3:4
2:6
- : -

1.MVIL Ostrava - Spartak Pelhřimov 6:12
11. Tobiáš Zlámal, 31. Tomáš Ševčík, 36. Matěj Šlosarčík, 40. Tomáš Ševčík, 54. Jan Zmrzlík, 60. Jaromír Veselý - 3. Ladislav Běhounek, 15. Vít Papež, 31. Jan Knězů, 35. Petr Zajíček, 38. Petr Zajíček, 39. Viktor Vlach, 45. Tomáš Kocián, 47. Marek Švrkala, 48. Kryštof Smejkal, 54. Viktor Vlach, 55. Petr Zajíček, 60. Ladislav Běhounek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1 + Matěj Šlosarčík 4:5; využití: 2:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák 25 - Libor Domkář 4, Aleš Václavík 13; po třetinách: 1:2, 3:4, 2:6;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Trenér):
Dvě třetiny solidní výkon, který přiváděl soupeře k nepříčetnosti, podle toho co se ozývalo z protější střídačky.
Ve třetí třetině už trochu došly síly a tak byl výkon, jak v obraně  tak na míčku dost gumový a situace nám poněkud utíkaly.
Nicméně dobrý progress.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Dnes jsme nepodali dobrý výkon. Nehráli jsme aktivně s míčkem, při bránění jsme hodně používali florbalky. V zakončení chyběla kvalita. Od cca 35. minuty jsme se mírně zvedli, dali důležité góly a máme tři body. To je z dnešního zápasu asi to jediné pozitivní. Každý hráč si musí ujasnit, zda se takto bojuje o play off.  Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:13
60:00
59:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #27 Václav Fučík (6:12).
59:04
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #92 Jaromír Veselý, asistoval #88 Jan Zmrzlík (6:11).
54:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #17 Jan Knězů (5:11).
54:28
Domácí tým nestíhá a dostává zbytečný gól
53:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #12 Vít Papež (5:10).
53:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Jan Zmrzlík, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (5:9).
49:41
Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
47:06
Timeout 1.MVIL Ostrava
47:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #66 Petr Zajíček (4:9).
46:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #7 Dan Kalina (4:8).
44:42
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
44:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #66 Petr Zajíček (4:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:12
40:00
39:27
Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
39:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík, asistoval #20 Vojtěch Kořínek (4:6).
38:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #17 Jan Knězů (3:6).
37:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #8 Tomáš Kocián (3:5).
35:37
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (3:4).
34:58
Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
34:31
32:43
Koukatelný florbal od obou týmů
30:59
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík, asistoval #12 Vojtěch Rajnošek (2:3).
30:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #22 Viktor Vlach (1:3).
29:29
Výborná střela Rajnoška
28:18
Z tlaku hostů domácí utíkají do brejku a nic
25:59
Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká florbalka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:12
20:00
14:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #27 Václav Fučík (1:2).
13:46
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Aleš Václavík družstva Spartak Pelhřimov
13:46
Nepříjemné zranění brankáře hostů
13:05
Vyloučen hráč #5 Matěj Šlosarčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2+2 minuty za sekání.
10:26
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Tobiáš Zlámal, asistoval #92 Jaromír Veselý (1:1).
10:16
Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky.
02:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #7 Dan Kalina (0:1).