2:1
4:1
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - FBC MSEM Přerov 8:2
6. Martin Najvar, 18. Marek Polášek, 26. Patrik Hegar, 30. Petr Burýšek, 43. Marek Lípový, 47. Adam Burýšek, 53. Richard Plandor, 60. Petr Burýšek - 26. Michal Hrabica, 44. Matěj Ševčík; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 5 + Adam Burýšek OS:3 + Tobiáš Pavliš OS; využití: 2:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Lukáš Slovák -2 - Václav Raška -8; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:1;
60:00
Utkání skončilo a věru výsledek neodpovídá úplně předvedené hře. Hosté nebyli v zápase tak špatní, jak ukazuje šestibrankový rozdíl ve skóre, nicméně budou muset ještě potrénovat střeleckou přesnost, naivitu při zakládání některých svých postupných útoků a nebát se mít dostatečný důraz v předbrankovém prostoru. Pokud se z Přerova brzy nerozprchnou do známějších oddílů, můžou postupně být v dalších letech rovnocennými partnery ostatním týmů v lize.
59:15
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #78 Marek Lípový (8:2).
59:15
Petr Burýšek konečně tuto sezonu skoruje
57:59
Sice si Přerovští neodvezou body, ale zato jejich bubeník bude mít asi pořádné mozoly
57:52
Máme tady posledních pár minut dnešního utkání
52:30
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (7:2).
50:01
Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za zdržování hry.
46:27
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #77 Petr Burýšek (6:2).
46:27
Adam Burýšek skoruje po nahrávce svého bratra Petra velice neomylné duo
45:58
Vencovi Raškovi by měli v rožnovském skanzenu vytesat sochu z kamene, musí ho vyobrazit v rozkleku
44:45
Rozehrává Přerov v rohu
44:40
Hegar poslal míček až na bazaly
43:10
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #87 Michal Bělaška (5:2).
42:53
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový, asistoval #3 Ondřej Smékal (5:1).
42:53
Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
42:53
Branka domácích v oslabení
41:54
Rožnov brání skvělě
41:21
Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
32:26
Tak konečně se děje něco opět i před domácím Slovákem, který už v brance málem usnul. Celkově se nedá říci, že by hosté byli marní. Naopak, snaživí jsou, ale efektivitu střelby zapomněli doma. To nám v Rožnově nevadí, ale do konce celého utkání chybí zhruba tolik, co už uplynulo od jeho začátku.
29:30
Žniva stoping jako Lukaku
29:20
Pohodlné tříbrankové vedení vypadá, že smířilo s výsledkem obě strany. Valaši si příjemně užívají náskok a Přerovští se snaží založit alespoň nějakou kloudnou akci.
29:12
29:12
Burýšek vymetl Šarlotinu pavučinku
25:52
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #77 Petr Burýšek (3:1).
25:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #86 Maxim Šefčík (2:1).
25:22
Petr Kittel toto letělo
22:44
Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za zvedání florbalky.
21:57
Domácí v plném počtu
20:01
Zubři z Přerova si do druhé části přenesli většinu přesilové hry, tak uvidíme, zda se jim podaří korigovat zatím dvougólový náskok Sršňů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
19:52
Vyloučen hráč #21 Adam Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R - osobní trest.
19:52
Vyloučen hráč #21 Adam Burýšek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
18:46
Kowalík taktizuje
18:08
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
17:30
Burýšek,Burýšek, Najvar vypadá to na vražednou kombinaci
17:11
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #3 Ondřej Smékal (2:0).
17:11
Rožnov proměňuje přesilovku
16:58
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
16:58
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov - osobní trest.
15:09
Z tribuny se ozývaá nějaký Zubr zahrává si s tim že z nedalekého Radhoště sestoupí PAN Radegast
12:51
Smékal silný jako medvěd rychly jako gepard
12:37
Burýšek alias "Dalibor Janda" hraje s Přerovem kličkovanou
11:07
V noci se přerovskému pivovaru ztratil kotel na vaření piva vypadá to, že se už našel na rožnovské vakuovce
10:25
Ondro Kowalíku nechceš na ty smeče tenisovou raketu?
08:55
Rožnované opět v 5, doufejme že jim dají ochutnat pořádné pivo Radegast, aby si Přerov konečně čuchl pořádného chmele
08:19
Rožnované skvěle brání oslabení
07:10
Kowalík se tam točí jak na řetízkovém kolotoči, vypadá to dost vtipně, jakoby se vrátil do dětských let, nebo snad ještě nevyspěl?
06:50
Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
06:35
Hegarova rána
05:37
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #77 Petr Burýšek (1:0).
05:13
Hraje se na obou polovinách hřiště, vypadá to na vyrovnaný zápas
05:13
Výborná dorážka Najvara poté co Burýšek starší obkroužil hostující bránu jak Gagarin zeměkouli
04:13
Přerov na útočné polovině
02:33
Na hrišti můžeme vidět v útočné formaci duo bratrů Burýšků
00:15
Ptáte se jak dopadne zápas? Buďto vyhraje jeden, nebo druhý, nebo to bude remíza
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Adam Pospíšilík, Tobiáš Pavliš, Michal Bělaška, Maxim Šefčík, Lukáš Chuděj
00:00
Line-up domácích 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Marek Lípový, Jiří Šimek, Martin Najvar, Petr Burýšek, Adam Burýšek