1:2
1:0
0:0

Spartak Pelhřimov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:3pn
15. Matěj Kutílek, 29. Kryštof Smejkal, 53. Petr Zajíček, N Petr Zajíček - 11. Karel Boželník, 34. Vojtěch Repček, 38. Petr Pavelek; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 169; zásahy brankářů: Libor Domkář 24 - Vojtěch Černohorský 28; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0, 0:0;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Dneska nám tři góly stačili na dva body. V utkání jsme byli aktivnějším týmem, šance zejména ve třetí třetině volaly po zakončení. Rozhodujícím momentem utkání bylo ubráněné oslabení 3 na 5 za naše školácké fauly. I v okleštěné sestavě hráči celý zápas odamkali a body s Opavou se počítají. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za perfektní atmosféru. Výborná pozvánka na čtvrteční utkání s Bohemians.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér):
Dnes hrál pouze jeden tým, který hrát chtěl, a zvítězil tým, který zvítězit chtěl. Z našeho celkového výkonu jsem smutný. Dnes čistá nula. Objektivně musím uznat, že jsme si dnes nezasloužili ani ten bod. Ahoj, čau.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #29 Kryštof Malina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #66 Petr Zajíček a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #10 Jiří Šebesta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #64 Daniel Kružel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #12 Vít Papež , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #10 Jiří Šebesta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #66 Petr Zajíček , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 4:2
65:00
64:51
Černohorský nohou vyrazil bekendovou střelu Zrzavého, hosté následně ještě zahrozili z brejku, Domkář ale vyráží
62:39
Smejkal poslal skákavou přihrávku na Zrzavého, tomu se jí nepovedlo dobře zpracovat a Černohorský jeho střelu chytá
52:48
Kalina poslal krosovou přihrávku na Kutílka, ten míček dobře trefil a máme vyrovnáno
52:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #7 Dan Kalina (3:3).
50:48
Kutílek zpracoval skákavou přihrávku, následně ho ale u mantinelu hostující hráči připravili o míček
49:32
Domácí se na několikrát pokoušeli tečovat střelu Kaliny, nikdo z nich ale míček netrefil a Černohorský chytá
49:24
Domkář skvěle chytá střelu hostů, domácí přečkali všechny přesilovky a hrají opět v plném počtu
49:04
Střela hostů končí za mantinelem
48:04
Domácí blokují všechno co se dá
47:14
Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou.
46:54
Domácí zachytávají přihrávku hostů a vyhazují míček
46:28
Knězů blokuje první střelu hostů, další končí za mantinelem
46:10
Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:37
Vyloučen hráč #16 Jan Holas družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné střídání.
44:38
Kutílek od mantinelu vystřelil pouze do bloku hostů, Papež se ještě pokoušel dorážet bekendem, míček ale netrefil
43:50
Zajíček sebral míček hostujícímu hráči a pokusil se zakončit kolem tyčky, Černohorský ale připraven
37:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #88 Vojtěch Repček (2:3).
35:59
Hostující hráč prošel až před domácí bránu, tam mu ale Domkář znemožnil zakončení
33:57
Hosté využili rozehrávky na útočné polovině, Šubert poslal krosovou přihrávku na Repčeka, ten bez větších problémů zakončuje do odkryté brány
33:56
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #41 Michal Šubert (2:2).
30:28
Zajíček nastřelil míček před bránu, tam se pokoušel tečovat Knězů, ale míček netrefil
29:11
Kutílek prošel přes hostující hráče, nepodařilo se mu ale přesně zakončit
28:12
Kalina na Smejkala, ten nedává Černohorskému žádnou šanci a přesně se trefuje k bližší tyčce
28:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #7 Dan Kalina (2:1).
27:14
Vyloučen hráč #90 Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
14:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #7 Dan Kalina (1:1).
13:08
Zrzavý zachytil přihrávku hostů, po několika chybách na obou stranách se ale ani jeden tým nedostal ke střele
11:58
Domácí přešli do rychlého protiútoku, Smejkal ale nechává míček za sebou
10:18
Hosté se poprvé prosazují, míček za záda Domkáře dostává Boželník a Opava vede 1:0
10:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #57 Patrik Posselt (0:1).
08:24
Zajíček střílí od mantinelu po přihrávce od Fučíka, ale míček letí těsně vedle brány
07:36
Fučík ve velké šanci, bohužel se mu ale nepodařilo dostat míček za ležícího golmana hostů