1:0
3:2
- : -

Mocní Tuleni Podbořany - FD Teplice C 8:2
3. Jan Kučera, 4. Matěj Martinovský, 11. Pavel Petrok, 15. Daniel Mára, 21. Jan Čermák, 33. Ondřej Molcar, 38. Robert Sándor, 43. Ondřej Molcar - 38. Matěj Josef Kopřiva, 43. Tobiáš Tychler; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Klára Svobodová; vyloučení: 0 + Petr Havlík 4:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: David Švátora ? - Daniel Kratochvíl ?; po třetinách: 4:0, 1:0, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 9:5
45:00
42:40
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (8:2).
42:20
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #88 Jan Čermák (8:1).
37:54
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #14 Robert Sándor, asistoval #9 Jan Kučera (7:1).
37:31
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #18 Matěj Josef Kopřiva, asistoval #12 Tobiáš Tychler (6:1).
27:06
Vyloučen hráč #21 Petr Havlík družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
20:18
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #8 Ondřej Molcar (5:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:3
15:00
14:15
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #16 Daniel Mára, asistoval #48 Pavel Petrok (4:0).
10:11
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #48 Pavel Petrok, asistoval #14 Robert Sándor (3:0).
09:44
Trestné střílení družstva FD Teplice C neproměnil #68 Vojtěch Bratschaedl.
03:02
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #22 Michael Muselík (2:0).
02:40
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #9 Jan Kučera, asistoval #16 Daniel Mára (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice C:
00:00
Line-up domácích Mocní Tuleni Podbořany: brankář: David Švátora; hráči v poli: Petr Havlík, Tien Dat Pham, Ondřej Molcar, Jan Čermák, Martin Šefara