1:0
- : -
Aligators

Aligators - PANTHERS OTROKOVICE 4:2
26. Tomáš Jedlička, 30. Tomáš Jedlička, 32. Pavel Zbořil, 53. Antonín Šmerák - 30. František Vykopal, 39. Pavel Jurčík; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Prokeš 20 - Miroslav Steiger 17; po třetinách: 0:0, 3:2, 1:0;
Komentář domácích Procházka Patrik (Trenér):
60:00
Trenér hostujícího týmu Karel Ševčík a hostující hráč utkání Vlastimil Červenka se nedostavili ke komentáři utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:50
Poslední vteřiny...
58:58
Přesilovka pro Otrokovice a poslední šance něco udělat se zápasem!
58:57
Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva Aligators na 2 minuty za sekání.
58:30
Aligátoři se brání co můžou, jedna střela za druhou lítají na branku.
56:45
Hosté to zkouší v 6!
56:16
Výhodná standartka Otrokovic končí dalším úspěšným blokem domácích!
54:43
Prokešův úspěšný přesun a zákrok, Otrokovice však nadále u balónku.
52:42
Branku družstva Aligators vstřelil #22 Antonín Šmerák, asistoval #17 Filip Konstant (4:2).
52:41
Prokeš kryl střelu Jurčíka, následně Aligátoři rozvinuli akci, kterou zakončuje Šmerák střelou pod ruku Steigera a je to 4:2!
51:00
Aligátoři hlavně kombinují, střel moc nepřichází,ale když už, jdou na branku.
49:54
Aligátoři mají možnost přesilové hry.
49:53
Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky.
48:17
Steigrův skvělý výhoz ukořistil Vykopal, jeho střela však byla zablokována.
45:53
Zbořil na hřišti a hned si připisuje střelu na bránu.
44:45
Nepříjemná střela Konstanta z volného úderu, Steiger připraven.
43:54
Šťourač ze středu nad! To byla veliká šance na vyrovnání.
42:00
Zbořil teď inkasoval nepříjemný úder, doufejme, že bude v pořádku..
40:59
Aligátoři se na chvíli usadili útočném pásmu, iniciativu po chvíli přebrali hosté.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
39:11
Jedlička hraje skvělý zápas. Nyní prověřil Steigera jedovatou backhandovou střelou!
38:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Pavel Jurčík, asistoval #6 Vlastimil Červenka (3:2).
38:37
Zlomená hokejka Jaroška, chvilková absence jednoho hráče a Otrokovice snižují po skvělé kombinaci.
37:02
Střelu Šmeráka chytá Steiger a Otrokovice se zase dostávají k děrované kuličce.
34:00
Domácí měli hrát přesilovku, avšak po vzájemné domluvě se vyloučení ruší a bude se pokračovat v plném počtu.
31:18
Branku družstva Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #9 Jakub Gremmel (3:1).
31:17
Neskutečná raketa ze Zbořilovi hole a domácí si berou zpět dvoubrankový náskok!
30:54
Kostka s pomocí teče jednoho z domácích trefuje tyč!
29:53
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (2:1).
29:52
Z nenápadné akce se prosazují poprvé v zápase i hosté. Vykopal z levého mantinelu přesně trefuje pod ruku Prokeše a snižují na 2:1!
29:07
Branku družstva Aligators vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #3 Matyáš Zouhar (2:0).
29:06
Zouhar motal a motal až se k balónku dostal Jedlička a zavěsil!
27:10
Otrokovický zámek končí střelou Kostky nad.
25:47
Branku družstva Aligators vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #8 Mikuláš Svoboda (1:0).
25:46
Steiger na dvakrát skvěle vychytal Jedličku, ten však úspěšnou třetí střelou složil reparát a je to 1:0 pro domácí!
24:26
Na druhé straně dobrý zákrok Prokeše ramenem a stav je stále 0:0.
24:05
Lorenc na Zbořila, ten však mimo.
23:00
Dnešní utkání sleduje 35 diváků. Děkujeme!
22:01
Velká šance Otrokovic, křižný centr přes brankoviště však hráč Otrokovic trefil mimo.
19:54
Aligátoři se dostali ke dvou střelám, další pokračování však ukončuje faul a zkrácenou přesilovku si ve druhé třetině zahrajou i hosté.
19:53
Vyloučen hráč #9 Jakub Gremmel družstva Aligators na 2 minuty za sekání.
18:33
A máme tu přesilovku pro domácí. Prosadí se Aligátoři?
18:32
Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
17:50
Nyní se kvalitně ukázala třetí lajna domácích, nejprve nadějná šance Krále, poté skvělý blok Konstanta.
15:32
Velká šance Kopečka, zakončení však letělo mimo.
13:11
I Steiger si po krátké pauze osahal balónek a nebyly to pro něj jednoduché chvíle..
12:03
Otrokovice po dlouhé době vystřelili, projektil však nenadělal Prokešovi žádné problémy a k balónku se tak dostávají domácí.
09:00
Otrokovice teď kombinují po celém hřišti a nechtějí dát Aligátorům balónek.
07:04
Prokeš zastavuje střelu Jurčíka, další střela mimo.
05:39
Nedůraz v brankovišti Aligators řeší domácí odpalem míčku až na soupeřovu polovinu.
04:56
Otrokovice se dostali do přečíslení 3 na 2, po kombinaci však šla střela mimo.
03:09
Do dobré příležitosti se dostal na druhé straně Lorenc, avšak i Steiger předvádí kvalitní zákrok!
02:15
Otrokovice se dostali do první nebezpečnější šance, tu však zastavuje skvělým zákrokem rukou Prokeš!
01:43
Aligátoři se po sérii přihrávek dostali dopředu a vybojovali volný úder.
00:29
Hosté z Otrokovic získali balónek a dalekonosným pokusem vyzkoušeli Prokeše.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Matěj Kostka, Petr Kopecký, Peter Nehila, Adam Štourač, František Vykopal
00:00
Line-up domácích Aligators: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Ondřej Lorenc, František Chmela, Pavel Zbořil, Matyáš Zouhar, Jakub Gremmel