0:4
5:2
- : -

Spartak Pelhřimov - TJ Slovan Havířov 5:10
41. Jan Knězů, 42. Ladislav Běhounek, 47. Jan Knězů, 49. Dan Kalina, 54. Tomáš Kocián - 1. Martin Stibor, 7. Martin Stibor, 17. Patrik Charvát, 20. Michal Kozelský, 29. Jakub Molin, 36. Jakub Hronek, 37. Filip Hromádka, 40. Matěj Sedláček, 43. Jan Drong, 46. Michal Kozelský; rozhodčí: Jan Frýdek - Tomáš Fuciman; vyloučení: 4 + Libor Domkář OS:3 + Martin Stibor OS; využití: 1:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Libor Domkář 15, Aleš Václavík 2 - Lukáš Vernarský 23; po třetinách: 0:4, 0:4, 5:2;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Dnes jsme nezvládli úvodní dvě třetiny. Soupeř byl aktivnější. silnější v soubojích 1-1 a nemislosrdně trestal naše chyby. My jsme v úvodní třetině jasné šance neproměnili, což určilo ráz celého utkání. Za třetí třetinu musím hráče pochválit, bojovalo se až do konce a aspoň trošku jsme snad zlepšili náladu výborným domácím fanouškům. Díky soupeři za utkání.
Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér):
I když to tak výsledkově nevypadá, bylo to celých 60 minut strašně težké utkání. Pelhřimov kousal do poslední minuty a to jde i vidět, že byl lepší ve třetí třetině. My jsme rádi za úvod a velký náskok, 3 body jedou do Havířova a my se musíme teď připravit na páteční florbalový svátek a to je Derby. Děkuji soupeři za utkání
53:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #66 Petr Zajíček (5:10).
53:30
Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
53:15
Pelhřimov hraje přesilovku.
52:42
Vyloučen hráč #12 Martin Stibor družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
52:42
Vyloučen hráč #30 Jakub Hronek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
51:23
Pelhřimov hraje na míčku.
49:19
Zajíček střílí mimo.
48:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #66 Petr Zajíček (4:10).
48:22
Ve hře 4na4 se po Zajíčkově nahrávce prosazuje Kalina.
48:15
Pelhřimov je aktivnější ve hře 4na4.
47:47
Oba týmy hrají ve 4.
47:24
Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
47:24
Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:20
Pelhřimov kombinuje v útočném pásmu.
46:27
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #48 Michal Šulc (3:10).
46:27
Knězů od půlky trefuje přesně.
45:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský bez asistence (2:10).
45:59
Kozelský zvyšuje.
45:11
Havířov hraje na míčku.
42:41
Bez ohledu na stav se tempo zápasu nesnížilo, jen se rapidně zvedlo tempo Pelhřimov.
42:30
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong bez asistence (2:9).
42:08
Václavík zatím chytá velmi dobře.
41:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #8 Tomáš Kocián (2:8).
41:41
Běhounek dobré nahrávky od Kociána a snižuje na 2:8.
40:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (1:8).
40:25
Zajíček nahrál Knězů do prazdné. Stav utkání 1:8 pro Havířov.
39:15
Pelhřimov inkasoval několik slepených branek. O Zápase je již asi rozhodnuto.
39:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #2 Adam Choma (0:8).
36:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #12 Martin Stibor (0:7).
36:59
Pelhřimov prohrává již 7:0.
35:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Jakub Hronek, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:6).
35:11
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Aleš Václavík družstva Spartak Pelhřimov
35:11
Vyloučen hráč #35 Libor Domkář družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest.
35:11
Vyloučen hráč #26 Vojtěch Martínek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
34:07
Havířov je většinu třetiny na míčku.
31:33
Zajíček se dostal ke střele. Branku o kousek netrefil.
29:32
Havířov má opět míček pod kontrolou a kombinuje.
28:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #64 Kryštof Fusek (0:5).
28:39
Molin dokázal táhlou střelou proměnit přesilovku.
28:01
Pelhřimov dobře brání.
27:24
Havířov si zahraje také přesilovku.
27:14
Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
26:19
Hosté hrají v plném počtu. Pelhřimov nedokázal využít přesilovku.
25:06
Vlach střílí mimo.
24:51
Zajíček zblokován.
24:22
24:11
Vyloučen hráč #12 Martin Stibor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:07
Pelhřimov tlačí.
21:15
Pelhřimov v druhé třetině velmi zvýšil tempo hry.
19:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #59 Boleslav Moudrý (0:4).
19:05
Probíha poslední minuta první třetiny.
18:33
Havířov stále aktivnější.
16:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:3).
16:06
Charvát vymetl levý roh. Havířov vede 3:0.
15:27
Papež překazil samostatný únik Charváta.
14:00
Zajíček střílel po zemi, branku však o malý kousek minul.
13:01
11:48
Kocián byl sám před brankou Havířova. Zakončit ale nedokázal.
10:58
Kysela se dobře otočil kolem jednoho z hráčů Havířova. Jeho střela končí mimo.
09:45
Kutílek si připisuje střelu.
08:41
Vlach netrefuje branku Havířova jen o kousek.
07:01
Havířov opět kombinuje na útočné polovině.
06:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #64 Kryštof Fusek (0:2).
06:22
Stibor dává svojí druhou branku v tomto zápase.
06:09
Havířovská první lajna zatlačila Pelhřimov na svojí polovinu.
04:41
Havířov už zase na míčku a udává tempo hry.
04:08
V první větší šanci Pelhřimova se ocitl Pepež.
03:40
Střelu Hromádky zblokoval Papež a Pelhřimov získává míček.
02:32
Pelhřimov teď hraje chvíli na míčku.
01:59
Tempo zápasu je od úvodu velmi vysoké.
00:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #18 Jakub Molin (0:1).
00:47
Havířov od bule nepustil Pelhřimov na míček. Molin se protáhl obranou a z poza branky nahrál na zcela volného Stibora a ten střílí úvodní branku utkání.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Tomáš Fuciman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: Filip Hromádka, Jan Brija, Kryštof Fusek, Jakub Molin, Martin Stibor
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Kryštof Smejkal, Petr Zajíček, Jan Knězů, Viktor Vlach
00:00
Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u online zápisu utkání mezi domácím Sprtakem Pelhřimov a hostujícím Slovanem Havířov.