4:2
5:0
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - 1.MVIL Ostrava  12:3
6. Marek Polášek, 8. Denis Zimmer, 18. Petr Kittel, 27. Ondřej Smékal, 28. Petr Kittel, 34. Petr Kittel, 35. Marek Polášek, 45. Marek Polášek, 47. Daniel Prašivka, 52. Marek Lípový, 59. Petr Kittel, 60. Jakub Štůsek - 17. Vojtěch Valigůra, 38. Vojtěch Rajnošek, 39. Dominik Zlámal; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 2 + Daniel Prašivka OS:0; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 20 - Jakub Schiedek 30; po třetinách: 3:1, 4:2, 5:0;
Komentář hostů Kučera Miroslav (Trenér):

Nelehkou úlohu trenéra v polovině září nově sestaveného celku MVILu Ostrava zastává Miroslav Kučera, který po zápase lehce bojoval s domácími pořadateli, když sice po naléhání natočil videorozhovor se zhodnocením utkání, ale poté odmítl jeho publikování s ohledem na vlastní GDPR, a tak přestože na to pořadatelé mají právo, nakonec mu vyšli vstříc a jeho stydlivost dle jeho přání nahradili textovým vyjádřením: "Utkání bych zhodnotil celkem pozitivně, udělali jsme další krůček ve své pasáži a budeme pokračovat dále. Pokud budeme i v příští sezóně v Národní lize, budeme tam, ale je to nyní tým, který je nově poskládaný, od poloviny září teprve trénujeme. Máme tak pár tréninků za sebou. Děkujeme soupeři za utkání."

Nejlepším hráčem za celek hostů byl zvolen mladý Vojtěch Valigůra, který narozdíl od trenéra byl pro všechny sledující a fanoušky sdílnější

60:00
Střely ve 3. části: 20:5
60:00
59:54
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #3 Ondřej Smékal (12:3).
59:19
Timeout 1.MVIL Ostrava
59:19
Další branku domácích střílí Petr Kittel, známý to Valach s vrozenou přesností.
58:54
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel bez asistence (11:3).
58:08
Valaši bráni ve třetí třetině jako jedna celistvá zeď. Na golmana leťelo jenom pět střel do této chvilky
55:29
V závěru druhé části Jirka Kloss chvíli pauzíroval, v třetí části je ale zpět ve hře na pozici podhrota.
53:46
Po přelomu druhé poloviny třetí třetiny šly na gólmana Rožnova zatím jen tři střely.
51:59
Rožnov si dneska připadá jako na střelnici a do terču k desítce to trefuje jeddnou za druhou střelou.
51:06
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový, asistoval #3 Ondřej Smékal (10:3).
50:48
Rožnované dneska mají dost energie, napadají soupeře za jejich bránou
46:42
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #77 Petr Burýšek (9:3).
46:39
Valaši se nebojí střílet a v dnešním zápase to jde vidět - dosavadních devět branek je toho důkazem.
45:48
A rožnovský tlak nepřestává ,ale Ostravané tomuto nátlaku odolávají
44:38
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #34 Petr Kittel (8:3).
44:38
Po velkém tlaku rožnovského týmu se prosadil Marek Polášek který tímto bodem završil hattrick. Paradoxem je, že Petr Kittel asistoval a po taktéž vstřeleném hattricku teď začíná budovat své skóre asistencí.
43:39
Rožnované během pár sekund vytřelili na bránu Ostravy čtyřikrát, ale bez jediného golu
42:00
Ostrava změnou rozestavení na jednoho hrotového hráče zkouší zaškočit Rožnov stejně jako na konci druhé části, kdy to přineslo efekt fvou branek.
38:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #31 Dominik Zlámal, asistoval #55 Tomáš Ševčík (7:3).
37:58
A po delší době přichází snížující branka Ostravy.
37:43
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Vojtěch Rajnošek, asistoval #9 Lukáš Uherek (7:2).
37:02
V brance soupeře dneska golman loví jeden míček za druhým, ne vždy však vlastní vinou, neboť obrana MVILu pracuje na úrovni regionální ligy.
34:58
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #3 Ondřej Smékal (7:1).
34:48
Pro Rožnovany tento zápas vypadá zatím velmi dobře, udělali si dobrý gólový náskok
33:36
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #78 Marek Lípový (6:1).
33:36
A máme zde první hattrick v domácím týmu v podání Petra Kittela.
31:12
Dneska se gólman Lukáš Slovák představuje divákům ve výborné formě, vychytáva jednu střelu za druhou
28:09
Rožnované se dostali do velmi výhodne standardní situace, ale nic se z ní nezměnilo
27:49
Rožnované se do této třetiny probudili střelecky lépe
27:23
26:49
Lukáš Slovák chytá zatím všechny střely, není místo, kam to střelit
26:21
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #77 Petr Burýšek (4:1).
24:39
Rožnovský tým zatím ostřeluje obranu a brankáře Schiedka, ale nic tam padnout
21:13
Ostravané zatím nedokážou najít způsob jak se dostat přes obranu domácího týmu.
19:59
Vyloučen hráč #86 Daniel Prašivka družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
19:59
Vyloučen hráč #86 Daniel Prašivka družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R - osobní trest.
19:59
A před ukončením první třetiny dostal Leoš 2+10, bude muset navštívit kurzy slušného vychování.
17:27
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #11 Patrik Hegar (3:1).
17:18
Ve velmi krátkém čase se oba dva týmy prosadily.
16:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Vojtěch Valigůra bez asistence (2:1).
16:12
A po delší době se Ostravané dostávají z jejich obranného pásma.
14:02
A po dlouhé době vidíme Lukáše Slováka zpátky na hrišti, když se úspěšně vypořádává s nedávnými zdravotními komplikace. Na jeho výkonuv brance to však není znát.
11:35
U rožnovské střídačky vidíme že trenér dneska nenechává nikoho na pozici náhradního hráče.
09:30
Zatím Rožnov hraje poklidně a vyčkává na chybu Slezanů. Dvě z nich už využil.
08:00
Rožnované hodně ostřelují gólmana Ostravy.
07:14
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #42 Denis Zimmer bez asistence (2:0).
07:14
A Rožnov navyšuje skóre z protiútoku
05:07
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #2 David Žniva (1:0).