2:1
1:0
- : -

Spartak Pelhřimov - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 5:1
18. Dan Kalina, 20. Lukáš Zrzavý, 23. Lukáš Zrzavý, 35. Petr Zajíček, 57. Jan Knězů - 27. Patrik Hegar; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Libor Domkář 11 - Jiří Škrobák 25; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:0;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Dnešní utkání lze hodnotit pozitivně. Po většinu času jsme byli aktivnější ať už s míčkem nebo i bez něj. Dokázali jsme diktovat tempo zápasu a nebáli se hrát i důrazně tělem. Škoda snad jen nevyužitých přesilovek. Děkuji soupeři za utkání a našim skvělým fanouškům za atmosféru.
Komentář hostů Kasl Miroslav (Trenér):
Dnes byl Pelhřimov u všech míčků rychleji a těžil z našich individuálních chyb. Druhou třetinu jsme rozkřesaly jiskru naděje, ale v zápětí jsme opět inkasovali a nedokazali již Pelhřimov dotáhnout. Na jeden gól se z krátka nevyhraje. Zápasy s Pelhřimovem jsou vždy tvrdé, napínavé a s dobrou atmosférou. Dekujeme soupeřům, rozhodčím i divákům.
56:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (5:1).
56:07
Knězů se po rozehrávce z rohu vytočil až do středu a vystřelil. Zvyšuje tak na 5:1.
55:48
Hra se přelévá ze strany na stranu.
54:00
Zrzavý trefuje tyč.
53:23
Atmosféra je jako vždy výborná. Děkujeme fanouškům za podporu.
50:30
Vyloučen hráč #8 Adam Tesárek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
50:12
Pelhřimov hraje ve výhodě.
48:56
Smejkal se perfektně vrátil a překazil tak protiútok.
46:45
Po zákroku na Zajíčka v oslabení se hraje 4na4.
46:16
Vyloučen hráč #1 Jiří Škrobák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
45:03
Rožnov si jako první v zápase zahraje přesilovku.
45:02
Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
44:04
Vlach se Zajíčkem napadají až za soupeřovou brankou.
43:09
Slovák vystřelil. Domkářovu branku tato střela absolutně neohrozila.
37:23
Holas posouval dobrý balónek na Kalinu. Ten nedokázal zakončit.
35:59
Pelhřimov hraje na balónku.
34:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #22 Viktor Vlach (4:1).
34:47
Zajíček s Vlachem si vykombinovali obranu Rožnova. Zajíček do prázdné branky zvyšuje na 4:1.
33:46
Papež zkoušel vystřelit z otočky. Škrobák vyráží helmou.
32:24
Pelhřimovská první lajna opět zatlačila obranu Rožnova hodně hluboku do jejich obranného pásma.
31:40
Vlach ve velké příležitosti nedokázal zakončit.
29:45
Hra se přelévá ze strany na stranu. Rušněji je však na straně Rožnova.
28:17
Pelhřimov kombinuje na své polovině.
27:56
Pelhřimovská první lajna zatlačila obranu Rožnova.
26:57
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar bez asistence (3:1).
26:57
Hegarovu střelu těsně před Domkářem tečoval jeden z beků. Stav utkání je proto 3:1.
26:22
Přečíslení 2na1 vyřešil bravurným blokem Zrzavý.
25:59
Papež výborný v obranné fázi hry.
24:53
Zajíček si prohodil míček mezi nahama jednoho z beků Rožnova. Skvělý zákrok proti němu vytasil Škrobák.
24:33
Zajíček střílí opět jen do tyče.
23:56
Rožnov jako by rezignoval na aktivní hru. Zůstává stažený na své polovině a jen brání.
23:17
Domkář předvedl důležitý zákrok.
22:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý bez asistence (3:0).
22:29
Zrzavý od své branky protančil mezi obranou Rožnova jako mezi kužely a zvyšuje skóre na 3:0.
21:38
Kutílek střílí do bloku.
20:55
Po tlaku Rožnova získává Pelhřimov balónek a útočí.
19:56
Zrzavý zachytil nahrávku a vydal se do útoku. Střílí branku a Pelhřimov vede 2:0.
19:09
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:17
Kocián, Vlach i Mozr si toto střídaní vystřelili. Ani jeden z nich však nebyl schopen trefit branku.
17:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina bez asistence (1:0).
17:31
Kalina v pádu střílí branku. Pelhřimov rázem vede 1:0.