2:3
1:1
- : -

Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 3:6
19. Lukáš Zrzavý, 24. Martin David, 34. Jiří Žák - 7. Jan Sláma, 8. David Coufal, 21. Adam Křepinský, 24. Adam Veselovský, 28. David Pátek, 31. David Coufal; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Jan Barimov; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Domanský ? - Lukáš Zemánek -3; po třetinách: 0:2, 2:3, 1:1;
45:00
42:48
Vyloučen hráč #88 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:33
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov B neproměnil #37 Kryštof Smejkal.
33:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:6).
30:06
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #92 David Coufal, asistoval #95 Jan Sláma (2:6).
30:00
30:00
27:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #73 David Pátek, asistoval #72 Adam Křepinský (2:5).
23:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #43 Martin David, asistoval #81 Šimon Kysela (2:4).
23:03
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Adam Veselovský, asistoval #92 David Coufal (1:4).
22:09
Vyloučen hráč #43 Martin David družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za sekání.
20:02
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #77 Adam Veselovský (1:3).
18:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #19 Lukáš Zrzavý bez asistence (1:2).
15:00
15:00
07:55
06:17
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #95 Jan Sláma, asistoval #92 David Coufal (0:1).
02:24
Vyloučen hráč #66 Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Jan Barimov.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Jakub Kocour, Vojtěch Jonák, David Coufal, Jan Sláma, Josef Žáček