2:0
- : -
FBC Přerov

IBK Hradec Králové - FBC Přerov 5:1
1. Lucie Tomášková, 13. Tereza Kautská, 34. Tereza Kautská, 48. Aneta Zeiplová, 50. Žaneta Kůželová - 8. Jana Boháčová; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 2:5 + Kateřina Konopčíková 4 + Adam Janošek OS; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 8 - Nikola Perutková 17; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0;
Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér):
Dnes super koncentrovaný výkon po celý zápas, za což jsem velmi vděčný, jelikož to nám v posledních zápasech chybělo. Škoda jedné chyby ve střídání, kde by ten zápas skončil s nulou na konci. Takže celkově hráčkám děkuji. I za to, že zvládli takhle vyhrocené utkání.
Komentář hostů Zavadil Jakub (Vedoucí):
Už jsem viděl stíhačku couvat i hada s..., ale tohle jsem ještě neviděl. Absolutně nezvládnuté utkání od rozhodčích. Je škoda, že tohle píská první ligu. Odbojované utkání, ale bohužel nás sráží nepromněňování šancí. Toť vše k dnešnímu utkání. Bereme si jen to pozitivní a makáme dál. Díky holkám, že makají a bojují za každého stavu.
60:00
Střely ve 3. části: 8:2
60:00
59:59
Tento vypjatý zápas skončil š´tastně pro hradecké lvice.
59:00
V poslední minutě utkání jsou na balónu hosté.
58:00
Přerov vyhazuje, aby si vydechl na střídání.
56:40
Kůželová našla drahokoupilovou před bránou ta ovšem backhand minula.
55:36
Raab střílí do bloku.
54:54
Vyloučen hráč #6 Jana Hrčková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
53:53
Dnes hru 5 na 5 už asi moc neuvidíme.
53:36
Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:15
Vyloučen hráč #28 Simona Némethová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
53:15
Po sporném sekání domácí kapitánky odchází na trestnou lavici.
51:30
Přerovské hráčky ubránily oslabení 5 na 3.
49:12
Po hrubém zákroku přerovské hráčky následovalo její vyloučení, po opakovaném nesportovním protestu byl vykázán i trenér.
49:11
Vyloučen hráč #20 Kateřina Konopčíková družstva FBC Přerov na 2+2 minuty za hrubost.
49:11
Vyloučen hráč #77 Eliška Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
49:11
Vyloučen trenér Adam Janošek družstva FBC Přerov - osobní trest.
49:03
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #30 Žaneta Kůželová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (5:1).
48:06
buly po gólu vyhrávají hosté.
47:40
Némethová zkouší vyvést míček, ale zastavená soupeřkou.
47:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #19 Aneta Zeiplová, asistoval #30 Žaneta Kůželová (4:1).
44:22
Hradec střílí z půlky, ale míček končí v těle soupeře.
33:42
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #51 Tereza Kautská, asistoval #28 Simona Némethová (3:1).
33:12
Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
32:45
Hradec se marně pokouší dát gól.
31:28
Přerov se snaží dostat na útočnou polovinu, zatím však neuspěšně.
29:00
Zatím se nedaří míček protlačit přes hostujcí obranu.
28:25
Několik povedených akcí Hradce
27:52
Přerov úspěšně brání.
24:38
Přerov se snaží dostat na stranu soupeře.
19:08
Hradec je v útočném režimu a Přerov se snaží bránit.
18:06
Přerov střílí míček do autu.
16:55
Vyloučen hráč #69 Nikola Řezníková družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
15:20
Hradec rozehrává standartní situaci, ale míček končí v autu.
12:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #51 Tereza Kautská, asistoval #60 Anna Čtvrtečková (2:1).
11:30
Přerov se snaží dostat míček do brány, ale Hradec úspěšně brání.
08:45
Hradec se snaží dostat míček pryč ze své strany a nakonec končí v soupeřově rohu.
07:34
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #28 Jana Dreiseitlová (1:1).
04:19
Hradec se drží v útočné polovině.
02:50
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:46
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Lucie Tomášková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Filípek a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: hráči v poli: Darina Axmannová, Nikola Řezníková, Božena Gaborová, Bára Klimešová, Jana Dreiseitlová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Žaneta Kůželová, Kristýna Raab, Natália Fernézová, Denisa Drahokoupilová, Anna Miholová