2:5
3:2
0:0

TJ Sokol Královské Vinohrady - FB Hurrican Karlovy Vary 10:9pn
8. Ivan Pergler, 14. Ivan Pergler, 16. Ondřej Plíhal, 17. Lukáš Trojáček, 32. Vojtěch Klápa, 35. Radek Kužel, 55. Ivan Pergler, 59. Vojtěch Klápa, 60. Ivan Pergler, N Jan Procházka - 8. Daniel Nicklas, 18. Petr Torma, 21. Michal Strachota, 28. Daniel Nicklas, 28. Michal Klápa, 32. Jiří Lebeda, 36. Matěj Korbel, 42. Daniel Nicklas, 58. Matěj Svatek; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:5; využití: 3:1; diváků: 212; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 21 - Daniel Váradi 28; po třetinách: 4:2, 2:5, 3:2, 0:0;
Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Trenér):
Komentář hostů Mandler Marek (Trenér):

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #55 Matyáš Velc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #99 Jan Procházka a vstřelil rozhodující gól (10:9).

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #10 Daniel Nicklas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #89 Vojtěch Klápa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #78 Michal Strachota a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #78 Vojtěch Máca a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Čekají nás trestná střílení. Zahajují domácí.
65:00
Střely v prodloužení: 5:2
65:00
64:48
Vary na balonku, ale domácí hráči si jednotlivé náběhy hlídají. Klápa zkusil oběhnout Plíhala, ale ten se nedal a s pomocí faulu ho nenechal proběhnout.
63:10
Gärtner v obrovské šanci! Ocitl se v situaci 2 na 1 se svým bráchou, ale místo nahrávky volil střelu a tu dokázal Váradi zlikvidovat. Přihrávka by možná byla gólová...
62:39
Souboj v rohu Strachota vs. Gärtner D., domácí hráč úspěšnější. Hned se hnal do útoku, ale jeho zadovka byla až moc čitelná.
61:57
Teď se zkusil urvat Hartman a dostal se až ke střele. Váradi ho vykryl a následná dorážka mu projela pod nohami, ale mimo branku. Škoda.
61:28
Toma se odhodlal k první střele v prodloužení, Křepelka vyráží před sebou a hned chytá.
61:02
A Strachota s Klápou se znova trochu hněvají na rozhodčí, ale ty svůj verdikt nezmění. Balonek pro domácí.
60:51
Začátek opatrný, balonek mají pod kontrolou Vary a nikam se neženou.
60:21
Na hřišti vidíme asi to nejlepší, co můžeme. Strachota, Klápa a Kalaš proti Stuchlíkovi, Perglerovi a Plíhalovi.
60:00
60:00
Bude následovat 5 minut prodloužení hry 3 na 3. Tak jdeme na to!
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (9:9).
59:14
A je vyrovnáno! Nejdříve to vypadalo, že Pergler prováhal ideální čas na střelu, ale ještě si jednou nahrál se Stuchlíkem a zase přízemní střelou překonává Váradiho. To je zápas se vším všudy!
58:54
Domácí v šesti a tlačí. Klápovi teď střela nesedla, ale Plíhal dokázal balonek vybojovat zpět.
58:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (8:9).
58:07
A bude ještě drama. Stuchlík našel krosovkou Klápu, který to neměl úplně jednoduché, ale tentokrát zvolil lehkou střelu k tyči a snižuje tak na rozdíl jednoho gólu.
57:20
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #70 Matěj Svatek, asistoval #82 Petr Torma (7:9).
57:20
A Vary si zase odváží další balonek do sbírky, ale nutno uznat, to teď Svátek udělal opravdu hezky. Dostal se do úniku a proti Křepelkovi zvolil pouze lehkou střelou obloučkem na vzdálenější tyč.
56:20
Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
56:20
Domácí chvíli v šesti, protože bylo odloužené vyloučení. Pro domácí se tak naskytuje skvělá příležitost na vyrovnání. Bohužel po odpískání rozhodčích se na zemi ocitá jeden z hostujcíích hráčů. Takže to vypadá, že ani Vary dneska nebudou bez oběti.
54:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #24 Petr Hartman (7:8).
54:46
A domácí hráči se nakonec přeci jen dotahují alespoň na rozdíl jednoho gólu. Pergler se prosazuje po nahrávce Hartmana a doufáme, že uvidíme ještě drama!
54:16
Hezká akce pro domácí, kdy se ke střele dostal starší z Procházků a chybělo málo k tomu, aby Švejda dorazil za Váradiho.
52:31
Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
52:31
S blížícím se koncem zápasu začíná být vidět nervozita. Nejdříve si jde sednout na 2 minut Máca. V oslabení se ale do brejku hnal Pergler s Plíhalem a druhému jmenovanému byl vystaven strom od Strachoty, takže uvidíme hru 4 na 4.
52:03
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
51:04
Pergler teď zadovkou vrací na Daniela Gärtnera, který se střelou trochu zaváhal a hned se k němu seběhlo duo hostujících hráčů. Vary ví, o co hrají a jsou zatím ve třetí třetině opravdu obětaví!
50:20
Tak zatím to vypadá, že v levém útočném rohu je pro domácí nějaký magnet. Máca zkusil střelu z dálky, ale minul úplně stejně jako Klápa před chvílí.
49:51
Pergler s Plíhalem v šanci! Pergler doběhl skákající balonek a ještě ho stačil posunout před Váradiho, ale Plíhal už byl moc blízko a za jeho záda jej nedokázal protlačit.
49:15
Klápa se dostal ještě jednou ke střele, teď už ke své typické tahem, ale vše mu zatím létá vlevo od branky Váradiho. Tentokrát balonek skončil překvapivě na břiše rozhodčího, který nečekal, že Klápa mine o tolik.
49:06
Zase slibná standardka pro domácí, pár metrů před velkým brankovištěm. Hartman rozehrával a počkal si na Klápu, který vyběhl zpoza brány. Ale i když to byla přesná přihrávka, tak střelu hosté zvládli zablokovat.

48:50
Procházka Jiří teď zvládl krásně zablokovat Nicklase, který se na středu chystal otočit do střely.
48:00
Teď to byla hezká akce z holí domácích. Hartman dozadu na Procházku, ten natahoval do střely, ale nakonec našel krásnou krosovkou Klápu a ten z první vystřelil. Jen škoda, že proti němu stál Korbel a střelu zablokoval.
47:03
Po delší chvíli zase taková klidnější pasáž. Karlovarská první pětice držela balonek, ale k ničemu nebezpečnějšímu se nedostala. Vzápětí svou střelu z dálky vyzkoušel Zavadil, ale neúspěšně.
45:34
Na druhé straně se Klápa pokoušel vystřelit, ale balonek mu uskočil. V třetí třetině zatím nemá úplně seřízeno.
45:10
Zajímavá situace, Křepelka držel balonek u tyčky, ale nebyl si úplně jistý, v které části výstroje ho má. Zavadil se k němu snažil dostat, ale nakonec rozhodčí pískají balonek pro SKV. A Zavadil odbíhá zase s takovým typickým dnešním ironickým úsměvem.
43:50
Ale tahle nadějná standardka zůstává neproměněna. Hartman do strany a pak zpátky na Klápu, který pouze trefil blok. Hartman zkusil ještě dorazit, ale blokující obrana zůstala nepokořená.
43:46
Teď se naskytla zajímavá standardka u brankoviště Váradiho. Plíhal se totiž intenzivně snažil dorážet a jeden z hostujících obránců se s tím nepáral a prostě Plíhala odhodil na branku. A že to muselo fakt bolet o tu brankovou konstrukci.
43:28
Strachota teď vyzkoušel jedovku na bližší a nebyl daleko od dalšího gólu. Křepelka, ale naštěstí bližší tyž utěsnil.
42:43
I Vinohrady sáhly do sestavy a v tuhle chvíli oba týmy hrají pouze na svých 10 nejlepších hráčů v poli.
41:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #78 Michal Strachota (6:8).
41:49
Pár vteřin poté, co Procházka vběhl z trestné se Vary přeci jen prosazují. Na pokyny ze střídačky: "V pěti!" zareagoval Strachota pohotovou střelou, která se ale odrazila k Nicklasovi a ten ze vzduchu dorazil za Křepelku.
41:19
Plíhal teď nasbíral cenné vteřinky v útočném pásmu.
40:32
Začátek třetiny pokračuje přesilovkou Varů a hned ze začátku se ozývá tyč za Křepelkou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:15
40:00
39:46
Vyloučen hráč #13 Jiří Procházka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
39:46
Po souboji Korbela s Procházkou nakonec oba dočinění končí na zemi a z dálky to vypadalo, že se navzájem drží za ruce, aby druhý hrát nemohl. Nakonec ale z toho jako obviněný odchází Jirka Procházka, který si jde sednout na 2 minuty za sekání. Další příležitost pro Vary.
39:19
Zase důrazný souboj u mantinelu, kdy Pergler letí za něj a je u toho pro změnu zase Zavadil. Rozhodčí pískají pouze standardku, ale i to přijde Zavadilovi směšné a kroutí hlavou.
39:11
První lajna Varů teď zase měla balonek pod kontrolou, ale k ničemu většímu se nedostala. Strachota pak už asi spíš ze zoufalství zkusil vystřelit, ale jeho střela byla daleko od toho, aby měla gólové parametry.
37:54
Teď domácí drželi balonek na svých čepelích a velice hezky kombinovali na útočné polovině. Několikrát balonek oběhl pětici bránících hráčů, ale ve finální fázi sjel Klápovi balonek z čepele a rozhodčí odpískali došvih.
36:48
Hurt se teď dokázal dostak ke střele, i když byl v okolí 3 domácích hráčů. Naštěstí Křepelka úspěšný a po delší době dostal taky šanci si na balonek sáhnout.
36:13
Nacvičená standardka z holí domácích, kdy se ke střele dostal Kellerman. Ale hostující hráči ho dokázali zblokovat.
35:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #23 Jan Zavadil (6:7).
35:23
Zase tým, co přijel na SKV jenom krást balónky. Nejspíše další první gól za dres Karlových Varů. Korbel dokázal krásnou střelou od mantinelu překonat Křepelku a vyrovnaný stav nám zase nevydržel moc dlouho.
34:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Radek Kužel, asistoval #37 Štěpán Švejda (6:6).
34:29
A i na domácí straně se prosazuje hráč číslo 44! Švejda dokázal vystihnout nahrávku na obránce a hnal se dopředu. Skákavou a ne úplně ideální přihrávkou vyzval Kužela, který běžel, co mu nohy stačili a zvládl bekhendem překonat Váradiho.
33:07
Hra se nám hodně kouskuje a začíná to být fakt nebezpečné. Nejdříve se dopředu hnal Strachota, ale byl bráněn dokonce 2 obránci, takže si sám naběhl do jejich "sendviče". Okem zkontroloval rozhodčí, jestli to nehodlají pískat a pak doslova se smrtí v očích běžel do rohu, kde sroloval Hartmana, který se převalil přes mantinel a drží se za kontík. Dneska to má zdravotnice krušný. Strachota se pak běžel omluvit, naštěstí Hartman dokázal odejít po svých.
31:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #66 Jiří Lebeda, asistoval #93 Ondřej Hurt (5:6).
31:43
Ale Vary zase odskakují a i v jejich řadách je dnes prémiový střelec. Lebeda ukázal svou šikovnost a i přesto, že byl docela z úhlu se dokázal proti Křepelkovi prosadit.
31:15
A tentokrát i domácí zvládli přesilovku využít velice rychle. Hartman na Klápu do strany a ten svou typickou střelou tahem překonává Váradiho po zemi k tyči.
31:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #24 Petr Hartman (5:5).
30:44
Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:44
Vary se s Vinohradskými hráči opravdou nepářou. Tentokrát dostal Daniel Gärtner naloženo od Zavadila a halou se ozvala pouze rána toho, jak se Gärtner odrazil od dřevěné části tribuny. To muselo zabolet, ale Zavadil šel spíše po hráči než po balonku.
30:18
Po takovém ztřeštěném začátku se hra trochu uklidnila. Domácí drží balonek a hledají skulinku v obraně Varů.
28:00
Jako kdyby teď vše bylo proti SKV. Na zemi se ocitl Máca, který se s bolestnou grimasou drží za rameno. Po docela dlouhé chvíli se zvedá a odchází za mantinel, ale nevypadá to s ním úplně nejlépe. Dnešní zápas zatím pro domácí hráče není úplně ten, na který budou vzpomínat.
27:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (4:5).
27:40
A Vary jsou teď na koni a dostávají se podruhé v zápase do vedení. Přesilovku zvládly využít docela rychle po osvědčené spolupráci Klápy a Strachoty.
27:21
Vyloučen hráč #11 Ondřej Plíhal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
27:21
Souboj u mantinelu vyhodnotili rozhodčí jako faul na 2 minuty pro Plíhala, který se tomu diví. Ale hostující hráč skončil za mantinelem, že to opravdu nevypadalo úplně bezpečně.
27:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (4:4).
27:05
A zase slibná standardka pro hostující tým a zase proměněná. Jednoduchá křizná nahrávka a Nicklas neměl problém překonat Křepelku.
26:55
A zase je to Klápa z Varů, který má nějaký problém. Tentokrát ale oprávněný, Otta ho při obranném zákroku nabral na rameno trochu více důrazně a v blízkosti brány to ani nevypadalo bezpečně. Slibná standardka pro hostující tým z velké blízkosti branky Křepelky.
25:07
Ze souboje Stuchlík-Klápa v domácím obranném rohu vyšel lépe Stuchlík. Ale Klápa je s rozhodnutím rozhdočích velice nespokojen a na lavičce to dává hlasitě najevo i druhému rozhodčímu. Jeho spoluhráči ho musí trochu uklidňovat, protože zápas se blíží teprve do své poloviny a takovéhle emoce neznačí nic dobrého.
24:27
Teď zase Vary a jejich první lajna tlačí SKV. Nicklasovy oba pokusy ale skončily na zodpovědných blocích domácích.
23:24
Druhá lajna Varů není tak silná na balobku a hlavně se konečně Vinohrady dostaly taky k balonku. Nejdříve Otta zkoušel pozornost Váradiho od mantinelu, následně i Klápa. Ale ani jeden nebyl úspěšný.
22:46
Vary stáhly sestavu pouze na dvě hrací lajny a je to na jejich hře vidět. Když má balonek na čepeli první lajna v čele se Strachotou a Klápou, tak si domácí na balonek zatím moc nesáhnou.
20:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (4:3).
20:35
Vary vyhrály buly a balonek domácím nepůjčili. Nejdřív Strachota z rohu hledal spoluhráče před brankou, při dalším pokusu se vymotal před brankáře a nedal mu šanci hbitým zakončením.
20:04
Těsně před začátkem třetiny domácí hráči odnášeli Melíška v náručí mimo halu s obvázaným kolenem. Nelze než popřát hodně štěstí a brzké uzdravení!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
19:33
Konec třetiny byl v režii domácích, kdy drželi balonek na své polovině. Nejspíše se drželi starého dobrého pořekadla: "Když máš balonek, nemůžeš dostat gól." Nebo je alespoň ta pravděpodobnost mnohem menší. Bohužel je tato taktika pro diváka ponděkud nudná.
17:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #82 Petr Torma, asistoval #8 Matěj Korbel (4:2).
17:09
Ale Vary se nevzdávají a Torma odpovídá rychlým gólem. Křepelka balonek tečoval ramenem, ale to nestačilo.
16:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #89 Vojtěch Klápa (4:1).
16:56
Nejdříve zase střela od domácích pouze do prvních bot, ale Langovi balonek sjel z čepele a tak se hnal dopředu Klápa, tomu v tandemu běžel Trojáček, dostal přihrávku a střelou k tyči může slavit první gól v dresu SKV!
16:07
Teď to vypadalo nebezpečně pro domácí. Hartman zkusil vystřelit z pozice posledního hráče, ale trefil pouze boty Strachoty a ten se tak hnal dopředu. Ale najednou se odněkud objevil Klápa a neskutečným návratem sebral Strachotovy čistě balonek z čepele.
15:31
Stuchlík hezky našel Klápu, který si balonek srovnal na forhend a bylo vidět, že kouká po levém horním růžku, ale o kousek centimetrů přestřelil.
15:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #24 Petr Hartman (3:1).
15:14
Další šance je ale už využita. Hartman nahrál do strany na Plíhala, a ten tentokrát trefil branku a domácí jdou do dvoubrankového vedení.
14:33
Domácí, povzbuzováni bubnováním z hlediště, drží balonek, ale Vary zodpovědně brání a Hartmanova střela končí mimo.
13:55
Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
13:55
Vyloučen hráč #94 Jan Lang družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:55
Tak teď se nám to tu trochu přiostřilo. Nejdříve se Daniel Gärtner ocitl na zemi po nepříjemném souboji s Korbelem, rozhodčí ihned zvedli ruku. Hra stále pokračovala a v souboji v rohu Lang nekompromisně složil Melíška, který vypadá, že už jen tak sám neodejde. Nejspíše to odneslo jeho koleno, tak snad to byl jen prvotní šok.
13:25
13:25
Nejdříve zkusil dalekonosnou střelu Tomčo, ale minul a odraženého balonku se ujal Stuchlík, který ho vyvezl a nahrál Perglerovi. A ten je dneska proti Váradimu už podruhé úspěšný. Domácí jdou do vedení.
12:47
Trojáček se teď snažil dostat ke střele tak usilovně, až v souboji i balonek dokázal zlomit Klápovi hůl, ale vše bylo čisté, nejspíše únava materiálu.
12:22
Karlovarský Klápa se teď vytočil od mantinelu do středu, ale jeho střela pouze minula Křepelkovu branku.
11:34
Hostující teď drží balonek a Vinohrady jsou zavřené na své obranné polovině. Ale žádnou větší šanci z toho Vary vykřesat nedokázaly.

09:35
Další šance pro domácí! Zase vystihli nepřesnost v rozehrávce a Klápa se hnal dopředu, tentokrát ale místo střely volil nahrávku na nabíhajícího Mácu. Proti němu tentokrát byly jeho centimetry, protože se nedokázal ke střele složit tak, aby trefil bránu a krkolomně pouze minul. Škoda, to byla gólovka.
08:43
Takhle se to divákům musí líbit. Nejdřív napřáhl a vyslal granát z pozice obránce Honza Procházka, těsně minul. Vzápětí se dopředu hnal Lebeda, ale tak dlouho se rozmýšlel, co udělá, až doběhl těsně ke Křepelkovi a trefil ho do pupíku.
07:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #11 Ondřej Plíhal (1:1).
07:41
Ale odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Pergler vystihl přihrávku obránců a hnal se vstříc Váradimu a tentokrát byl úspěšný. Je vyrovnáno.
07:00
07:00
A slibná standardka se proměňuje ve využitou. Nicklas domácí zeď nakonec prostřelil a hosté jdou do vedení.
06:56
Kellerman teď zaváhal v obraně, míček mu sjel z čepele a Vary se ocitli sami před gólmanem. Nebezpečná situace končí to faulem domácích a slibnou standardkou.
06:05
Teď to byla taková nudná pasaž, tak to Velc vzal na sebe a rozběhl se dopředu. Zpoza branky chtěl shazovat za sebe na Zavadila, ale Jirka Procházka byl proti.
04:38
A už to zvoní, poté co domácí využili zaváhání v obraně, Klápa označkoval vzdálenější tyč.
04:31
Střela do tyčky hráč #89 Vojtěch Klápa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
04:03
SKV se hnalo do další šance, Máca za brankou chtěl nahrávat na Klápu, ale Navrátil byl proti.
02:29
A Daniel Gärtner v další šanci! Při přečíslení 2 na 1 se ocitl Gärtner vstříc Váradimu, ale už byl blízko a ležícího gólmana nedokázal překonat.
02:10
A zákrok i na druhé straně. Dopředu se hnal Daniel Gärtner, ale vystřelil mimo. Následnou střelu Varádi vykryl.
00:19
Úvodní buly pro hostující celek, a zároveň i první střela. Poté co si to obránci mezi sebou několikrát přihráli a nahrávkou na mantinel našli Niklase, střela mu ale úplně nesedla a Křepelka v pohodě chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Daniel Kalaš, Daniel Nicklas, Michal Strachota, Michal Klápa, Tomáš Navrátil
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Jan Otta, Lukáš Trojáček, Vojtěch Máca, Vojtěch Klápa, Petr Hartman
00:00
Krásný nedělní podvečer, vítám Vás u textového zápisu ze zápasu mezi domácimi SKV a hostujícím Karlovými Vary. Čeká nás určitě vyrovnané utkání, neboť se utká 12. tým s posledním týmem a jejich bodový rozdíl jsou pouhé 2 body. Naváží domácí na povedení první zápasy a posunou se tak v tabulce mimo sestupové pozice? Uvidíme! Přeji příjemní počtení.