5:1
6:0
- : -

Floorball Club FALCON - Florbal Primátor Náchod B 15:2
4. David Sgall, 15. Daniel Budáč, 16. Radek Blažek, 20. Hynek Uvíra, 26. Šimon Bulvas, 28. Šimon Štěpán, 31. Petr Nejedlý, 32. Jakub Škrdla, 38. Ondřej Bouma, 42. Miloš Beer, 49. Jakub Škrdla, 50. Radek Blažek, 50. Jakub Hrubeš, 53. Šimon Bulvas, 60. Jakub Škrdla - 13. Patrik Winter, 24. Patrik Winter; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:6; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Pavel Malý 13 - Jan Pop 21; po třetinách: 4:1, 5:1, 6:0;
Komentář domácích Ších Jakub (Trenér):
S dnešním výkonem převládá spokojenost. Během zápasu jsme neměli náš tradiční výpadek, naopak jsme ve všech třetinách hráli velmi soustředěně. Taktéž mě těší rovnoměrné rozložení vstřelených branek mezi všechny naše pětky. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Soupeř byl dnes kvalitnější, o tom žádná, ovšem my jsme jej nekoncentrací a našimi zbytečnými chybami dostali hned v úvodní třetině do herní pohody. Největší kaňkou našeho projevu je ale třetí třetina, kdy jsme se soustředili na vše ostatní, jen ne na florbal. Prohrát se může, ale takhle se prezentovat určitě nechceme. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 16:4
60:00
59:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (15:2).
56:46
Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:46
Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
53:44
Vyloučen hráč #46 Jiří Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:42
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas bez asistence (14:2).
49:56
Timeout Florbal Primátor Náchod B
49:56
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #79 Jakub Hrubeš, asistoval #70 Šimon Bulvas (13:2).
49:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #45 Petr Nejedlý (12:2).
48:56
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #4 Matěj Nezbeda (11:2).
41:22
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #75 Vojtěch Řádek (10:2).
40:32
Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra rukou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:6
40:00
39:54
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
37:00
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #48 Jakub Škrdla (9:2).
32:27
Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
31:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #3 Vojtěch Horák (8:2).
30:45
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #39 Hynek Uvíra (7:2).
27:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #11 Radek Blažek (6:2).
25:50
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:2).
23:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #88 Jakub Krtička (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:5
20:00
19:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #72 Alexander Marek Bera (4:1).
16:14
Vyloučen hráč #17 Jiří Jebavý družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání.
15:12
14:55
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:1).
12:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #19 Jan Čečetka (1:1).
11:47
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
03:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #70 Šimon Bulvas (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jan Pop; hráči v poli: Adam Kosař, Jiří Knettig, Patrik Winter, Jiří Jebavý, Jakub Vysoký
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Pavel Malý; hráči v poli: Radek Blažek, Vojtěch Řádek, Šimon Bulvas, David Sgall, Miloš Beer
00:00
Krásný sobotní večer všem čtenářům onlinu ze zápasu 9.kola divize mužů mezi Floorball club Falcon a Florbal Primátor Náchod B. Za 10 minut začínáme.