1:5
0:9
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Spartak Pelhřimov 3:21
3. David Přibyl, 11. Tadeáš Jecha, 20. Tadeáš Jecha - 2. Vojtěch Zach, 4. Jiří Bartoška, 10. Vojtěch Zach, 12. Vojtěch Zach, 14. Vojtěch Papež, 14. Jiří Bartoška, 14. Vojtěch Papež, 17. Vojtěch Zach, 17. Jan Zábrana, 22. Matyáš Havelka, 29. Vojtěch Zach, 30. Samuel Mareš, 32. Matyáš Havelka, 39. Vojtěch Papež, 39. Samuel Mareš, 40. Vojtěch Papež, 41. Matyáš Havelka, 41. Vojtěch Zach, 41. Vojtěch Zach, 42. Jindřich Pešek, 45. Matyáš Tříska; rozhodčí: Jan Barimov - Petr Kos; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Špilka ? - Michal Březina ?; po třetinách: 2:7, 1:5, 0:9;
45:00
44:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #94 Matyáš Tříska, asistoval #1 Michal Březina (3:21).
42:55
Vyloučen hráč #88 Samuel Mareš družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
41:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #95 Jindřich Pešek, asistoval #91 Vojtěch Zach (3:20).
40:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #91 Vojtěch Zach, asistoval #86 Jiří Bartoška (3:19).
40:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #91 Vojtěch Zach, asistoval #88 Samuel Mareš (3:18).
40:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #98 Matyáš Havelka, asistoval #87 Jan Zábrana (3:17).
39:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #89 Vojtěch Papež, asistoval #88 Samuel Mareš (3:16).
38:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Samuel Mareš, asistoval #95 Jindřich Pešek (3:15).
38:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #89 Vojtěch Papež bez asistence (3:14).
31:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #98 Matyáš Havelka bez asistence (3:13).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Samuel Mareš, asistoval #91 Vojtěch Zach (3:12).
28:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #91 Vojtěch Zach, asistoval #89 Vojtěch Papež (3:11).
24:26
Vyloučen hráč #91 Vojtěch Zach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:35
Vyloučen hráč #88 Samuel Mareš družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
21:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #98 Matyáš Havelka, asistoval #94 Matyáš Tříska (3:10).
19:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #20 Tadeáš Jecha bez asistence (3:9).
16:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #87 Jan Zábrana bez asistence (2:9).
16:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #91 Vojtěch Zach, asistoval #87 Jan Zábrana (2:8).
15:00
15:00
13:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #89 Vojtěch Papež, asistoval #94 Matyáš Tříska (2:7).
13:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #86 Jiří Bartoška bez asistence (2:6).
13:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #89 Vojtěch Papež, asistoval #87 Jan Zábrana (2:5).
12:13
Vyloučen hráč #72 Adam Stránský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování florbalky.
11:22
10:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #20 Tadeáš Jecha, asistoval #97 David Přibyl (2:3).
09:39
07:01
Vyloučen hráč #2 Štěpán Meca družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za špatné střídání.
03:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #86 Jiří Bartoška, asistoval #87 Jan Zábrana (1:2).
02:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 David Přibyl, asistoval #20 Tadeáš Jecha (1:1).
01:18
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Barimov a Petr Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Špilka; hráči v poli: Josef Meca, Adam Stránský, Radek Havlíček, Štěpán Meca, Lukáš Lutner