2:2
1:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Střešovice 3:8
19. Běla Novotná, 21. Nikola Trnková, 41. Eliška Reischlová - 4. Vendula Beránková, 15. Radka Korbelářová, 19. Michaela Mechlová, 25. Radka Korbelářová, 34. Jessica Kabelková, 41. Jessica Kabelková, 43. Lucie Vernerová, 45. Mariana Býčková; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 17 - Monika Šolleová 16; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:4;
Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra):
Naše cesta v Poháru dnes sice skončila, pozitivní pocity nicméně převládají. Zápasy, jako byl ten dnešní s extraligovým soupeřem, nás zásadním způsobem posouvají a rozvíjí. Děkujeme našim holkám za perfektní nasazení, soupeři za korektní přístup, divákům za podporu.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Děkujeme soupeři za kvalitní prověrku a jsme rádi za postup do semifinále. Díky všem za utkání a hodně šteští domácím do zbytku první ligy.
45:00
Střely ve 3. části: 8:6
45:00
44:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková bez asistence (3:8).
44:46
Býčková tentokrát prázdnou trefuje + za odměnu dostává hit od cesty v podání Novotné.
44:02
Nigrinová dnes není ve své kůži, ale její manžel mně za mnou oponuje.
43:38
Domácím se hra v 6 zatím vůbec nedaří.
42:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová bez asistence (3:7).
42:40
Dobisíková místo zpracováním tělem zkusila míček zkrotit florbalkou a to nebyla dobrá volba, Vernerová zadarmo skoruje do prázdné branky.
42:25
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
42:25
Vyloučen hráč #33 Jessica Kabelková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
42:25
Ublížený výraz Bližňákové vedl rozhodčí k udělení 2 minut hráčce Tatranu.
41:57
Mechlová pěkná střela na zadní.
41:18
Skalická odpálila balonek mimo hřiště a s udiveným výrazem jde střídat.
40:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #33 Jessica Kabelková, asistoval #8 Lucie Vernerová (3:6).
40:31
Kabelková - Vernerová je hodně sehraná dvojička, opět kombinace do prázdné.
40:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #24 Adéla Haaszová (3:5).
40:11
Dobrá kombinace celé lajny vedla k úniku Reischlové, která proměňuje na bližší.
38:52
Fatál Bořilové doplněný výkřikem hrůzy samotné akterky, nevedl ke skorování Hruškové.
37:10
Což bychom ocenili, protože tu lehce mrzneme.
36:51
Nigrinová si omylem narazila o soupeřku a pak nahrála Bližňákové do další tutové šance, ale opět bez golové radosti.
36:13
Hrušková naslepo vyhazovala z pásma, ale za bukem byla Vesecká, která samostatný únik neproměnila.
35:31
Vyloučen hráč #99 Natálie Jirková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
35:31
Lehká nekoordinace pohybu a máme tu další vyloučení domácích.
33:44
33:44
A Tatran trestá, Vernerová předvedla výborný přehled, když místo střely ještě nahrála do prázdné. Škola zvednuté hlavy a kontroly florbalky.
33:07
Domácí zatím mají ve 3. třetině převahu, po zajímavě rozehrané standardce z rohu několik šancí nevyužito.
32:26
Mechlová rukama do obličeje Bližňákové rozhodčí hlásí "Balon".
31:51
Jednoruční bekhend Vesecké, hezký moment, takové zakončení nevídáme každý zápas.
31:09
Skalická střela země vzduch, bez clony to nemělo nárok, podobně jako následná střela Hruškové.
30:49
Myslím, že už jsem to dnes psal, ale Býčková opět netrefila prázdnou kasu.
30:04
Trnková vybojovala balonek za brankou Tatranu a dala do tutovky Bližňákové, té je dnes asi moc zima.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:11
30:00
29:47
Novotná předvedla koupačku a své oblíbené zakončení, kdy si z bekhendu přehodí míček na forhend a hned zakončuje, opět dobrý zákrok golmanky Tatranu, Bílková poté dorážela, ale nic z toho, kromě zapištění kolegyně na časomíře.
29:05
Býčková odmítla trefit prázdnou branku.
28:00
Bližňáková se rozhodla nasadit jesličky na polovině, Korbelářová se nenachytala a měla pak dobrou šanci zlikvidovanou Kreisengerovou, Bližňáková se poté snažila to napravit dobrou střelou, ale Šolleová je hodně kvalitní golmanka.
27:10
Tatran vstřelil branku, ale není uznána rozhodčími, kteří viděli sekání.
26:44
Hrušková nedala přesnou nahrávku na Bílkovou v situaci 2na1, Bílková i tak 2 zakončení, ale ty nemohly být úspěšné.
26:07
Jirková dobrá střela z výběhu.
25:40
Vesecká oběhnuta, Hrušková díky tomu má blok.
24:59
Dobisíková se teď pokusila změnit utkání v atletické závody, ostatní se nepřidaly.
24:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #15 Vendula Beránková (2:4).
24:22
Tak to je smolná branka. Novotná se lekla hráčky Tatranu a radši se souboji úplně vyhnula, ta nepohrdla a proměnila.
23:53
Jirková rýsovala skvělou kolmici na Veseckou, té chyběly delší nohy.
23:28
A máme tu nepřekonatelnou klasiku, hru nahoru dolů.
22:48
Bližňáková trefuje tyčku!
22:28
Beránková hezký slalom kolem Bílkové, pak nezištně na Mechlovou, ta si dnes zastřílí do sytosti.
21:49
Hrušková mohla vyslat do úniku Veseckou s Jirkovou, ale asi je ještě unavená ze sprintu v minulém střídání.
20:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #35 Daniela Kreisingerová (2:3).
20:58
Trnková to nemohla trefit lépe, z ostrého úhlu trefuje jediné volné místo, tj. vikýř.
20:25
Korbelářová předvedla odskok jak trénují mladší žákyně, ale na golmanku nevyzrála, poté dlouhý zámek a 3. lajna SKV byla povozena na kolotoči 1. lajnou Tatranu.
19:38
Špatné střídání Tatranu, Hošková výborně našla osamocenou Jirkovou, ale ta netrefila branku.
19:10
Dobisíková očividně nechtěla blokovat, ale i tak soupeřku rozhodila a ta netrefila branku.
18:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #24 Adéla Haaszová (1:3).
18:40
Standardku tentokrát rozehrávaly juniorky SKV a vyplatilo se, Novotná prostřeluje zeď!
18:39
Opět malá domů Tatranu po netypickém sprintu Hruškové.
18:29
Skalická vykoupána, to se často nevidí.
18:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Vendula Beránková (0:3).
18:09
Beránková trefila Mechlovou do zad, ta jako bolestné balonek rovnou poslala do branky domácích.
16:24
Skvělá nahrávka Hladíkové na Reischlovou, ta neproměňuje, asi jí mladé spoluhráčky připomínají školu, kde učí.
16:02
Krásná akce Tatranu z jedničky, Mechlová vychytána.
15:43
Nigrinová s Bližňákovou si dávaly přednost až z toho byla šance pro Tatran, džentlmenství se vždy nevyplácí.
14:48
Radka Korbelářová oběhla branku a zakončila na přední, Kreisengerová z tohoto nebude mít klidné spaní.
14:06
Vyloučen hráč #96 Anežka Dobisíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
14:06
Nigrinová vyslala velice předvídatelnou nahrávku, Vernerová šla do úniku a uklouzla po florbalce Dobisíkové a trochu překvapivě dostala 2 minuty jako bonus.
13:35
Vyloučen hráč #7 Simona Korbelářová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:35
Simona Korbelářová už poněkolikáté v tomto zápase bránila ve výhozu, až si za to jde odpočinout na trestnou.
13:32
Mechlová předvedla zakončení jak z jiného vesmíru!
12:56
Beránková trefila blok, ale Jirková 2na1 nezvládla a byla o balonek obrána.
12:13
Bližňáková nahodila oblíbený výraz "co toto mělo znamenat?".
11:52
Vernerová to chtěla hrát až do kuchyně a to domácí zachránilo.
11:19
Novotná střílela po dobé práci Reischlové, ale minula.
10:40
Jirková mohla jít sama na branku, ale zradilo jí zpracování balonku.
10:25
Tatran teď domácí nepouští z jejich poloviny.
08:59
A už zaznamenávám oblíbenou psychologickou zbraň Tatranu, hodně silné povzbuzování spoluhráček ve vysoké tonině.
07:57
Tatran se celkem úspěšně snaží o nahrávky za celou obranu Vinohrad.
06:58
Bližňáková teď ve velice dobré pozici, ale trefila jen střed branky.
06:40
3na1 pro Tatran výborně zastavila Dobisíková. Její přítel jí dnes kontroluje z pozice zdravotníka.
06:05
Mladé pušky SKV na place (Tatran ten je prakticky tým juniorek) a sympaticky vybojovaly pásmo pro první lajnu.
05:37
Škvorové byly nasazeny housky, hezký moment.
05:16
Nezlepšilo...střela do první hráčky a brejk.
05:09
Malá domu Tatranu, zlepšilo SKV standardky?
04:36
Rád bych teď o něčem informoval, ale hraje se jen v rozích.
03:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #27 Mariana Býčková (0:1).
03:06
Beránková zakončuje akci, kterou sama na vlastní polovině začala. Golmanka domácích neudržela střelu v ruce a pohotová dorážka.
01:50
Skalická nabrala Matějkovou tělem, ta se akrobaticky proletěla, je vidět, že na Tatranu se nevěnují jen florbalu.
01:01
Škvorová se prostě rozhodla přihrát Nigrinové za každou cenu a to bekhendem, 3 pokusy, ale žádný úspěšný.
00:18
Fatál Mechlové na začátku nepotrestán.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Vendula Beránková, Radka Korbelářová, Mariana Býčková, Simona Korbelářová, Michaela Mechlová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Anežka Dobisíková, Nikola Trnková, Aneta Nigrinová, Angelika Bližňáková