráči v poli: Veronika Rozenbergová, Zuzana Štěrbová, Zuzana Wilczek, Linda Hyksová, Michaela Skřivánková