1:0
1:0
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBC ORCA KRNOV 3:0
7. Tobiáš Plaček, 19. Matěj Kostřica, 29. Matěj Kostřica; rozhodčí: Radek Černý - Adam Tietz; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Kristián Křepel ? - Marián Mrukvia ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0;
36:00
35:56
Dnes už se nic nestane. I když Letka přijela v počtu 8 + 1, odveze si dnes výhru.
35:12
Mohyla střílel, Křepel tak tak dokázal jeho střelu zneškodnit vykopnutím.
33:25
Jasný pokyn Petkovského: "Pressujme, nemáme čas."
31:00
Pět minut do konce. Míček měla Orca a kombinovala. Juroška ale nahrál nepřesně a míček získal Plaček, který šel sám na branku. Třefil horozeckou zeď za brankou, naštěstí dnes horolezci nepřišli.
30:13
Mrukvia dal dlouhý výhoz, domácí ale míček těsně za půlkou ztratili.
29:05
Další využitá přesilovka Letky.
28:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #32 Tobiáš Prasek (3:0).
27:48
Vyloučen hráč #23 Sebastian Tököli družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
25:18
Babiš si spletl Tököliho se svým spoluhráčem a přihrál mu. Byla z toho situace 1:0, avšak Tököli střílel nad.
24:00
24:00
Utkání Česko - Švédsko 3:3. Probíhá 16. minuta třetí třetiny.
24:00
22:23
Orca má mnoho šancí. Kdyby před tou kasou někdo čekal na přihrávku, už by si domácí připsali tak 4 branky.
20:59
Mohyla dal utkání nyný grády a pořádně to rozběhl. Nahrál před branku, ale nikdo tam nebyl.
20:11
Doboš získal míček před brankou Letky a střílel. Křepel vyráží.
19:30
Plaček s výhodou projel celé hřiště. Zastavil ho až Juroška.
18:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #9 Tobiáš Plaček (2:0).
18:54
Doboš se provinil sekáním. Letka přesilovku ihned využila.
18:35
Vyloučen hráč #88 Patrik Doboš družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
18:30
Doboš orazítkoval břevno Křepela.
16:45
Na míčku se střídají oba týmy.
15:42
Juroška vybojoval míček na půlce. Párkrát si ho pokopl, jako zkušený fotbalista a byl u branky Letky. Nic z toho nebylo.
14:29
Orca má hráče rozebrané, tudíž se Letka nyní nikam nedostane.
13:46
Petkovský střílel z první, ale přihrávka jeho spoluhráče mu nesedla.
12:19
Buly druhé třetiny pro Orcu, která vytáhla míček až na polovinu Letky. Přihrávkou Doboše na Edelsbergera tato akce skončila.
12:00
12:00
Kdyby to někoho zajímalo, tak probíhá třetí třetina a třetí minuta zápasu Česko - Švédsko. Stav utkání 2:2.
12:00
10:52
Oba týmy se nikam neženou, tempo je pomalé.
08:46
Rozehrávka Orcy z rohu, následná přihrávka na střed na Imricha. Imrich přihrávku špatně zpracoval, ale stihl vystřelit. Křepel chytá.
06:39
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Tobiáš Plaček, asistoval #94 Matěj Kostřica (1:0).
05:34
Rozehrávka Orcy zhruba na půlce. Bohužel se Tököli s Dobošem nedohodli, jakým způsobem to rozehrají a míček získala Letka.
04:19
Mohyla z pozice obránce krásně diriguje své spoluhráče.
02:56
Nepřesná přihrávka Miecha před branku Orcy. Míček posbíral Tököli.
02:24
Letka kombinuje na své polovině a snaží se něco vymyslet.
01:16
Střela Praska do bloku.
00:22
Úvodní buly vyhrála Letka a vytáhla míček až na polovinu Orcy, kde ho ztratila a byl z toho brejk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Černý a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group:
00:00
Dobrý večer, vážení sportovní diváci. Vítám vás z haly na Janáčkově náměstí, ve které se dnes uskuteční dohrávka 1. kola 2. ligy dorostenců mezi domácí Orcou a hostující Letkou. Oba týmy se již rozcvičují, protože za chvíli začínáme. Přeji příjemnou zábavu!