2:1
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:3
32. David Slončík, 36. Jan Blecha, 44. David Slončík, 53. David Slončík - 16. Tomáš Červinka, 31. Štěpán Hendrych, 46. Jakub Šourek; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 23 - Tomáš Týc 17; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí):
Opět velice pozvolný rozjezd, něco jako když se rozbíhá hladový hroch.
Docela máme nedostek důrazu v obranných situacích. Na míčku dokážeme soupeře rozebrat, ale ta koncovka, ta koncovka.... Druhá věc je, přes výše uvedené, obrovské množstitví technických závad při hře s míčkem, které neumožňuje vytěžit maximum z logického řešení.
No a na ty emoce budu muset angažovat krotitele divoké zvěře nebo nějakého bouchače.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Od nás podobný výkon jako v předchozích zápasech. Celkem dobře zvládnutý do obrany, až na pár výpadků, ale trápí nás řešení útočních situací, včetně samotné koncovky. Na tom musíme zapracovat a přijdou i body. Díky supeři za zápas.
57:41
Rychlé tři nahrávky Vítkovic, ale skore se nemění.
56:54
Galia z půlky a jen o pár centimetů minul bránu.
56:12
Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za opakované přestupky.
55:26
Na dvakrát výborny Gália, který zablokoval vše co šlo od Mladé Boleslavi.
52:29
Výborný Prašivka proti střele Červinky.
52:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (4:3).
52:00
Vizváry nahodil na Slončíka, který ze vzduchu trefuje.
51:09
Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
50:11
Šourek v samostatném úniku nepřekonal Prašivku.
45:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek bez asistence (3:3).
45:20
Šourek vyrovnává.
43:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:2).
43:21
Dva na jednoho, ve svém vlastním oslabení, Slončík do prázdné přesně.
43:03
 Bergman pálil, ale Prašivka se stihl přesunout a vychytal ho.
42:23
Mladá Boleslav zatím dvakrát vystřelila, ale vedle brány.
41:29
Vyloučen hráč #22 Samuel Alter družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
39:26
Nadvakrát stříleli domáci, ale neúspěšně.
39:00
Poslední minuta.
37:58
Ano, vzbudili, Blecha pomalu z půlky, vyrovnává, stočenou střelou na vzdálenější tyč golmana.
35:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Jan Blecha, asistoval #22 Samuel Alter (2:2).
31:45
Slončík konečně prostřelil Týce. A snižuje krásnou střelou do růžku.
30:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #82 Martin Feigl (0:2).
29:42
Vítkovice měly dvě šance, ale golmán zatím výborný.
27:42
Vyloučen hráč #58 Ondřej Duben družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
27:42
První přesilovka pro domácí.
25:20
Sitora v šanci, míček trefil tyč a odrazil se, ani Týc nevěděl kde je balónek a otáčel se jak na kolotoči.
24:48
Na půlce teď na balónku chvíli Mladá Boleslav a chvílí Vítkovice, otočilo se to tak asi dvakrát.
21:34
Přesilovka Mladé Boleslavi se převažně odehrála na jejich půlce, spíše to vypadalo, že jsou oni vyloučení.
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:11
20:00
19:34
Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
19:34
A další přesilovka pro Mladou Boleslav.
19:00
Porbíhá poslední minuta.
15:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #14 Kryštof Kostroun (0:1).
15:46
Červinka vymetl pavučiny v horním levém růžku.
15:22
Střelu Sitory, vyráží Týc.
13:04
Rozehrávka Vítkovic na půlce, skončila v rukou Týce.
11:07
Druhou přesilovku Vítkovice také ustály.
09:56
Střelu Mladé Boleslavi s přehledem chytá Prašivka.
09:07
Vyloučen hráč #40 Dan Peterek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
07:31
Vizváry do masky Týce.
05:01
Chvíli na jedné půlce, chvílí na druhé půlce.
02:54
Domácí v plném počtu, přesilovka od hostů nic moc.
00:24
Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
00:24
Hned na úvod první vyloučení.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Michal Fišera, Ondřej Pužman, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Dan Peterek, David Slončík, Lukáš Fukala, Nikolas Vizváry, Jakub Galia