0:1
1:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:5
17. Ivan Pergler, 49. Ivan Pergler - 1. Jan Natov, 19. Martin Tokoš, 20. Jakub Gruber, 20. Matěj Pěnička, 23. Adam Hemerka; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Roberts Blumbergs 24 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 1:4, 0:1, 1:0;
Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Trenér):
Komentář hostů Novotný Petr (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 6:3
60:00
59:10
Probíhá poslední minuta utkání a už teď je jasné, že tři body si odvezou do Mladé Boleslavi hosté.
56:40
Plíhal v obrovské šanci na středu hřiště, pouze do golmana.
55:10
Tomašík od mantinelu střílí pouze do břicha Blumbergse.
52:26
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:25
Balonek končí v síti domácích, ale rozhodčí branku neuznávají kvůli sekání.
48:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #11 Ondřej Plíhal (2:5).
48:56
Domácí celek využívá přesilovou hru a snižuje na 2:5.
47:31
Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
47:30
První přesilovou hru si si teď zahrají i Vinohrady.
47:29
Domácí se tlačí dopředu, Suchánek se dopouští přestupku na středu hřiště a také si za něj jde i sednout.
45:55
Domácí úspěšně odbránili oslabení a jsou opět v plném počtu.
45:30
Zbývá 40 vteřin do konce trestu a Předvýběr se zatím nedostal do žádné šance.
43:49
Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
43:48
Vinohrady si špatně spočítali počet hráču na hřišti, trest si jde odsedět Klápa.
41:30
Nahrávku Plíhala do středu hřiště zachytil Chroust a posouvá dopředu na nabíhajícího spoluhráče.
40:01
Na buly uspěšnější domací, kteří jsou teď na balonku a postupují dopředu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
38:51
Střela do tyčky hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
38:49
Gartnerova střela,kterou Bauer vyráží před sebe. Ostrá strkanice před golmanem, do které musí rozhodčÍ zasáhnout, ale obešla se bez vyloučení.
36:50
Pěnička střílí opět do bloku.
34:20
Zajímavá kombinace Předvýběru na jejímž konci, Bína trefuje pouze masku golmana.
32:12
Dnešní utkání sleduje 105 diváků, děkujeme!
30:01
Nepřesná rozehrávka Gartnera, která vyhnala Stuchlíka až za polovinu.
29:50
Vinohrady teď na balonku a kombinují na polovině hostí.
29:30
Domácí napadají ve dvou za bránou Natova, ten zkušeně přehazuje na Tomašíka.
27:40
Melíšek zblokoval trvdou střelu od Pěničky, balonek mimo hřiště.
26:02
Kužel se dobře uvolnil po mantinelu a zkouší pozornost Bauera, střela mu, ale sjela.
25:50
Tomášík střílí pouze do náruče domácího golmana.
23:30
Dobře se vrátil Gartner a obírá Předvýběr o balonek.
22:42
Střela do tyčky hráč #37 Štepán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
22:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #25 Jakub Gruber (1:5).
20:02
Ze začatku druhé třetiny mají ze hry více hosté, kombinují na balonku, nepouští Vinohrady k balonku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:18
20:00
19:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #7 Milan Tomašík (1:4).
19:59
Vteřinu před koncem první třetiny využívá přesilovou hru Pěnička a přípisuje si první gol v utkání.
19:41
Vyloučen hráč #44 Radek Kužel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
19:40
První přesilovou hru si zahrají hosté.
19:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber bez asistence (1:3).
18:50
Boleslav dlouho neotálela, přidává dva goly a navyšuje skore na 3:1
18:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #66 Matyáš Krebner (1:2).
16:15
Po zajímavém uniku Plíhala po mantinelu, který následně vystřelil do golmana. Jeho střelu následně doráží Pergler a stav je teď vyrovnaný 1:1.
16:14
14:14
Do dobré šance se dostal Plíhal, ale přestřeluje bránu.
13:23
Natov špatně rozehrál a k balonku se dostal Trojáček, který posouvá na Klápu a ten střílí.
11:05
Gartner se dostal k balonku a míří na branu, střelu Baurer viděl a připisuje si další zákrok.
10:01
Sokol opět uzamčen na vlastní polovině.
07:30
Předvýběr kombinuje na polovině domácích, ale střela nakonec míří pouze do Stuchlíka.
04:30
Procházka střilí z pravého mantinule pouze do bloku, balonek letí vysoko, až za mantinel.
03:05
Střelu Tomašíka od mantinelu golman Blumbergs dobře viděl a balonek vyráží do rohu hřiště. Kde ho sbírá Procházka.
00:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:1).
00:22
Po rychlé rozehrávce končí balonek v brance a Předvýběr vede 1:0 už v pvní minutě utkání.
00:15
Balonek končí mimo hřistě a rozehravát budou hosté.
00:01
Dobrý nedělní podvečer, vítáme Vás u dalšího domácího utkání. Domácí celek dnes hostí mistry z Mladé Boleslavi Předvýber.cz.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Jan Natov, Milan Tomašík, Michal Sládek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Roberts Blumbergs; hráči v poli: Radek Kužel, Štepán Švejda, Vojtěch Máca, Vojtěch Klápa, Petr Hartman