2:2
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Sokol Chlumec nad Cidlinou 6:4
4. Daniel Poláček, 7. Samuel Siwula, 19. Daniel Poláček, 25. Lukáš Bouček, 34. Vojtěch Majer, 39. Vojtěch Majer - 18. Jiří Festa, 20. Tomáš Trefil, 37. Filip Hýsek, 41. Matěj Nechvíl; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 18 - Daniel Krejča 13, Petra Sčučková 6; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
V první půli zápasu, jsme zápas kontrolovali. Pak jsme špatně řešili osobní souboje a přestali na míčku hrát týmově, čímž se obraz hry vyrovnal. Nastavením střídačky a nasazením se nám povedlo soupeře držet v druhé půli v dvougólovém odstupu. Díky všem aktérům za zápas.
Komentář hostů Kořínek Michael (Trenér):
Nebyl to náš zápas. Nedokázali jsme se dostat do tempa a celkově nám nic nevycházelo. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 4:8
45:00
44:33
Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
41:49
Vyloučen hráč #12 Viktor Maxa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za blokování florbalky.
41:49
Další přesilovka pro Náchod
40:26
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #20 Matěj Nechvíl, asistoval #7 Milan Dvořák (6:4).
38:34
Vyloučen hráč #21 Petr Hencl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
38:34
Svou přesilovku si zahraje Chlumec
38:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #15 Adam Bartoň (6:3).
38:18
Náchod rychle využívá svou přesilovou hru a zvyšuje na 6:3
38:02
Vyloučen hráč #16 Martin Tomášek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání.
38:02
Uvidíme druhou přesilovku Náchoda
36:45
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #66 Filip Hýsek, asistoval #17 Natálie Schovánková (5:3).
33:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #29 Vojtěch Majer bez asistence (5:2).
29:30
Trestné střílení družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou neproměnil #16 Martin Tomášek.
24:24
Náchod si zahraje přesilovku
24:23
Vyloučen hráč #99 Filip Kala družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Lukáš Bouček, asistoval #21 Petr Hencl (4:2).
24:02
Střídání brankáře. Nový brankář #46 Petra Sčučková družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
24:02
nához přes celé hřiště na velkém branovišti trefuje náchodský hráč a zvyšuje a 4:2
19:17
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #8 Tomáš Trefil bez asistence (3:2).
19:17
Chlumec opět snižuje na rozdíl jedné branky
18:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #91 Daniel Poláček, asistoval #96 Lukáš Souček (3:1).
18:01
Náchod si bere zpět své dvoubrankové vedení
17:27
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #2 Jiří Festa, asistoval #12 Viktor Maxa (2:1).
06:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #67 Samuel Siwula, asistoval #28 Marek Flašar (2:0).
06:14
Náchod v ponechané výhodě zvyšuje na 2:0
03:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #91 Daniel Poláček bez asistence (1:0).