2:2
0:0
BUTCHIS

BUTCHIS - DDQ Florbal Chomutov 9:8pn
4. Adam Drastich, 5. Erik Papež, 11. Matyáš Bóday, 11. Antonín Šubrt, 20. Matyáš Kalina, 26. Petr Brautferger, 47. Petr Brautferger, 58. Antonín Šubrt, N Jakub Černý - 12. Ondřej Halej, 13. Petr Linc, 17. Jakub Mühlfait, 36. Michal Skuhrovec, 39. Tomáš Novotný, 40. Vojtěch Andrášek, 49. Matyáš Bláha, 57. Daniel Kučera; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 98; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 21 - Bruno Vagel 25; po třetinách: 5:3, 1:3, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
85:00

Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #99 Jakub Černý a vstřelil rozhodující gól (9:8).

Nájezd na branku provedl z družstva DDQ Florbal Chomutov hráč #5 Jakub Mühlfait a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #77 Jakub Pecha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva DDQ Florbal Chomutov hráč #13 Tomáš Novotný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #38 Antonín Šubrt , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDQ Florbal Chomutov hráč #28 Petr Linc , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
65:00
64:00
Gólman hostí zachránil balón centimetry od čáry.
61:50
Zatím se nic neděje, oba týmy čekají na chybu soupeře.
60:01
Zápas se nerozhodl v základní hrací době a čeká nás prodloužení.
57:50
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #21 Matyáš Kalina (8:8).
57:50
Kalina našel Šubrta skvělým crossem, ten nezaváhal a vyrovnal.
57:18
Timeout BUTCHIS
57:18
Butchis to zkouší v šesti.
56:06
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #84 Ondřej Šarša (7:8).
56:06
Chomutov využívá hru 6 na 5 při odloženém vyloučení.
53:37
Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:37
Butchis si zahraje třetí přesilovku.
52:45
Papež trefil podruhé v utkání břevno.
51:28
Jakub Černý není spokojen s verdiktem rozhodčích.
48:15
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #97 Matyáš Bláha, asistoval #5 Jakub Mühlfait (7:7).
48:15
Matyáš Bláha si připisuje třetí kanadský bod a vyrovnává stav utkání.
46:45
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Brautferger, asistoval #64 Jan Waldhauser (7:6).
46:05
Domácím se přesilovka vůbec nepovedla.
44:22
Pecha velkou šanci ve velkém brankovišti nevyužil.
44:05
Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:15
Domácí stáhli na 2 obrany.
40:01
Chomutov v druhé třetině jasně přestřílel Butchis a pomýšlí na vítězství.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:14
40:00
39:59
Za zmínku stojí třetí lajna domácích, která se postarala o polovinu gólů Butchisu.
39:44
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Vojtěch Andrášek, asistoval #97 Matyáš Bláha (6:6).
39:44
Chomutov dává gól do šatny, kterým zároveň vyrovnal stav utkání.
38:22
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #28 Petr Linc (6:5).
38:22
Chomutov využil přesilovku a zařídil tím kontaktní branku, která může být velice důležitá.
36:53
Vyloučen hráč #25 Jakub Slavík družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
36:53
Hosté mají zatím třetinovou úspěšnost přesilovek, uvidíme, jestli dokážou využít další přesilovku.
35:26
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #28 Petr Linc (6:4).
34:30
Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za hra bez florbalky.
34:30
Chomutov si zahraje třetí přesilovku utkání.
31:56
Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #31 Petr Brautferger.
31:56
Brautferger při nájezdu ukázal skvělé dovednosti, gól ale nevstřelil.
29:05
Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:05
Hráč Chomutova vletěl do pořadatelského stolku, následuje přesilovka pro hostí.
28:05
Hráči Chomutova zuří po tom, co jim rozhodčí odvolali gól kvůli vysoké holi při došvihu.
25:17
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Brautferger, asistoval #39 Tomáš Jurco (6:3).
25:17
Skvělý výhoz Jurca poslal Brautfergera do úniku 2 na 1, který chaldnokrevně proměnil.
23:45
Gólman hostí zachytil balónek pár centimetrů před čárou.
20:01
První třetina nám už nabídla více gólů než minulé střetnutí Chomutova a Butchisu, uvidíme co nám nabídne třetina druhá.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:37
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (5:3).
18:24
Vyloučen hráč #51 Adam Martin družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
16:18
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Jakub Mühlfait, asistoval #97 Matyáš Bláha (4:3).
16:18
Kombinace Chomutova do prázdné branky snižuje náskok domácích na 1 gól.
12:11
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #93 Michal Skuhrovec (4:2).
11:12
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej bez asistence (4:1).
11:12
Halej vstřelil první gól hostí, kteří doufají, že je to nakopne k snížení vedení Butchisu.
10:41
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #16 Šimon Pavlíček (4:0).
10:41
 Mladý talent Šubrt navyšuje náskok domácích na 4 góly.
10:20
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #9 Matyáš Bóday, asistoval #74 Erik Papež (3:0).
10:20
Bóday si po vyloučení spravil chuť svou střelou do levé šibenice chomutovské svatyně.
06:38
Regner netrefil prázdnou branku ze vzduchu.
04:11
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #64 Jan Waldhauser (2:0).
04:11
Když se Erik Papež dostane ke střele tahem, soupeři nezbývá nic jiného, než se modlit.
03:58
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #99 Jakub Černý (1:0).
03:58
Skvělá nahrávka od Černého před branku zařídila první gól utkání.
01:41
Vyloučen hráč #9 Matyáš Bóday družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
01:41
Bóday si připsal první střídání a i první vyloučení v dnešním utkání.
00:40
Domácí z úvodního tlaku vytěžili nebezpečnou dorážku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Michal Skuhrovec, Ondřej Šarša, Petr Linc, Tomáš Novotný, Rudolf Klement
00:00
Line-up domácích BUTCHIS: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Matyáš Kalina, Adam Drastich, Petr Novotný, Tomáš Vondruška, Jakub Černý