5:7
4:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS YONEX 11:10
13. David Slončík, 19. Dan Peterek, 24. Viktor Karásek, 28. Nikolas Vizváry, 34. Dan Peterek, 36. Nikolas Vizváry, 39. Kryštof Vašňovský, 41. Jakub Galia, 48. Samuel Alter, 57. Filip Szemla, 57. Dan Peterek - 12. Lukáš Sůva, 18. Ondřej Pecka, 20. Robin Bělík, 21. Robin Bělík, 22. Ondřej Pecka, 26. Ondřej Pecka, 29. Tomáš Vinkler, 34. Ondřej Pecka, 34. Tomáš Horák, 38. Ondřej Pecka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Vojtěch Galia 15 - Martin Procházka 18; po třetinách: 2:3, 5:7, 4:0;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí):
Dvě třetiny pod tlakem vlastních emocí stály z naší strany za .....
Technická nekvalita, neaktivita a nedůraz nás stály hrozivé skóre.
Bohužel i to, že jsme si nepohlídali nástup do druhé třetiny, což nás zbytečně oslabilo, za což si uděluji pokutu.
Třetí třetina patřila do úplně jiného zápasu a po soustředěném aktivním výkonu jsme předvedli slušný morál a zápas otočili.
Komentář hostů Zalubil Jakub (Trenér):
Dnes divoké juniorské utkání nahoru dolu. Dnes jsme dětinsky neudrželi slibný brankový náskok a neodvážíme si ani bod. Nemůžeme pomýšlet na úspěch, když uděláme tolik chyb a nemyslíme na zadní vrátka do defenzivy. Děkujeme za utkání.
56:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #79 Jakub Galia (11:10).
56:29
Zásluhou Peterka Víkovice otáčejí zápas na svojí stranu, Peterek vymetl pavučiny v brance Procházky.
56:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #81 Jan Blecha (10:10).
54:52
Slančík v šanci, ale nepodařilo se mu překonat golmana hostů.
53:42
Procházka opět vychytal tentokrát pouze Vašňovského.
52:58
Vyloučen hráč #67 Martin Procházka družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za bránění ve hře.
51:09
Vítkovice měli pár šanci, ale bez gólu.
50:22
Procházka vychytal na třikrát Vítkovice.
49:06
Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost.
49:06
Emoce juniorů sílí.
47:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter bez asistence (9:10).
47:55
Alter do pravého horního rohu Procházky.
47:01
Sůva ztratil botu.
40:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #91 Nikolas Vizváry (8:10).
40:57
Galia pomalu z půlky trefil bránu Procházky.
39:18
Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost.
38:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Kryštof Vašňovský bez asistence (7:10).
38:29
Vašňovský prostřelil obranu Black Angels.
37:38
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #20 Lukáš Sůva (6:10).
37:38
Sůva na Pecku, a ten do prázdné.
35:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #66 David Slončík (6:9).
33:54
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #33 Mikuláš Mentberger (5:9).
33:27
33:00
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #9 Jakub Kocourek (4:8).
33:00
Pecka dal pecku ze vzduchu.
29:41
Slončík před chvíli ležel na zemi, a teď málem dal gól.
28:13
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (4:7).
27:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry bez asistence (4:6).
27:01
Vizváry z první pod ruku Procházky.
25:55
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka bez asistence (3:6).
25:55
Pecka zpoza brány vstřeluje gól.
23:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Viktor Karásek, asistoval #42 Matěj Gabriel (3:5).
23:46
Karásek poslal balonek po zemi k tyčce a snižuje.
21:19
21:19
Pecka prvně do Galii, a po druhé do brány.
20:14
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #9 Jakub Kocourek (2:4).
20:01
Úvodní buly pro hosty.
20:00
Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
19:36
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #20 Lukáš Sůva (2:3).
19:36
Rozehrávka, střela a gól, velice rychle.
19:33
Vyloučen hráč #81 Jan Blecha družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
19:00
18:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #66 David Slončík (2:2).
12:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #79 Jakub Galia (1:1).
12:59
Vítkovice dorovnávají.
11:09
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #12 Matěj Lubas (0:1).
11:09
Dnešní skore otevírají Black Angels, Lubas našel Sůvu, který zakončuje po zemi k tyčce.
09:42
Gabriel vysoko nad bránu Procházky.
07:16
Vítkovická obrana udělala chybu, Bartušek se ujal míčku, ale Galiu nepřekonal.
05:18
Black Angels střílelí, golmán Vítkovic vyráží.
02:11
Galia tozkoušel z dálky, ale minul bránu.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS YONEX:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Vojtěch Galia; hráči v poli: Dan Peterek, Kryštof Vašňovský, Nikolas Vizváry, David Slončík, Jakub Galia