2:3
0:4
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Florbalová akademie MB 5:8
8. Adam Jakubský, 10. Adam Jakubský, 13. Jiří Vlček, 26. Václav Grulich, 35. Patrik Winter - 13. Zdeněk Vyhnánek, 23. Aleš Tůma, 30. Zdeněk Vyhnánek, 39. Jan Ulman, 41. Hieu La, 41. Petr Machač, 44. Tomáš Malý, 60. Tomáš Malý; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 18 - Radovan Kopuletý 25; po třetinách: 3:1, 2:3, 0:4;
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
Vypadli jsme z role již ve druhé třetině a v té třetí nás to dohnalo i výsledkově. Dnes jsme nepodali dobrý výkon a k tomu nakupili spoustu individuálních chyb. Gratuluji soupeři a děkuji všem účastníkům za utkání.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Dobrou třetí třetinou konečně poznáváme chuť vítězství za tři body. Díky všem za zápas za uspávacího osvětlení.
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
59:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý z trestného střílení (5:8).
59:11
Vlášek zahrál vysokou holí, zamezil tím gólu do prázdné brány. Hosté pojedou trestné střílení.
56:17
Stuchlík teď důležitým zákrokem podržel tým. Tři branky by se těžko doháněly.
55:48
Vlček střelou z výběhu ohrozil branku hostí, gól bohužel nevstřelil.
53:18
Domácí zrychlili hru a zasypávají brankáře střelami, ten zatím odolává.
50:14
Jebavý vybojoval míček na půlce hříště, následnou střelu zblokoval obrance hostí.
46:15
Hosté jsou nebezpeční a pořád hrozí.
43:50
Takový průběh třetí třetiny tady nečekal ani jeden z osmi diváků v hale, kteří dnes dorazili. Hosté vedou už o dvě branky.
43:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý bez asistence (5:7).
42:44
Náchodskou střelu zastavila branková konstrukce.
40:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:6).
40:49
Výborný nástup hostí do třetí třetiny. Dvěma góly otočili stav zápasu.
40:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #11 Jan Ulman (5:5).
38:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #14 Albert Vocel (5:4).
38:02
Hosté se přibližují na rozdíl jednoho gólu.
36:50
Stuchlík nadvakrát zkrotil míček.
34:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #23 Jáchym Cejnar (5:3).
33:47
Rozhodčí teď jasně ukázal, kdo je tady pánem. Hosté protestovali, ale právě jeden z rozhodčích jejich vášně uklidnil.
33:04
Winter skóruje po krásně sehraném signálu z rohu.
32:04
Vyhnánek zase hledal svého spoluhráče, ten jen promáchl.
29:47
Vyhnánek se zatím zapsal u všech gólů hostů.
29:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #29 Petr Machač (4:3).
28:19
Vlášek byl sám před brankou, bohužel jen nakouřil brankáře.
26:04
Jakubský vyslal dělovku na brankáře hostí, který svojí helmou míček vyrazil.
25:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #81 Jiří Jebavý (4:2).
25:12
Prosazuje se i Václav Grulich!
22:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:2).
22:26
Náchodští teď jen koukali na kutálející se míček, který se až z půlky hřiště dokutálel k Tůmovi, ten už měl jednoduchou práci.
21:02
Stuchlík vychytal nebezpenou střelu hostů.
19:08
Rázl vystihl rozehrávku hostů a valil sám na branku, střela mu však nesedla.
18:22
Teď zvonila tyčka Stuchlíkovy branky.
17:20
Vlček poslal vysoký míček před branku soupeře, kterým hledal Kříže, ale nic z toho nebylo.
15:27
Náchod teď měl několik ztrát na útočné polovině, naštěstí se hosté do žádného protiútoku nedostali.
12:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #35 Adam Kosař (3:1).
12:36
Domácí se nenechali obdrženým gólem rozhodit a rychle odpovídají. Skóruje kapitán Vlček.
12:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #97 Tomáš Malý (2:1).
09:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #50 Lukáš Prause (2:0).
09:57
Jakubský si připisuje druhý gól!
09:02
Jebavý udělal chybu, kterou však vzápětí napravil poctivým návratem do obrany.
07:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #12 Daniel Kříž (1:0).
07:54
Máme tady první gól! Po nahrávce Daniela Kříže se prosadil Adam Jakubský.
04:05
První úspěšný zákrok Matěje Stuchlíka v domácí brance.
02:39
Domácí jsou aktivnějším celkem.
00:13
Náchod se ujímá míčku a kombinuje na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý;
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Jiří Vlček, Dalibor Vlášek, Jiří Jebavý, Lukáš Rázl, Václav Grulich