0:4
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBC Slavia Praha 4:8
12. Václav Grulich, 49. Václav Grulich, 53. Jiří Vlček, 60. Jan Čečetka - 5. Dominik Beran, 9. Tomáš Svačinka, 23. Kryštof Dítě, 26. Radek Kubala, 34. Jakub Procházka, 35. Jakub Procházka, 46. Tomáš Svačinka, 52. Martin Fojtík; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Pop 15 - Tomáš Koval 14, Lukáš Rašovský 7; po třetinách: 1:2, 0:4, 3:2;
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
Soupeř vyhrál zaslouženě, my jsme byli v některých pasážích příliš pasivní a bojácní. Škoda některých přehraných brejkových situací v první třetině - proti tak kvalitnímu týmu si musíme nabídnutých příležitostí více vážit. Děkujeme Slavii za kvalitní zápas a gratulujeme k vítězství. Pro nás cenná zkušenost, kterou ve zbytku sezóny zúročíme.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
Zasloužené vítězství proti houževnatému a běhavému soupeři. K úplné spokojenosti by přispěla lepší třetí třetina, ale tak co už. Chválím oba naše brankáře, a domácím děkujeme za změnu dresů před zápasem. Také děkujeme rozhodčím za vedení zápasu. Krásný zbytek neděle!
60:00
Střely ve 3. části: 8:4
60:00
59:59
Pražané si odvážejí 3 body za vítěztví 4:8.
59:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #87 Adam Jakubský (4:8).
59:17
Vyloučen hráč #14 Lukáš Rašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
59:17
Jakubský nejdříve neproměnil svůj únik, ale následně přihrál Čečetkovi do prázdné brány.
57:57
Náchod drží míček
57:31
Vyloučen hráč #10 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování florbalky.
56:59
Slavia si zahraje přesilovku.
54:40
Výborný zákrok Popa!
52:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #12 Daniel Kříž (3:8).
52:26
Bleskurychle využitá přesilovka po sehrávce mezi kapitánem Vlčkem a Křížem.
52:23
Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
51:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (2:8).
51:33
Kříž trefuje pouze tyčku.
50:13
Jakubský zase nebezpečně vystřelil, Čečetka se k dorážce nedostal.
49:40
Vysoký vybojoval volný úder v útočném rohu a domácí střídají.
48:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #19 Jan Čečetka (2:7).
48:00
Grulich se prosazuje a Náchodští stahují náskok soupeře.
45:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (1:7).
43:48
Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:48
Hra teď bude probíhat ve formátu 4 na 4.
41:59
Vyloučen hráč #92 Filip Samuel Dušek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
40:37
Vlášek se o míček přetahoval s Kubalou, dá se říct, že jejich souboj skončil remízou, protože oba skončili za mantinelem.
37:32
Cejnar se šikovně otočil s míčkem a zakončil, stav je ale stále stejný.
35:23
Rozhodčí musí uklidňovat hostující hráče, kteří nebyli spokojeni s jejich výrokem.
34:44
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #10 Antonín Štička (1:6).
33:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #85 Tomáš Svačinka (1:5).
33:22
Slavia využívá přesilovku.
32:49
Domácí se zatím úspěšně brání.
31:49
Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
31:39
Střídání brankáře. Nový brankář #14 Lukáš Rašovský družstva FBC Slavia Praha
31:06
Domácí se ubránili!
29:06
Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
29:06
První přesilovka v utkání, bohužel si ji zahraje Slavia.
28:40
Jakubský orazítkoval tyč.
27:51
Špačkova dělovka končí jen na hrudi brankáře Kovala.
26:26
Jakubský běžel sám na branku hostů, skvělý zákrok brankáře mu však zabránil skórovat.
25:34
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #55 Ondřej Volf (1:4).
25:34
Rychlý protiútok hostů zakončil Kubala. Náchodští prohrávají už o 3 góly.
24:13
Domácí jsou příliš pasivní a Slavia toho využívá.
22:06
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #98 Kryštof Dítě, asistoval #88 Jakub Puciow (1:3).
22:06
Puciow našel volného Dítě a ten už to měl do odkryté branky, stav zápasu 1:3.
19:59
Již se sirénou musel Pop vytasit další zákrok.
19:26
Kopecký vystihl rozehrávku hostí. Následnou střelou přestřelil branku.
19:01
Začala poslední minuta první třetiny a domácí jsou na míčku.
17:07
Vysoký si výborně převzal míček a ještě ze vzduchu zkoušel zakončit, bohužel míček netrefil a Náchod musí bránit.
14:17
Náchodští se pomalu dostávají do zápasu.
11:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #87 Adam Jakubský (1:2).
11:01
Náchodští snižují na rozdíl jednoho gólu!
08:49
08:49
Nejdříve šance Náchoda a potom druhý gól Slavie. Hostům vychází začátek zápasu lépe než domácím.
07:50
Slavia bez problému kombinuje na polovině domácích.
06:50
Beran vstřelil gól a Slavia teď hájí jednobrankový náskok.
04:31
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #93 Dominik Beran, asistoval #33 Ondřej Otáhal (0:1).
02:33
Pop chytá nebezpečnou střelu.
01:25
Čečetka ze vzduchu pouze do brankáře.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Michael Pitek, Tomáš Svačinka, Ondřej Volf, Radek Kubala, Martin Fojtík
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jan Pop; hráči v poli: Adam Kosař, Dalibor Vlášek, David Špaček, Daniel Kříž, Jakub Vysoký