3:0
0:3
0:1

TJ Sokol Jaroměř - Florbal Primátor Náchod 4:5p
20. Daniel Kroupa, 26. Tomáš Hejzlar, 26. Michal Nožička, 33. Michal Nožička - 8. Marek Svoboda, 41. Daniel Kříž, 48. Filip Čáp, 55. Matěj Mikšovský, 64. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Jakub Cigl; vyloučení: 4:4 + Daniel Kříž 4; využití: 1:0; diváků: 162; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 17 - Vlastimil Skalický 35; po třetinách: 1:1, 3:0, 0:3, 0:1;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Derby se vším všudy se začalo hrát až od druhé třetiny, kterou jsme odehráli ve vysokém tempu a dostali se tak do pohodlného vedení, které jsme ve třetí promarnili a zápas Náchod rozhodl v prodloužení z trestném střílení. Byli jsme většinu zápasu lepším týmem, ale střelecká neproduktivita v závěru nás dnes stála vítězství. Děkujeme fanouškům za přízeň.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Věděli jsme co nás dnes čeká přesto jsme ve 2. třetině soupeři nabídli situace ve, kterých je silný a ty využil. Tak jako v předešlích zápasech jsme ukázali své síly a dokázali. A nakonec utkání zvládli. Je to důležitá výhra pro náš nový tým. Velké dík Náchodským fanouškům, kteří nás v tomto utkání podpořili a vytvořili perfekní atmosféru.
65:00
Střely v prodloužení: 4:1
63:09
63:10
Nájezd rozhodl, náchod vyhrál. Za zápas Děkujeme!!!
63:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský z trestného střílení (4:5).
62:30
Nožička Michal se smeká a ze střely, ze které by byl gól, se stala jen srážka s golmanem.
61:15
Náchod střílí, ale další střelu chytá skvělý Mikuláš Futschik.
59:30
Jaroměř svou rychlostí překonává rychlost světla, ale to taky bohužel nestačí a tak zůstává stav 4:4.
59:00
Oba týmy střídají a utkání vstupuje do poslední minuty 3. třetiny, která je plná soubojů a vypjatých situací.
58:00
Náchodský tým pod tlakem a to nejen kvůli tomu, že většina hry je před jejich brankou, ale taky kvůli velkémum množství střel domácích.
57:00
Ani týmová souhra domácích ke gólu nevedla. Jaroměři dochází čas a nutně potřebuje skórovat.
56:00
Vidíme další drsnou hru tělo na tělo i hlava nehlava u branky Náchodských.
54:03
Náchod po střele Matěje Mišovského vyrovnává na 4:4 a hra začíná nabírat grády.
54:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #96 Filip Čáp (4:4).
54:00
Náchod střílí, ale golman Jaroměře opět nezklamal a jako opice se vrhnul po balónku, který chytil v letu.
53:05
Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
52:30
Mikšovský Matěj z týmu hostí střílí, do balónku se však netrefí a klouže k mantinelu.
52:00
Daniel Kříž z Náchoda střílí těsně u branky, protože byl ale otočen zády k brance, střelil mimo.
50:30
Buly u branky hostí vyhrál Náchod.
50:00
Na dnešním zápas se přišlo podívat 162 diváků. Děkujeme!!!
49:00
Náchod útočí, ale ani napínavý souboj tělo na tělo ve velkém brankovišti k brance nevedl.
47:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp z trestného střílení (4:3).
47:30
Útok Jaroměře skončil dřív než začal a polozmatení hráči Jaroměře se těžce přizpůsobují chodu hry.
46:45
Prause Lukáš se krásnou otočkou se zbavuje střelce Jaroměře u svojí branky.
46:00
Jaroměř je u míčku a hra se začíná zklidňovat a zpomalovat.
45:00
Náchod rozehrává  a my jsme svědky střely vyražené do diváků.
42:00
Tomáš Hejzlar střílí k břevnu, ale golman rychle reaguje a rázem je Jaroměř ta, co brání.
40:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #50 Lukáš Prause (4:2).
40:30
Prause Lukáš běží na branku, ale vzdušnou střelu chytil bleskurychle golman Jaroměře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:5
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiy. Hosté na poslední chvíli střílí, ale hra se opět mění a my můžeme vidět poslední střelu této třetiny. Golman Náchoda ji chytil.
38:00
Jaroměř útočí ale kvůli vypíchnutí balónku a na druhou stranu hřiště se úspěch nedostavil.
37:43
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
37:10
Vídíme před brankou domácích zajímavou situaci, kdy se střetli obránci a brankář Jaroměře a útok Náchoda. Řekl bych "všichni popadali jako švestky".
36:35
Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
36:00
Jaroměřští obránci jsou těžcí na obehrání a tak Náchod útočí bez výsledku.
34:00
Prause Lukáš běží sám na bránu, ale míček skončil po zákroku obrany mimo hřiště.
32:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #24 Vojtěch Výborný (4:1).
32:00
Jaroměř rozehrává u branky soupeře a snaží se skórovat. Nedaří se jim to kvůli skvělé obraně Náchoda.
29:31
Michal Nožička upadl a byl lehce zfaulován hráčem soupeře. Cosi se však nelíbilo hráči hostí Danielovi Křížovi z Náchoda a tak dostal trest 2+2 za hrubost.
29:30
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2+2 minuty za hrubost.
29:02
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
28:00
Jaroměř útočí a atmosféra se nám zhušťuje, v krátkém časovém úseku jsme mohli viděli tři vyloučení za hrubost.
28:00
Golman Jaroměře opět nezklamal a chytá krásnou Náchodskou střelu.
27:23
Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
27:23
Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
25:43
25:30
Během 8 vteřin jsme mohli vidět dva góly Jaroměře. První od Michala Nožičky a druhý od Tomáše Hejzlara.
25:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (3:1).
25:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (2:1).
24:00
Právě jste mohli vidět incident u hlavního stolku časomíry. Jen pár centimetrů chybělo a hráč Náchoda mohl skončit s dřevěným stolkem zaraženým v hlavě.
22:00
Můžeme vidět vyrovnaný souboj plný střel a vzájemného vypichování balónku.
20:30
Druhé buly zahajující třetinu zase pro Jaroměř, která hned útočí a dává tyčku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:7
20:00
19:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #11 Michal Janeček (1:1).
19:50

Právě probíhá poslední minuta první třetiny a Jaroměř dává gól jen deset vteřin před jejím koncem.

18:00
Náchodský brankář Vlastimil Skalický je pevný jako skála a nic nepustí. Ani krásnou střelu Tomáše Hejzlara.
16:30
Domácí hrají přesilovku a my můžeme vidět téměř dokonalou souhru Jaroměře před bránou soupeře.
15:46
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky.
15:00
Tým domácích hraje v odloženém vyloučení bez gólmana a snaží se proměnit své časté střely.
14:00
Náchod se snaží útočit, ale stěžují jim to opakující se taktické fauly Jaroměře.
12:30
Jaroměř rozehrává a Škeřík střílí. Gólman Náchoda střelu chytil a posílá do útoku své spoluhráče.
11:00
Jaroměř míří k brance, kde však už čeká připravená obrana Náchoda. Mezitím na středu hřiště došlo ke střetu, který skončil zraněním Tomáše Hejzlara z Jaroměře.
07:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #50 Lukáš Prause (0:1).
07:07
Prause Lukáš získává míček a bleskurychle přihrává mezi obránce, kde už stojí Marek Svoboda, který dává krásný gól.
05:00
Adam Jakubský nechtěně udeřil do nosu Jiřího Hofmana z Jaroměře. Nic vážného se však nestalo.
04:00
Jaroměř rozehrává, ale míček končí vlevo, metr od branky a mimo hřiště.
03:00
Náchod se snaží agresivně sebrat míček, což vede k přečíslení.
02:00
Jaroměř střílí, ale bohužel míček letí úplně mimo hřiště.
00:01
Prvního buly se zmocnila Jaroměř, která automaticky vystartovala vstříc brance soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Vojtěch Železo, Marek Svoboda, Lukáš Rázl, Václav Grulich, František Donaj
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Michal Janeček